Wpis z mikrobloga

Mircy, którą konsolkę do domu dla użytkownika 10lvl dziewczynka i ja stary koń co grał w głownie w gt4.

Dotychczas gramy na wiiU głównie w ścigankę Mario lub gierki od Lego. Także kolejna musiałaby mieć coś typowo dla dzieci ale ponieważ dorastają a ja będę dziadować na kolejną konsole to chciałbym żeby była możliwie długowieczna jeśli chodzi o produkcje na nią. Polecicie coś?
#konsola #gry #ps5 #xbox #nintendoswitch
  • 15
  • Odpowiedz
@Vader-Poland myślę o switchu głównie dlatego że moje dzieciaki jarają się tymi gierkami w animowanym anturażu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko z drugiej strony jest między nimi spora różnica wieku i jedno to już taniec i te ruchowe gierki a młody chłopak będzie zajarany wyścigami bo już ma takie zainteresowania więc myślałem o plejaku no bo wiadomo granturismo
  • Odpowiedz
  • 1
@malyszaryczlowiek nie wiem w sumie jak teraz Xbox wypada z grami ruchowymi szczerze mówiąc. Chyba PlayStation lepiej wypada pod tym względem z ich PS move i VR, chociaż na pewno trzeba by było bardziej się wykosztować z tym.
  • Odpowiedz
Xbox wypada z grami ruchowymi szczerze mówiąc


@Mtsen: Nijak, kinnect jest martwy. 2.0 był tylko dla Xboxa One i One S Series nie ma już w ogóle obsługi kinnecta
  • Odpowiedz