Wpis z mikrobloga

@oddajciemikontozlodzieje: Ogólnie w internecie to jeden z niewielu przykładów jak pis dobrze coś zespinował. Wczoraj cała główna mirko była tym #!$%@?. Pięknie odwraca uwagę od wszystkich innych afer które się teraz dzieją wokół pisowców.


@JuliuszSlowacki: bo pięknie ten spin podgrzał Kanał Ziobro, jeśli po wywiadzie z Dudą ktoś jeszcze miał wątpliwości, że to TV Republika lite.
Ogólnie w internecie to jeden z niewielu przykładów jak pis dobrze coś zespinował. Wczoraj cała główna mirko była tym #!$%@?. Pięknie odwraca uwagę od wszystkich innych afer które się teraz dzieją wokół pisowców.


@JuliuszSlowacki: ta zespinował, tylko trochę przypadkiem, bo jakoś sami politycy PiS nie potrafią tym grać w przestrzeni publicznej. Tylko Mati coś tam hasztagował. W PiSie chyba brak już jednej strategii i Jarosław uparł się na granie Kamińskim i
Wczoraj cała główna mirko była tym #!$%@?. Pięknie odwraca uwagę od wszystkich innych afer które się teraz dzieją wokół pisowców.


@JuliuszSlowacki:

Czy te afery są również w Twoim pokoju? No ale spokojnie, nie jestem zdziwiony. Wszak od 2015 r. najważniejsze w Polsce (według PiSu i starych oszołomionych bab) były afery Tuska, więc naturalną koleją rzeczy będą afery PiSu gdy rządzi Tusk... według innych oszołomów ;)
@JuliuszSlowacki:

Gdzie tutaj widzisz brednie? No dobra. Może nie jestem w temacie... chętnie posypię głowę popiołem i przeproszę... no więc...

Wczoraj cała główna mirko była tym #!$%@?. Pięknie odwraca uwagę od wszystkich innych afer które się teraz dzieją wokół pisowców.


Jakie PiSowskie afery mi umknęły w ostatnich dniach?

Czekam na odpowiedź :)
@Thorrand: W ostatnich dniach? Może tak kilka z głowy z ostatnich ośmiu lat.
- #!$%@? stajni w Janowie Podlaskim - jednej z perełek w koronie naszego kraju.
- #!$%@? 3 miliadów złotych na elektrownię w Ostrołęce
- #!$%@? 70 milionów złotych na wybory które się nie odbyły
- Podsłuchiwanie opozycji Pegasusem (co zostało udowodnione przez niezależne badania, teraz tylko należy wskazać ludzi którzy za tym stali)
- Zorganizowanie festynu wyborczego Marcinowi