Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 178
@Adicts tylko pytanie od kogo kupić, ja wybrałem Sony za dobrą jakość obrazu i androida. Myślę, że u każdego producenta coś się znajdzie negatywnego. Ja wybrałem ten po długich porównaniach różnych firm i modeli
Chlop w 2024 chciałby kupić telewizor bez systemu xD


@open_or_die: można kupić z dowolnym systemem i mieć to w dupie. Jak zmienię telewizor to przepnę do niego miboxa w którym mam już wszystko skonfigurowane i tyle. Po co mam zmieniać coś co działa. Telewizor jest od wyświetlania obrazu tylko.

Dlatego mogę sobie w fajnych pieniądzach kupić używany, który ktoś sprzeda bo mu aplikacje wyłączyli i nie umie sobie poradzić. ;) ogólnie
@open_or_die: A do czego jeszcze? Istnieje jakiś system, który potrafi odtworzyć film z pendrive z napisami w oddzielnym pliku?
Bo jak nie, to miboxa z VLC i tak muszę mieć. Po prostu lubię też starsze czy mniej popularne kino i oglądam dość często rzeczy, których nie ma na żadnych streamingach ani serwisach online. No i na wyjazdach pasuje coś podłączyć pod rzutnik.
@DerMitteleuropaer oczywiście, nawet web os sobie z tym poradzi oryginalną aplikacją, już nie wspominając o telewizorach które po prostu mają androida.

Miło też jest jak tv ma dosyć rensposywne menu by sobie szybko zmienić tryb obrazu czy dźwięku, tryb gry też się przydaje by zmniejszyć opóźnienia, lubię też korzystać z magicznego pilota (kursora) który na miboxach nie działalunie też jak urządzenie w pełni obsługuje ustawienia dźwięku podłączonych głośników czyli np dolby atmos.
@DerMitteleuropaer no to tobie wystarczy tani 10 letni telewizor.
Ja lubię ładny obrazek w filmach na ustawionym przez specjalistów obrazie oraz lubię niskie opóźnienia w grach dzięki trybowi game mode, a przy okazji lubię jak te moje 11 głośników zagra tak jak powinny.
@rKle: mam z Sony telefon i jest sztos, aparat foto i obiektywy to klasa sama w sobie, mikrofon jest świetny, sprzęt audio wysoka półka, mam jeszcze konsolę, która od lat jest liderem na rynku konsol. #!$%@? firma mówisz?
  • 0
monitor grzecznie wyświetlający wszystko, co mu się karze, a nie gówno, które może odmówić wyświetlania czegoś z jakichś serwisów


@bukszpryt: no ale jak podlaczysz do niego kąkuter kablem (tak jak to się robi z monitorami) to dokładnie tak będzie ¯\(ツ)/¯