Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj na randkę z wydziaraną karlicą (<160cm) p0lką 30 lat, czego się spodziewać? Jaki obstawiacie przebieg (prawdy i tak nie powie)?
Z wyglądu dałbym jej 7/10 także jest dobrze. Wcześniej brałem zawsze młodsze dupy, więc wchodzę na nieznane tereny.
W apce jest od niedawna, więc nie jest jeszcze skażona jak te dupy co siedzą tam od lat i mają 100 wiadomości dziennie.
Walę teścia, koń nie zwalony, więc wjeżdżam na pewniaka jako bad boy.
Jeśli kogoś będzie to interesowało to potem zdam raport z wydarzenia.

#tinder #badoo #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 108
  • Odpowiedz
@lukiboss Tutaj Ci piszą, ze na 100% jest po karuzeli kutangów, ale z mojego doświadczenia to w tym wieku jest calkiem sporo lasek, którym nie wyszło w dłuższych związkach i są z powrotem na rynku matrymonialnym - zresztą nie musisz od razu pytać ile miała partnerów tylko bardziej naokoło, czy jest po jakiejś dłuższej relacji itd.
  • Odpowiedz
@lukiboss: dla mnie to brzmi jakbyś szykował się na seks

Walę teścia, koń nie zwalony, więc wjeżdżam na pewniaka jako bad boy.

Ok, źle odczytałam.


Na appkach nie jest łatwo, ani kobiecie ani mężczyźnie z nastawieniem "tylko z miłości". Ja po założeniu appki kiedyś po wymienieniu wiadomości z ~30 osobami które były odsiane po opisach stwierdziłam, że to strata czasu. Tzn. dwóch było takich do spotkania się - jakiś strażak i
  • Odpowiedz
  • 1
@Pavlo389: dokładnie
@walk_man dam sobie radę, coś z niej wyciągnę
@zimno_mi ale tu wystarczy jak wyglądały jej ostatnie związki (a sama mnie o to już pytała, więc ja również mam prawo) i już jakieś pojęcie się ma.

Nie wiem, może ja jestem jakiś inny, ale tak jak pisałem, dla mnie nie ma seksu bez miłości. Za czasów studenckich na imprezie jakaś laska się do mnie przyssała, lizała mi szyje, gryzła mnie
  • Odpowiedz
@lukiboss: Pewnie spodziewaj się sponsoringu posiłku i późniejsze olanie. xD
Przecież na badoo i pinderze możesz ukryć profil na jakiś czas i później po powrocie będzie oznaczony jako nowe konto. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowystaryziel: może tak być, ale ja pipa nie jestem, jak wyskoczy że mam jej stawiać drinka za 80zł to się okaże że zapomniałem żelazka wyłączyć i muszę uciekać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Tutaj Ci piszą, ze na 100% jest po karuzeli kutangów, ale z mojego doświadczenia to w tym wieku jest calkiem sporo lasek, którym nie wyszło w dłuższych związkach i są z powrotem na rynku matrymonialnym


@Pavlo389: spoiler alert. kobiety szybciej się starzeją, ciąża wyciąga z nich więcej sił witalnych i taka kobieta z dzieckiem, musi czymś nadrabiać. Zazwyczaj jest to r000chanie. Pogadaj ze starszymi kolegami, dawno temu powszechną wiedzą było to,
  • Odpowiedz