Wpis z mikrobloga

@Topik55: o, miałeś odwagę odpisać - pomyślałem jak zobaczyłem powiadomienie xD Ale nie, to tylko szczekanie z powiedzenia - psy szczekają, karawana jedzie dalej xD
  • Odpowiedz
Nie ma dzisiaj humoru, więc nie będę się bawił w przekomarzanie.


@Topik55: to bardzo dobra wiadomość dla mnie! Może w końcu zaczniesz pisać merytorycznie. xD

Zadałem ci wielokrotnie pytanie ile masz lat?


@Topik55: zdaje się że faktycznie zadałeś to pytanie dwa razy ale nie odpowiedziałem ci na nie ponieważ wcześniej nie odpowiedziałeś na moje pytanie oraz dlatego że wyraźnie zasugerowałeś że odpowiedź jest ci potrzebna do wyśmiewania mnie. Cóż, ja
aarahon - >Nie ma dzisiaj humoru, więc nie będę się bawił w przekomarzanie.

@Topik55...

źródło: zzzzzzzzz2

Pobierz
  • Odpowiedz
Sam z siebie robisz debila


@Topik55: nie, to ty uważasz mnie za debila bo przyjąłeś za pewnik ogólniki którymi cię ktoś nakarmił, te ogólniki wykorzystujesz jako oręż w walce ze mną i co najlepsze, gdy teraz spróbowałeś być merytoryczny to dałeś mi paliwo żeby wyciągnąć cię z błędu. Teraz na spokojnie odpowiedz na dwa poniższe pytania i zrozumiesz swój błąd. Jeśli informacje pomocnicze zawarte w nawiasie uważasz za nieprawdziwe proszę o
  • Odpowiedz
@aarahon: Nakład prac nad CPK jest zbyt olbrzymi, żeby bawić się w dywagacje nad definicją słowa. Odnoszę wrażenie, że zrobiliście sobie z CPK kolejny środek, żeby #!$%@?ć PIS i robicie to dla własnej przyjemności, a nie dla słuszności sprawy (wy, czyli młodzi ludzie).

Czy wkroczyło, a jeśli tak to w jaki sposób? (pozwolenie na budowę czegokolwiek na terenie planowanego CPK nie zostało wydane - fakt nie opinia)


@aarahon: Tylko, że
  • Odpowiedz
Nakład prac nad CPK jest zbyt olbrzymi, żeby bawić się w dywagacje nad definicją słowa.


@Topik55: tak właśnie działa LEWACTWO! Cel pozwala im pominąć prawdę i przyjąć swoje stanowisko za fakt.

Tylko, że i co z tego? Wydanie pozwolenia jest formalnością. Prace budowlane już trwały, bądź trwają. Przygotowanie terenu budowy jest już etapem budowy.


@Topik55: zakłamuj rzeczywistość, zakłamuj.

W momencie, w którym napisałeś, że pierwsza łopata nie została wbita.


@
  • Odpowiedz
I gdzie ta twoja obiecana merytoryka?


@Topik55: odpowiedziałem Ci merytoryką gdy ta pojawiła się w twoim wpisie. Niestety, komentarz który zacząłeś od tego:

Nakład prac nad CPK jest zbyt olbrzymi, żeby bawić się w dywagacje nad definicją słowa.


był pozbawiony merytoryki z twojej strony skoro od razu pomijasz prawdę. Przyjąłeś sobie coś za prawdę mimo że nią nie jest i nawet znalazłeś uzasadnienie na to. Przykro mi, jeśli od razu stwierdzasz
  • Odpowiedz
Tam nawet nie ma obrażania cię wprost.

Tam są tylko stwierdzenia faktów i każdy z nich jestem w stanie obronić w MERYTORYCZNEJ dyskusji.


@aarahon: A nie wprost? Weź chłopie nie rozbrajaj mnie. Chcesz w merytorycznej rozmowie udowadniać, że mam lewacką odklejkę? Coś ci się chyba mocno w główce pomieszało.

Rodzi się pytanie czy ty w ogóle wiesz co zostało wykonane przy CPK. Moim zdaniem nie masz pojęcia i dlatego uciekasz się
  • Odpowiedz
A nie wprost?


@Topik55: nie wprost też nie ma. Masz lewacką odklejkę bo poniesionymi wydatkami i nakładem prac w celu rozpoczęcia budowy usprawiedliwiasz to iż przyjąłeś że budowa się nie rozpoczęła. "Pierwsza łopata" nie została wbita, nie wydano pozwolenia na budowę samego lotniska ani infrastruktury wokół niego. Wydano pozwolenia na prace w innych miastach i zdaje się że tam będą wykonywane prace budowlane które i tak są tym miastom potrzebne. Póki
  • Odpowiedz
@aarahon: Są prowadzone pomniejsze prace rozbiórkowe, więc w definicji fachowej budowa się rozpoczęła. Masz lewacką odklejkę, że nie potrafisz zrozumieć tak prostej rzeczy?
CPK nie jest samym lotniskiem - sama nazwa to mówi sugeruje mośku. Zgoda na budowę lotniska jest formalnością po uzyskaniu lokalizacyjnej, ale twój rząd to #!$%@?ł brakami formalnymi.
Budowa nie zaczyna się od budowania i skończ się wreszcie ośmieszać twierdząc, że tak jest. Powtórzę ci po raz wtóry
  • Odpowiedz
Są prowadzone pomniejsze prace rozbiórkowe, więc w definicji fachowej budowa się rozpoczęła. Masz lewacką odklejkę, że nie potrafisz zrozumieć tak prostej rzeczy?


