Wpis z mikrobloga

Już nie masz chęci pisać monologów pełnych wyzwisk


@Topik55: nie napisałem ani jednego, znów łżesz, a długiego komentarza nie mogłem napisać bo śmiałem się z ciebie, tak za mną tęsknisz że musisz sprawdzać czy odpisałem i domagać się odpowiedzi? xD
aarahon - >Już nie masz chęci pisać monologów pełnych wyzwisk

@Topik55: nie napisałe...

źródło: zzzzzzzz3

Pobierz
  • Odpowiedz
@aarahon: Ależ oczywiście, że napisałeś. Jeśli ktoś już zaczął żyć w własnym świecie i pisze lekturę oderwaną od dyskusji to takie coś nazywamy monologiem.
Pora kończyć granie w twoją dziecinną gierkę. Nawet z supportem innych psychofanów Donalda (@Tamerlan: pozdrawiam kolegę) w naduszaniu "czerwonego przycisku" nie udało się nic osiągnąć.
Teraz zobacz jak bardzo czekam na twoją odpowiedź i leć na moją czarnolisto ( ͡ ͜ʖ ͡)
Topik55 - @aarahon: Ależ oczywiście, że napisałeś. Jeśli ktoś już zaczął żyć w własny...

źródło: 802594ff6fb6b64289bf9fa6e096d69b,930,0,0,0

Pobierz
  • Odpowiedz
Ależ oczywiście, że napisałeś. Jeśli ktoś już zaczął żyć w własnym świecie i pisze lekturę oderwaną od dyskusji to takie coś nazywamy monologiem.


@Topik55: dalej kłamiesz bo sobie coś ubzdurałeś. Od początku widać było że wolisz swoje urojenia od faktów. xD Wyj głośniej, dawaj Tuskowi się chyba podoba xD xD
aarahon - >Ależ oczywiście, że napisałeś. Jeśli ktoś już zaczął żyć w własnym świecie...

źródło: zzzzzzzz3

Pobierz
  • Odpowiedz
@Topik55: no nareszcie ( ͡º ͜ʖ͡º), choć czarna lista u topika55iq oznacza, że odpiszesz mi jeszcze 55 razy, a potem jeszcze 100 razy będziesz bał użyć @Tamerlan, bo juz taki z ciebie honorowy i prawdomówny prawaczek.
  • Odpowiedz