Wpis z mikrobloga

#ukraina #polska #polityka #bekazpisu #gownowpis
Świeżo po konferencji prasowej premiera mam tylko jeden komunikat:

Tusk to jest jednak kawał GIGACHADA, taki kotłownia od wgniatania Putina w ziemię to podjazdu nie ma do Pana Donalda Franciszka Tuska.

Zelenski apeluje o spotkanie na granicy jak najszybciej, do 24 lutego - Gigachad odpowiada: pod koniec marca mamy spotkanie naszych rządów, mam nadzieję że coś uda się do tego czasu wypracować wspólnie.

Czy Kamiński i Macierewicz się kompromitują i jak ich ukarać - Gigachad odpowiada: największa kara - śmieszność już na nich spadła.

Co z aborcją? Gigachad odpowiada: my chcemy ale Marszałek Hołownia i Marszałek Czarzasty mają różne poglądy w tej kwestii.

i pyk, elo, fajrant, pora na CSa. Tak się robi politykę pisowskie obszczymury
FENOMENALNY_CZARODZIEJ - #ukraina #polska #polityka #bekazpisu #gownowpis
Świeżo po k...

źródło: obraz_2024-02-22_122528511

Pobierz

Tusk wgniecie kotłownie w ziemię tak jak Szymek Putina?

  • Tak, Polska jest za mała na dwóch GIGACHADÓW 79.4% (27)
  • Nie, tyciGIGACHAD zwycięży z GIGACHADEM 20.6% (7)

Oddanych głosów: 34

  • 10
  • Odpowiedz
Zelenski apeluje o spotkanie na granicy jak najszybciej, do 24 lutego - Gigachad odpowiada: pod koniec marca mamy spotkanie naszych rządów, mam nadzieję że coś uda się do tego czasu wypracować wspólnie.


@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Najlepsze jest to, że rano jakis urzednik z kancelarii prezydenta mówił, że Tusk powinien pojechac. To było wrecz osłąbianie polskiej strategi negocjacyjnej.
Dobrze, że Tusk wyjasnił co i jak i w ostatecznej wersji decyzje o braku wyjazdu miał
  • Odpowiedz