Wpis z mikrobloga

✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @Moganus

Liczba zakwalifikowanych osób: 2063
Szansa na wygraną: 0.05%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 18 lutego 2024 - 21:00:56.

@whoru pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
@whoru też nienawidzę tego zapachu xd ogólnie wyobraź sobie ludzi którzy go lubią i sobie nim psikają na codzień. Wyobraź sobie że masz takiego kolegę w pracy w małym biurze i siedzicie codziennie 2metry od siebie przez 8 godzin. Musiałbym robotę zmieniać xd mam wrażenie że mało jest osób którym ten zapach odpowiada więc generalnie wypsikany tym po prostu się śmierdzi w opinii innych.
@Moganus: kolego widzę bana wyłapałeś xD poczekam może zdejmą Ci bana do jutra czy coś, a jak nie to będę musiał jeszcze raz zrobić losowanie, bo nie mamy jak dogadać szczegółów
@whoru: Zapach Makłowicza w końcu. Mi podeszło bardzo, tylko Sport leży baaardzo krótko na mnie w przeciwieństwie do Kourosa, który pachnie pachnie przez długie godziny. Polecam szczególnie podczas podróży w przedziałowym wagonie ;-)
@whoru: Ja właśnie wczoraj miałem na sobie, Encre Noire Sport - zajebisty zapach :) Ale zakładam, że to przez dopisek sport, będzie lżejszy w odbiorze. Może tego sport'a powinieneś spróbować? tę specyficzną bazę mają wspólną.