@Topik55: chcesz powiedzieć że rozpoczęli budowę nielegalnie?

CPK nie jest samym lotniskiem - sama nazwa to mówi sugeruje mośku. Zgoda na budowę lotniska jest formalnością po uzyskaniu lokalizacyjnej, ale twój rząd to #!$%@?ł brakami formalnymi.


@Topik55: czemu mi to napisałeś? Potrafisz uzasadnić? Czy to gadanie w stylu: "nie
  • Odpowiedz
chcesz powiedzieć że rozpoczęli budowę nielegalnie?


@aarahon: Maż szereg pozwoleń budowlanych powiązanych z CPK, manipulatorku.

czemu mi to napisałeś? Potrafisz uzasadnić? Czy to gadanie w stylu: "nie może się pan wypróżniać na ulicy"?


@aarahon: CPK - centralny port komunikacyjny. Wystarczy?

wskaż gdzie tak napisałem. To będzie najlepszy przykład twojego zakłamania - po prostu wmawiasz mi po lewacku coś co miejsca nie miało i myślisz że to przejdzie


@aarahon: Napisałeś
  • Odpowiedz
Maż szereg pozwoleń budowlanych powiązanych z CPK, manipulatorku.


@Topik55: a rozmawiamy o pozwoleniach budowlanych powiązanych z CPK czy o CPK manipulatorku?

CPK - centralny port komunikacyjny. Wystarczy?


@Topik55: no ale co z nim? Nie czaję. Nigdy nie pisałem że CPK jest samym lotniskiem.

Napisałeś wielokrotnie, że budowa się nie rozpoczęła. Określenie "pierwsza łopata nie została wbita" jest równoznaczne z brakiem budowy.


@Topik55: nie, nie napisałem tego ani razu. A
  • Odpowiedz
a rozmawiamy o pozwoleniach budowlanych powiązanych z CPK czy o CPK manipulatorku?


@aarahon: Powiązanych czyli wchodzących w skład masterplanu CPK. Gdzie ta twoja merytoryka chłopcze?

no ale co z nim? Nie czaję. Nigdy nie pisałem że CPK jest samym lotniskiem.


@aarahon: To co ty chcesz, żebym ci udwodnił? Że obecny rząd złożył wniosek z brakami formalnymi, przez co przyhamował procedury? Proszę bardzo.

https://www.youtube.com/watch?v=Ry2Zl3EXzL0 minuty ci nie podam, więc oglądnij całość.
  • Odpowiedz
Powiązanych czyli wchodzących w skład masterplanu CPK. Gdzie ta twoja merytoryka chłopcze?


@Topik55: jak śmiesz zadawać pytania gdy na moje nie odpowiadasz?

To co ty chcesz, żebym ci udwodnił?


@Topik55: nie chce żebyś mi udowadniał cokolwiek poza swoimi twierdzeniami. Zacząłeś mi pisać że CPK to nie samo lotnisko więc zaprzeczyłem że kiedykolwiek twierdziłem inaczej.

Zadam ci zagadkę. Czyje to słowa:


@Topik55: są to moje słowa, tylko co z tego?
  • Odpowiedz
jak śmiesz zadawać pytania gdy na moje nie odpowiadasz?


@aarahon: Na które konkretnie? Ponów je to ci odpowiem, bo mam wrażenie, że odniosłem się do wszystkich.

nie chce żebyś mi udowadniał cokolwiek poza swoimi twierdzeniami. Zacząłeś mi pisać że CPK to nie samo lotnisko więc zaprzeczyłem że kiedykolwiek twierdziłem inaczej.

"Pierwsza łopata" nie została wbita, nie wydano pozwolenia na budowę samego lotniska ani infrastruktury wokół niego.


@aarahon: Tutaj to definiujesz
  • Odpowiedz
Udajesz czy naprawdę nie rozumiesz, że wyszedłeś na kłamcę, bądź osobę z za niskim ilorazem inteligencji, żeby rozumieć znaczenie własnych słów.


@Topik55: odpisałem na wszystko poprzednie... ale skasowałem to bo zwyczajnie się zagotowałem. Nie trawię gdy ktoś nazywa mnie kłamcą dlatego chcę żebyś udowodnił swoje słowa i wskazał dokładnie moje kłamstwo. Jeśli oczywiście masz odwagę ;)
  • Odpowiedz