Wpis z mikrobloga

Przyjmujecie do wiadomości że Nawalny mógł kipnąć bez udziału innych osób? ot po prostu coś mu się z organizmem stało i umarł? wiem że Rosja, Putin, FSB... no ale tak też mogło się stać xD i może sam Putin i służby są w szoku "co się #!$%@?ło" #rosja #nawalny
  • 24
  • Odpowiedz
@Lynch9: Pewnie Putin #!$%@? myśli sobie: "Ja #!$%@?, na Ukrainie sukcesy, to teraz on musiał kitnąć i sprawić problemy."

A najlepsze, że "nie działa część kamer" a pewnie Dyrektor Więzienia myśli sobie "#!$%@? one nigdy nie działały xd"
  • Odpowiedz
@Lynch9: Nawet, gdyby kipnął z "naturalnych" przyczyn, to jednak tortury, izolacja i wcześniejsze otrucie chyba trochę się do tego mogły przyczynić, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@Lynch9: ja myśle że nawalnego spadającego z rowerka to się same ruskie nie spodziewały xD no nie oszukujmy się, co na tym zyskali? I tak trzymali go pod butem, pozwalali mu nawet co jakiś czas wysyłać nagrania i pisać listy. Jakby chcieli to milion razy #!$%@? by go wcześniej. Wtedy z tym otruciem to inna sytuacja bo chciał uciec z kraju i działając zdalnie na zachodzie byłby pryszczem na dupie, a
Plp_ - @Lynch9: ja myśle że nawalnego spadającego z rowerka to się same ruskie nie sp...

źródło: Screenshot_20240219-085338

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lynch9: Z tego co kojarzę to był w kiepskim stanie zdrowia, a jakoś przed śmiercią wyszedł z karceru, w którym był dwa tygodnie. Nie ma dowodów na bezpośrednie tortury, ale odmawiano mu dostępu do lekarzy, a też często zmuszali go do głodowania.
  • Odpowiedz