Wpis z mikrobloga

@el_capitano_grande: Zazdro ja też się starałem oszczędzać ale tyle #!$%@?łem na pierdoły do kompa, tv, kilka par słuchawek, wzmacniacze, głośniki. Jak widzę kolegę to w tym roku mocne postanowienie, że odłożę 50k i ich postaram się nie #!$%@?ć choć pokus wiele ps5pro, nowa seria oledów i oby #!$%@? nvidia nie wydała blackwella na koniec roku.
  • Odpowiedz
@Bsapek: Musisz mieć konto pod obligacje w PKO BP lub Pekao SA. W PKO BP zwą je chyba rachunkiem rejestrowym. Dostępne typy masz tutaj: https://www.obligacjeskarbowe.pl/ (wraz z linkami do zakupu, które prowadzą do założenia wybranego konta o ile go jeszcze nie masz).
To jakie kupić zależy głównie od czasu jaki chcesz odkładać, jak obstawiasz zmianę inflacji i czy masz 500/800+ (są obligacje do kupienia z 800+ z lepszymi warunkami). Ja kupuję
  • Odpowiedz
@Darten: z ciekawości wszedłem na twój profil i sprawdziłem, jak żyje ktoś, kto twierdzi, że zarabia 50k w miesiąc. Najtańsze mebelki z ikei, tv 40 cali, ubrania z wielkimi oznaczeniami marki jakby było się czym chwalić. Twierdzisz, że samotny jesteś i depresję masz, a piszesz komentarze żeby komuś zrobić przykrość. Już wiesz, skąd ta samotność.

@el_capitano_grande gratulacje! Teraz 50k, a za 2 lata z pewnością będzie co najmniej 2 razy tyle.
  • Odpowiedz