Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczyzn

Wysłuchałem sobie właśnie w radiu wyjącej posłanki, która płakała że znowu odłożono procedowanie tematu aborcji. Krzyczała, tylko o prawach kobiet. Tak, prawo dla kobiet. O to tu chodzi żeby julka jak wpadnie miała wybór. Albo sobie urodzi i będzie dziecko utrzymywać facet, albo państwo albo sobie aborcje zrobi. A mężczyzna? Mężczyzna ma płacić i siedzieć cicho. Osobiście uważam, że aborcja powinna być legalna tylko wtedy gdy mężczyzna i kobieta będą mieli w tym temacie tyle samo do powiedzenia. Facetów, którzy popierają obecne strajki kobiet uważam za cuckoldów i frajerów. #polityka
Hellicon - #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczy...

źródło: aborcja

Pobierz
  • 71
@Hellicon: dlatego trzeba przywrócić kompromis, a potem zacząć pracować nad wprowadzeniem prawa do aborcji dla wszystkich, niezależnie od płci

Do zajścia w ciążę wymagane jest świadome i konsensualne działanie dwóch osób - kobiety i mężczyzny. Gdy urodzi się dziecko oboje mają wobec niego obowiązki - także alimentacyjne w sytuacji gdyby się rozstali.

Dlatego też sytuacja w której w przypadku wpadki jedna strona ma możliwość dokonać aborcji (i całkowicie pozbyć się odpowiedzialności),
@Jakly: jak generalnie jestem zwolennikiem wolnego wyboru i zdania, że aborcja powinna być legalna no to musisz przyznać, że dopiero teraz jest kompromis. Ani kobieta ani facet nie mogą usunąć dziecka
No najlepiej zabić swoje dziecko zamiast gumek. To się dopiero nazywa zepsucie moralne i odczłowieczenie. Byle było wygodnie a reszta się nie liczy.


@Herubin: to "zabijane" "dziecko" to płód z niewykształconym ośrodkiem nerwowym, który nic nie myśli, nic nie czuje, nie wie nawet, że istnieje. I tak, lepiej zabić takie niechciane dziecko niż je potem wychowywać, bo ktoś popełnił błąd i gumy nie założył. Karanie niechcianym rodzicielstwem za brak gumy xD
@bacaa90: Ty też masz niewykształcony mózg i jakoś nikt nie postuluje by cię zabić ¯\(ツ)/¯

Karanie niechcianym rodzicielstwem za brak gumy xD Trzeba być niezłym mózgiem, żeby na coś takiego wpaść xD


Odwrotnie mowa o karaniu dziecka za to, że rodzice są debilami. Nie ono jest odpowiedzialne i nie ono powinno odpowiadać za nie swoje decyzje.
@Hellicon jestem facetem, mężem, ojcem. Popieram strajki kobiet dot. aborcji, gdyż ta sprawa dotyczy również mnie. Jeżeli moja kobieta zaszłaby w ciążę, a płód rozwijałby się nieprawidłowo, to chciałbym żebyśmy mieli prawo sami zadecydować o swoim życiu, przyszłości, rodzinie, i w razie czego mogli przeprowadzić legalna i bezpieczna aborcję. Chciałbym żeby ludziom pozwolono decydować o swoim życiu w sytuacji gdy muszą zmierzyć się z losowym nieszczęściem.


@Kawa_z_cynamonem: Też popieram bezpieczna i
@Herubin odwazne słowa jak na typa, który chce sprowadzać niechcianego człowieka na świat, bo stary gumy nie założył. Podpowiem też, że to "dziecko" o które tak się ciskasz, ma generalnie #!$%@? w twoje moralne wzmożenie, bo nie ma mózgu i nie wie, że istnieje, panie płodowy bambinisto.
W 12. tygodniu ciąży w badaniu ultrasonograficznym można zazwyczaj zaobserwować, że dziecko ssie kciuk lub zaciska pięści. Palce u rąk i nóg nie są już połączone skórą, a paznokcie zaczynają rosnąć. Twarz nadal się rozwija, podobnie jak proporcje dziecka.


@mario-zdk: nadal jest to głupsze i czuje mniej od kury, których zabija się każdego dnia miliony, a nie wspominając już nawet o krowach, świniach, czy innych zjadanych ssakach.
Odwrotnie mowa o karaniu dziecka za to, że rodzice są debilami. Nie ono jest odpowiedzialne i nie ono powinno odpowiadać za nie swoje decyzje.


@Herubin: To w końcu popierasz aborcję, czy nie? Bo zmuszenie niechcianego dziecka do urodzenia się i życia z takimi rodzicami będzie dla niego największą karą.
@Kawa_z_cynamonem: To nie rób dzieci. W ten sposób możesz zadecydować o swoim życiu. Żeby nie było, ja tam uważam, że jak ktoś chce się skrobać to niech się skrobie. Ale niech mi nie mówi, że to nie jest zwyczajne zabijanie dziecka. Również uważam, że skoro można zabić świnkę to można też człowieka, ale niech mi nikt nie mówi, że aborcja to nie jest zabijanie człowieka.