Wpis z mikrobloga

Obecnie mieszkam w KRK i ostatnim czasem zauważyłem że KRK wprost zaroił się od ludzi pochodzenia Hinduskiego sądząc po kolorze skóry, codziennie dziesiątki mijam ich na ulicy w sklepie w tramwaju, oczywiście nic do nich nie mam przyjeżdżają po lepsze życie i to całymi rodzinami, mam tylko nadzieje że jest to przemyślana imigracja i nie ściągniemy znów masy ludzi z jednego kraju tylko z wielu różnych aby mieli motywacje do integracji z Polakami, nie tak jak Ukraincy.
Myślę że gatke o tym jak Ukraincy są nam niezbędni i nie będzie miał ich kto zastąpić można już oficjalnie zakończyć i powiedzieć że moga wyp... do swojej ukrainy.
#ukraina #imigranci
  • 53
@Ruskitroll123: polecam zapoznać się ze statystykami dot. przemocy seksualnej w Indiach xD Jak się zastanawiasz jak ci ludzie się dobrze zintegrują, to wystarczy popatrzeć na grupę zwaną cyganami, która się integruje od ostatnich 500 lat.
będzie nam wykonywał najprostsze i najsłabiej płatne prace, bez których się nie obejdziemy.


@Przypadkowy: Niby tak, ale często tacy ludzie przyjeżdżają pracować w niemieckich montowniach. Nie wiem, czy ściąganie ludzi do Polski, żeby pracowali na Niemców, to jest dobry sposób na rozwój gospodarki.
Jak się zastanawiasz jak ci ludzie się dobrze zintegrują, to wystarczy popatrzeć na grupę zwaną cyganami, która się integruje od ostatnich 500 lat.


@VZee: ja nie twierdzę że oni będą się integrować tylko że ukraincy nie są nam niezbędni a poza tym ukraincy też sie nie intergują
@joazaxa byłem tu i tu w odstępie 2 tygodni. Tyle wydałem w Krk i Londynie za to samo - choć w Londynie muzea są za darmo, a w Krakowie wszystkie są platne. Więc polska jest droga. Jedynie alkohol jest tańszy - co nie robi różnicy. Serio taniej jest wyjechać na weekend niż być w Polsce, co jest smutne a obsługa u nas też jest jak we Francji w Niemczech czy w Anglii
@Przypadkowy: przemyślaną imigrację to ma Katar albo ZEA a nie pseudodemokratyczne kraje, gdzie każdy trzecioświatowiec może ci wejść na głowę. Obywatelstwo i benefity za tysiąc lat pobytu czyli nigdy, żadnego osiedlania się i ściągania rodzin, żadnego pobłażania i przy najmniejszym wykroczeniu deportacja. Mieszkasz z kumplami, dostajesz dużo więcej niż u siebie w slamsie i masz być zadowolony a jak się b8e podoba to wypad. Żadnego goszczenia "uchodźców" z odległych krain, żadnego