Wpis z mikrobloga

Jak wygląda zdobycie oficjalnego wyniku w BP raw w polsce i zarejestrowanie go np. na openpowerlifting?

Pytam bo wyniki tam są zadziwiająco niewielkie jak na największa taką bazę. Moje pozwoliłyby na okolice top sto filtrując po kraju i kategori waga/wiek. Jest to absurdalne bo ćwiczę bardzo krótko i bez magicznych środków.
Zakładam że powodem jest brak chęci do oficjalnego rejestrowania wyników/jeżdżenia na zawody albo kontrole dopingowe które eliminują większość potencjalnych kandydatów.
Możliwe też ze wszyscy mają na to totalnie wywalone, a tylko ja uważam ze fajnie by było mieć tam jakiś rekordzik dla ego boosta.

#mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
@Katecheta23: Ile ważysz i ile wyciskasz? Być może coś źle tam naklikałeś?

A żeby się tam znaleźć, trzeba pojechać na zawody, których organizator potem prześle arkusze do openpowerlifitng. Wtedy dość szybko je uzupełniają.
  • Odpowiedz
@Katecheta23: To jest między 208 a 322 wynik w kraju licząc tylko po kilogramach w kategoriach -105 kg, 230+ wynik w kategorii do 100 kg. Do TOP 100 brakuje Ci 32 kg, to jest naprawdę sporo xD Do tego pamięaj, ze na zawodach wycsikania musi być z pauzą, zgodnie z komendami itd.

Ludzi nie startuje aż tak dużo tak naprawdę. Do tego u nas cześć zawodów nie rejestruje wyników lub nie
  • Odpowiedz
@DywanTv mi wyszło okolice 100 bo dodałem kategorię wiekową. Ale nawet całkowicie to ignorując to żyłem w przekonaniu że jak tam bym 200kg wniósł to może da mi okolice top 5000. Dzięki za odpowiedź, o pauzie wiem :D
  • Odpowiedz