Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczyzn

Wysłuchałem sobie właśnie w radiu wyjącej posłanki, która płakała że znowu odłożono procedowanie tematu aborcji. Krzyczała, tylko o prawach kobiet. Tak, prawo dla kobiet. O to tu chodzi żeby julka jak wpadnie miała wybór. Albo sobie urodzi i będzie dziecko utrzymywać facet, albo państwo albo sobie aborcje zrobi. A mężczyzna? Mężczyzna ma płacić i siedzieć cicho. Osobiście uważam, że aborcja powinna być legalna tylko wtedy gdy mężczyzna i kobieta będą mieli w tym temacie tyle samo do powiedzenia. Facetów, którzy popierają obecne strajki kobiet uważam za cuckoldów i frajerów. #polityka
Hellicon - #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczy...

źródło: aborcja

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@darandol cóż, nie martwi mnie to, bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy i mamy tu wspólne stanowisko. Niemniej jednak nawet gdyby żona miała inne zdanie, to nadal uważam, że to ona powinna miec w swojej sprawie do powiedzenia więcej niż politycy czy kler, których problem bezpośrednio nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@Hellicon: dla nich to zlepek komórek

W 12. tygodniu ciąży w badaniu ultrasonograficznym można zazwyczaj zaobserwować, że dziecko ssie kciuk lub zaciska pięści. Palce u rąk i nóg nie są już połączone skórą, a paznokcie zaczynają rosnąć. Twarz nadal się rozwija, podobnie jak proporcje dziecka.
  • Odpowiedz
A mężczyzna? Mężczyzna ma płacić i siedzieć cicho.


@Hellicon: i dlatego co dziesiąty osadzony to alimenciarz, a większość niepełnych rodzin to matki z dzieckiem. Wyjdźcie wy czasem z domu.
  • Odpowiedz
@Kawa_z_cynamonem: jasne masz rację. Dlatego tylko zatwardziały katoliban jest przeciw aborcji z przyczyn medycznych. Myślę, że OPowi chodzi bardziej o projekty Lewicy czy KO o aborcji na życzenia, która zakłada możliwość przerwania ciąży bez żadnego powodu. I w tym OP ma akurat rację.
Decyzja o dokonywaniu aborcji powinna leżeć w rękach kobiet. To jest jasne. Nie mogę kogoś zmusić do zabicia czy urodzenia dziecka. Ale bądźmy w tym sprawiedliwi i skoro
  • Odpowiedz
Po prostu zacznij się zabezpieczać. Wiem, że Chad chce bez gumki, ale możesz stosować tabletki.


@javelin: Kolejny incel z łbem spranym blackpillową propagandą i to jeszcze taki, który przespał lekcje biologii (albo ich jeszcze nie miał) xD Ja chcę móc mieć plan B jeśli gumka okaże się wadliwa, albo dostanę sraczki i tabletki nie zadziałają.
  • Odpowiedz
Obrzydzające jest sprowadzanie całej tej sprawy do "Julkom nie chce się zabezpieczać".


@Jakly: obrzydzające jest to, że faktycznie w większości przypadków odpowiedzialność spada na kobiety kiedy "do tanga trzeba dwojga". Sam fakt tego, że ktoś się nie zabezpiecza nie jest niczym złym i taka osoba ma rację.

Nie chcesz dziecka? Nie ruchaj się.
Chcesz się ruchać, ale nie chcesz dziecka? ZABEZPIECZ SIĘ.

I tutaj fakt, większa odpowiedzialność spada na kobietę, bo
  • Odpowiedz
@Hellicon: przegrywy na wykopie w 2024 roku dalej uważają że dla kobiet aborcja to środek antykoncepcji jednocześnie uważając że edukacja seksualna to nikomu niepotrzebny wymysł lewactwa xD
  • Odpowiedz
wiadomo, jak komuś się nie chce zabezpieczyć to karą za tę lekkomyślność powinno być dziecko xD Fajny masz mental, płodowy bambinisto.


@bacaa90: No najlepiej zabić swoje dziecko zamiast gumek. To się dopiero nazywa zepsucie moralne i odczłowieczenie. Byle było wygodnie a reszta się nie liczy.

usunięcie chorego płodu nie jest legalne, przespałeś ostatnie 3 lata?


@walciak: No i Lewica mówi jasno, że będzie głosowała przeciwko temu by było legalne bo
  • Odpowiedz