Wpis z mikrobloga

@thorgoth: Myślałem że masz choć trochę rozumu ale widzę że ty wiele się od baysreda nie różnisz. Circlejerk jednych wykopków walczy z innym, śmiesznie to wygląda z boku jak tak z siebie debili robicie btw XD
  • Odpowiedz
@gryyyn: powiedział to konfiarz, zwolennik onucowania, rozsądnego konserwatyzmu i lekkiej pedofilii XD

PS
kurde a nick kojarzył mi się z kimś piszącym koherentnie. W którym momencie przeszedłeś na bolszewicką stronę mocy?
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Nie jestem ruskiem, dziś tak myśli większość społeczeństwa. Ponury żart polega na tym, że dałeś się przekonać naszym politykom, że jest inaczej. Tych, którzy tak uważali ubywa z każdym dniem za sprawą wypowiedzi ukraińskich ministrów i prób robienia biznesów innych niż obwieszczano na początku (zboże miało trafić do krajów afrykańskich gdzie były problemy z głodem a trafiło na stół w Polsce). Dzięki roszczeniowej polityce zamiast budować przyjaźń zbudowali niechęć.
  • Odpowiedz
konfiarz, zwolennik onucowania, rozsądnego konserwatyzmu i lekkiej pedofilii


@thorgoth: Ja tylko napisałem, żeś głupi. Nie musiałeś tego udowadniać. XDDDDDD

PS.
kurde myślałem że jesteś tylko głupi ale nie - jesteś też chory bo masz urojenia XD
  • Odpowiedz
@gryyyn: sklej otwór sowiecki kiepie, o inteligencję ani zdrowie ludzi cywilizowanych się nie troskaj XD

I jeszcze ta kropka po postscriptum jakby ktoś miał wątpliwości gdzie się polskiego uczyłeś XDDD
  • Odpowiedz