Wpis z mikrobloga

Kupione w ciemno za jakieś grosze rok temu, psiknięte dwa razy. Nie mogę znieść tego zapachu, więc robię #rozdajo #perfumy nie wiem tylko czy ten syf można określić mianem perfum

Przesyłkę InPost opłaca wygrywający.

Losowanie dzisiaj o 21.

Udziału nie biorą: zielonki, użytkownicy z tagów pato mma gal
whoru - Kupione w ciemno za jakieś grosze rok temu, psiknięte dwa razy. Nie mogę znie...

źródło: IMG_5849

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@whoru: kiedyś chciałem to kupić zachęcony zachwytami na pepperze. Dobrze, że udałem się najpierw celem powąchania... O ja pie..olę jaki masakryczny zapach! A lubię oryginalne i często śmierdzące zapachy jak np. Gucci Guilty Absolute.
Ten niestety nawet nie stał na tej samej półce. Aczkolwiek jak ktoś ma miłe wspomnienia z wizyt na plebanii przy cmentarzu, gdzie szło się przez las, a później siedziało na kolanach podstarzałego księdza, który aromat pierdów maskował
  • Odpowiedz
@whoru: Haha, też to rozdałem bo nie mogłem smierdziela zniesc :-) przeczytałem jakie to super, oh i ah i 100 poszło w las. Niestety 0 profitu :-)
  • Odpowiedz
@whoru: ostatnio zrobiła się grupa osób które zaciekle bronią tego zapachu ale fakt jest taki ze o ile sam zapach nawet może się podobać, to jeszcze nie powstała taka okazja (poza zlotem perfumiarzy) na którą można go użyć.
  • Odpowiedz
@Minatrious: Generalnie nie polecam. Może być ok chwilę na początku, ale po jakimś czasie przechodzi w zapach swetra długo trzymanego w szafie. Wali starym dziadem.
  • Odpowiedz
@whoru:
Używam czasami Just Jacka Tobaco Leaf z promocji z notino za 9 zł więc mnie to komentarze o domu pogrzebowym zupełnie nie wzruszają. Jak wygram to na pewno zużyje cały flakon ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem jeśli chodzi o perfumy takim przysłowiowym starym, który je te lepiące parówki żeby się nie zmarnowały.
  • Odpowiedz