Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 198
@rKle: ziom, kazda firma tak ma, you tube na przestrzeni 10 lat chyba ze 3 razy zmienił kodek. Po prostu nie kupuje się Telewizora z smart TV, tylko dongla smart i podpinasz przez hdmi. Smart w telewizorze to gawno nie wytrzymujace 3 lat
@Anakee: nie znam na pamięć modelu, jakiś wyższy, a sam telewizor ma z 5 lat. Moje jedyne oczekiwania co do tego telewizora, to żeby sprawnie przełączał porty HDMI, podglasnial i sciszal dźwięki i miał automatyczny wyłącznik, który można ustawić jednym przyciskiem. Tylko ściszanie i podglasnianje działa jako tako. 6 letnia manta kosztująca 500 zł te wymagania spełnia.

Oczywiście pomijam jakość dźwięku i ekranu, tu Sony jest super, ale co z tego,
@ATAT-2: pierwszy post zacząłem od tego, że nie potrzebuję.
generalnie mam wywalone na telewizory, po prostu co do zasady denerwuje mnie pakowanie jakichś gówien do kolejnych sprzętów.

nudzi mi się w robocie, to czemu miałbym sobie nie ponarzekać w losowym wątku na wypoku
@BelleDerphine no to podłączasz shielda i zapominasz o oryginalnym Smart tv, wilk syty i owca cała.
Używam miboxa z smart tv Philipsa z 2017 i nawet już nie pamiętam jakie logo się pojawia przy włączaniu, zawsze mibox wybudzi się szybciej niż oryginalny stary system który i tak trzeba ręcznie przyciskiem na pilocie uruchomić.
@bukszpryt @Leniek @rKle W 2019/2020 kupilem jakiegos Samsunga 4K 43" za bodajze 1200-1300 zl, który do dzisiaj działa świetnie, działają wszystkie aplikacje, w 2020 dostal aktualizację dokładającą Airplay i Apple TV - najlepszy chyba zakup TV ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od tego momentu jak TV, to tylko Samsung na Tizenie - bo ma wszystkie appki ktore potrzebuje i wbudowany Airplay.
@Adicts ile cali tv i jaki model? Ja się zgłosiłem do nich po ok 1.5 roku że na rogach mam ciemne plamy i też gadka że kurz się dostał xD jak sprzątane i wycierana obudowa co tydzień. Tak czy inaczej wzięli tego 75 calowego tv i wyczyścili
@Adicts no to podobnie też jakiś kd, z tej wyższej serii i podobna cena. U mnie w każdym rogu ciemne plamy a tuż przed odeslaniem widziałem takie jakby smugi ciemne od góry do dołu przy prawej krawędzi. No tyle że u mnie od razu zabrali, nie musiałem się szarpać z nimi. Ale w notatce przy zwrocie napisali że warunkowo i jednorazowo wyczyścili bo to brud/kurz niby. Wg mnie to wada konstrukcyjna skoro