Wpis z mikrobloga

Czy brak samochodu u faceta to red flag? Ma prawko, ale co mi po nim. Każdy poprzedni miał samochód i zabierał mnie na randki za miasto. Muszę wszędzie jeździć komunikacją, robię to już do pracy. Lubie jeździć tramwajami i pociągiem, ale tak dziwnie, facet powinien mieć auto, choćby miało stać na parkingu. To jednak jakiś status dorosłości
  • 264
  • Odpowiedz
@Ryksa: Wiem, że bait ale to są właśnie te podwójne standardy... baba może mieszkać w wieku 30 lat z rodzicami facet NIE!. Baba może nie mieć samochodu facet NIE!. XD Po prostu napisz na profilu randkowym czy tam na pierwszej randce mów że szukasz sponsora na życie najlepiej żeby facet za wszystko płacił a ty żebyś mogła sobie całą swoją pensje odkładać. #pieklomezczyzn
  • Odpowiedz
pewnie ci sami którzy tutaj się oburzają, od kobiety wymagają by im sprzątała i gotowała


@fenbekus: sam sobie gotuję, sprzątam, sam zarabiam, nie potrzebuję służącej. Jak bym chciał gosposię, to bym sobie zatrudnił.
  • Odpowiedz
@Ryksa Słabe miejsce wybrałaś na zadawanie takich pytań ale generalnie auto jest niezbędne wbrew temu co piszą tutejsze piwniczaki, goście których znam i nie mają prawka to zawsze jakieś dziwaki, odludki albo pierdoły mające dwie lewe ręce więc coś w tym jest. Można kupić auto do 10k i nie jest to jakiś majątek.
  • Odpowiedz
@Ryksa: Ale tępota z ciebieXD nie zrobisz bo nie dasz rady, a oczekujesz tego od facetaXD czyli on może oczekiwać od ciebie codziennie loda, bo sam się aż tak nie schyli?
  • Odpowiedz
@Ryksa: coś czuję po roszczeniowości że raczej na eurosceptyków nie zagłosowałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wartości ekologiczne tracą sens kiedy chodzi o posiadanie czy nieposiadanie auta żeby wytrzażać gazy cieplarniane bo księżniczce chce się randeczkę za miastem.
  • Odpowiedz
źle mnie zrozumiałeś, po pierwsze jestem kobietą i nie muszę


@Ryksa: obrzydliwe podejście z minionego wieku.
Mam nadzieje że trafisz na faceta z podejściem do bicia kobiet z podobnej epoki
  • Odpowiedz
  • 0
@Ryksa @Ryksa

Czy brak samochodu to red flag?

Muszę wszędzie jeździć komunikacją, ale dorosły powinien mieć auto, choćby miało stać na parkingu. To jednak jakiś status dorosłości

A Ty masz?
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
auto jest niezbędne


@digbik: prawda, nikt nie mówi że nie jest. Nawet bym powiedział, że osoby wypowiadające się w tym wątku są za tym, żeby ludzie mieli samochody. Więc dlaczego OPka nie ma samochodu?

Można kupić auto do 10k i nie jest to jakiś majątek.


@digbik: no i znowu to samo. Dlaczego OPka nie wyłoży tych 10k i nie kupi sobie jakiegoś starego vw czy inne audi, tylko chce przerzucić
  • Odpowiedz