Wpis z mikrobloga

@aarahon: Tak jak napisałem - nie jesteś zbyt lotny intelektualnie, dlatego nic nie rozumiesz. Twój guru walnął babulca, a ty zjadłbyś gówno, jeśli miałoby to pomóc w jego obronie XD
To nie jest opinia, to bardziej stwierdzenie faktu. Wyłącz kompa bo tylko prąd marnujesz i Ziemię zatruwasz.
Nawet małe dzieci wiedzą, że budowę nie zaczyna się od wbicia łopaty.


@Topik55: Budowę zaczyna się od wbicia łopaty. Inwestycji nie zaczyna się od wbicia łopaty. Małe dzieci pewnie to wiedzą, zapytaj się ich o to.

W powyższym zdaniu wyraz "budowa" nie powinien być użyty w dopełniaczu? W bierniku jakoś głupio brzmi.
@aarahon: Są prowadzone rozbiórki, więc i tutaj nawet nie masz racji. Rozbiórka i przygotowanie terenów to też nie budowa, co nie pajacyku? NA marginesie planowanie już dawno się zakończyło, zanim zaczęto wykupować grunty i zdobywać pozwolenia. Do wora i do jeziora XD
Są prowadzone rozbiórki, więc i tutaj nawet nie masz racji.


@Topik55: nie mam racji w czym?

Rozbiórka i przygotowanie terenów to też nie budowa, co nie pajacyku?


@Topik55: Ale szczekasz xD Oczywiście że nie, są to prace przygotowawcze i rozbiórkowe. Można je nazwać budowlanymi podczas gdy służą konkretnym celom, jak na przykład przygotowaniem pod elementy budowy ale takich prac się tam nie prowadzi. Polecam zapoznać się z tematem prac w
@aarahon: Wszyscy budowlańcy, inżynierowie się właśnie śmieją z ciebie w niebogłosy XD Jaki zamuł, ja nie mogę. Dobra goń się już mały trollu bo szkoda czasu.
Wszyscy budowlańcy, inżynierowie się właśnie śmieją z ciebie w niebogłosy


@Topik55: są z tobą w pokoju? Nie potrafisz posłużyć się merytoryką tylko musisz obrażać bo ktoś wrzucił coś o Tusku i za cel postanowiłeś go obrażać choćbyś musiał jak pies szczekać? xD
@aarahon: ty i merytoryka? Weź gościu przebij sobie bębenki, żeby ci się czaszka przewietrzyła. Aż sobie zobaczyłem z ciekawości twój profil i ty ogórku jesteś skrajnie stronniczy. Cię matka nauczyła nienawiści do kaczek, czy co jest z tobą nie tak? Tak w ogóle to ile ty masz lat? Jakim cudem 15-latkowie mają konta na wykopie po 6-10-15 lat? Od dziewiątki na liczniku onanizujesz się do memów o papieżu i tak ci
ty i merytoryka?


@Topik55: a Ty coś merytorycznego napisałeś w swoim komentarzu czy jednak tylko atakujesz mnie? Ale nie ważne, chcesz to odpowiedz na to pytanie, nie chcesz to nie, trudno. Mnie bardziej interesuje to:

i ty ogórku jesteś skrajnie stronniczy


potrafisz to udowodnić przykładem czy może to tylko nic nie warta opinia kogoś kto z merytoryką się minął?
potrafisz to udowodnić przykładem czy może to tylko nic nie warta opinia kogoś kto z merytoryką się minął?


@aarahon: To proste. Jesteś kalką poglądową, idealnie wpisującą się w kanon ludzi z wypraną głową od trendów społecznych. Nie masz własnego zdania, a raczej masz zdanie tożsame z masą wyborczą. Chłopcze, wtórujesz po innych i myślisz, że samodzielnie doszedłeś do wniosków. Świadczą o tym komentarze, które zamieszczasz. Emanujesz w nich naiwnością i przeświadczeniem,
Emanujesz w nich naiwnością i przeświadczeniem, że jeśli PIS to kłamcy i oszuści to Tusk i ludzie z jego partii są szlachetni haha


@Topik55: to wciąż tylko twoja opinia a nie przykłady ;)
@aarahon: W co entym komentarzu forsujesz 8 gwiazdkową narrację i wszystko co wpisuje się w ten kanon. Doskonale wiesz co piszesz w komentarzach, więc po co mam ci je cytować? Nie byłoby to problemem, gdybyś miał własne przemyślenia, ale ty ich nie masz. Powielasz opinie płynące ze stajni Tuska, czyli notorycznego kłamcy (fakt nie opinia), co aż emanuje z twoich komentarzy. Ile masz lat Gregory, przyznaj się.
Doskonale wiesz co piszesz w komentarzach, więc po co mam ci je cytować?


@Topik55: żebyś udowodnił swoje słowa ponieważ jak na razie sugerujesz mi jedynie że:

W co entym komentarzu forsujesz 8 gwiazdkową narrację i wszystko co wpisuje się w ten kanon.


opierając się na tezie iż:

Nie byłoby to problemem, gdybyś miał własne przemyślenia, ale ty ich nie masz.


choć nie udowadniasz tego przykładem. Zakładając nawet że masz rację to
Nikomu nic nie muszę udowadniać. Przedstawiłeś swoje stanowisko i argumenty jakich używasz są dowodem. Jesteś przejrzysty dla każdej rozumnej jednostki.
Nikomu nic nie muszę udowadniać.


@Topik55: oczywiście że nie musisz. Ba, oczywistego kłamstwa nawet nie możesz udowodnić ;) Tak samo nie musisz mnie wołać gdy mi odpowiadasz ;) Właśnie dla takich jak ty powstało lewactwo - żeby nie musieli opierać się na prawdzie. Oni, dla przykładu, mimo posiadania cipy czy fiuta, określają się mianem płci przeciwnej. A to że ich genitalia i budowa ciała wskazuje lekarzom coś innego to pomijają, przyjmują