Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczyzn

Wysłuchałem sobie właśnie w radiu wyjącej posłanki, która płakała że znowu odłożono procedowanie tematu aborcji. Krzyczała, tylko o prawach kobiet. Tak, prawo dla kobiet. O to tu chodzi żeby julka jak wpadnie miała wybór. Albo sobie urodzi i będzie dziecko utrzymywać facet, albo państwo albo sobie aborcje zrobi. A mężczyzna? Mężczyzna ma płacić i siedzieć cicho. Osobiście uważam, że aborcja powinna być legalna tylko wtedy gdy mężczyzna i kobieta będą mieli w tym temacie tyle samo do powiedzenia. Facetów, którzy popierają obecne strajki kobiet uważam za cuckoldów i frajerów. #polityka
Hellicon - #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczy...

źródło: aborcja

Pobierz
  • 71
to chciałbym żebyśmy mieli prawo


@Kawa_z_cynamonem: tu jest cały sens. Główny post tyczy się braku rania zdania mężczyzny w wielu przypadkach aborcji na życzenie kobiet. Sam zaznaczyłeś że chcielibyście mieć możliwość.
Pomijając brak mężczyzn w tym całym zamieszaniu aborcyjnym i takie przypadki o których sam napisales - zagrożenie zdrowia itp.
To co chce lewica to darmowa antykoncepcja (stosowana przed, w trakcie i jak coś nie było w planach ale sie nadarzył
czemu ma się opiekować dzieckiem którego nigdy nie chciał?

zakładając że jest aborcja na życzenie to jest to chora sytuacja


@kiedys-to-bylo: A kto powiedział, że facet nie chciał dziecka? Przecież faceci czasem chcą dzieci. Jeśli taki chcący dzieci facet nie zgodziłby się na aborcję (zakładając, że wprowadzonoby taką możliwość) to mógłby sobie normalnie wychowywać dziecko i ciągnąć hajs od matki, która to właśnie nie chciała żadnych dzieci. Co więcej, nawet bez
A kto powiedział, że facet nie chciał dziecka?


@swiadomy_anakolut: JA

Przecież faceci czasem chcą dzieci.


a ja zakładam że nie chciał i co w takiej sytuacji?

Jeśli taki chcący dzieci facet nie zgodziłby się na aborcję (zakładając, że wprowadzonoby taką możliwość) to mógłby sobie normalnie wychowywać dziecko i ciągnąć hajs od matki, która to właśnie nie chciała żadnych dzieci.


jeżeli kobieta nie będzie chciała dzieci to ich nie będzie miała jest
a ja zakładam że nie chciał i co w takiej sytuacji?


@kiedys-to-bylo: To po pierwsze jest aborcja. Ale jeśli tak jak powiedzmy w Polsce, nie można jej zrobić, to albo opiekują się dzieckiem razem, albo jeden z rodziców się opiekuje a drugi dopłaca swoją czesc na utrzymanie. Bez względu na płeć rodzica.

jeżeli kobieta nie będzie chciała dzieci to ich nie będzie miała jest wiele prostych sposobów na rozwiązanie tego problemu