Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ja mam poważne fiksacje na punkcie seksu i przez to manifestuje te sytuacje które mnie spotykają, ale zawsze jak z jakimś niebieskim dłużej rozmawiam/pisze to później wychodzi na to, że byłam cały czas traktowana jako potencjalna partnerka albo potencjalne ruchanie i uważam, że to bardzo przykre.

Zwłaszcza jak pisze z kimś z np grupy wsparcia a potem się dzieją takie kwiatki to już dla mnie w ogóle obrzydliwe.

#logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 142
  • Odpowiedz
stary jak chcesz poruszać jakieś tematy egzystencjalne to nie tutaj, ja na wykopie tylko pisze mizoandryczne wysrywy a nie szukam pomocy


@ZenujacaDoomerka: ja ci nie chciałem pomagać tylko rozwinąć swoją wiedzę.
Więc nienawidzisz mężczyzn. No mówiłem, że nie masz libida z powodów psychicznych.
#!$%@?, ludzie są prości.

Teraz bardzo mnie ciekawi dlaczego nienawidzisz facetów. Bardzo ciekawe. Chyba nikogo takiego jeszcze nie spotkałem żeby mi o tym opowiedział.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Może jesteś atrakcyjna dla nich, masz ładną buzię, piersi w rozmiarze 65G np. Nie usprawiedliwia to ich, ale atrakcyjny facet też jest traktowany podobnie. Po pierwsze ciacho, a jeszcze jak szefową ma starą kuguarzycę to ma okropnie pod górkę w pracy. Nawet kiedyś kolega mi opowiadał jak typ amator kulturysta był podnóżkiem takiej pani boss, 3 dorosłych dzieci, ona po 50-ce co potrafiła przy nim pokazywać jaki sobie ładny stanik
  • Odpowiedz
nienawidzę ich bo traktują mnie tak jak opisałam powyżej


@ZenujacaDoomerka: powiem ci, że żyjemy w #!$%@? czasach które nas odczlowieczaja i zamazują cel naszego istnienia.

Ja ciągle zadaje sobie pytanie po co żyje. Nie jestem szczęśliwy.

Jednak nigdy bym nie chciał swoich frustracji przelewać na innych. Boli mnie gdy ktoś cierpi bo sam wiem jakie to uczucie. Staram się innym pomóc i zrozumieć ich położenie.

Faceci traktują cię jak worek spermy?
  • Odpowiedz
Jakby serio seks był taki turbo super to by nie było tyle kobiet które od niego stronia np w małżeństwach


@ZenujacaDoomerka: Jest super, jeśli jest uprawiany w odpowiednich warunkach. Natomiast dodaj do "super" słowo "ważny" i masz powód, dlaczego tyle kobiet od niego stroni, gdy brak odpowiednich warunków.

to nie tak że ja szukam. Ja jestem npc - jak ktoś podejmuje dialog to go po prostu kontynuuje


@ZenujacaDoomerka: czyli Ty
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka no niestety, ale kobiety praktycznie rzecz biorąc nie mają nic innego do zaoferowania oprócz urody i pusi. Wrodzony narcyzm i próżność dyskwalifikuje z jakiś głębszych i wartościowych rozmów chyba, że o tańcu z gwiazdami, ciuchach i kosmetykach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: ale z zajętymi tak masz czy z wolnymi i dziwisz się że jesteś nienormalna że myślisz że nie będą chcieli uderzać, szczególnie jak tam jesteś w ich typie? Bo jak z zajętymi to patola, ale jak jesteś ładna to możesz się wynająć w necie na sprawdzacza innym laskom.
Przyjemnie z pożytecznym, ty spełniasz to że gardzisz takimi i cię obrzydza i masz satysfakcję że złapałas, laska nie na rogów i
  • Odpowiedz
A jakie to są te głębsze wartościowe rozmowy? Dlaczego rozmowy o autach i sporcie mają być bardziej wartościowe niż te o kosmetykach czy ubraniach. Może zamiast wymagać od kobiet by interesowały się tym czym ty, może ty zainteresuj się tym co one.
  • Odpowiedz
to znaczy, że tobie serio się wydawało, że istnieje przyjaźń damsko-męska? xD


@Pandillero: Istnieje przyjaźń damsko-męska. To, że Wykopki nigdy nie były w takiej sytuacji nie oznacza, że ona nie ma miejsca.
  • Odpowiedz
To, że Wykopki nigdy nie były w takiej sytuacji nie oznacza, że ona nie ma miejsca.


@Horkheimer: i jakie jest prawdopodobieństwo na to? W jednorożce też wierzysz? To, że nigdy nie widziałeś jednorożca, wcale nie znaczy, że one nie istnieją.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: mam dopisek u ciebie w notatce pewny i pamiętam że ostatnio narzekałaś że jesteś brzydka itd i w komentarzach się kłóciłaś z przegrywami...

i wtedy nawet byłem po twojej stronie, ale no poważnie, każdy prawdziwy przegryw byłby wniebowzięty gdyby konwersacje schodziły na te tematy, a ciebie to brzydzi, ciekawe dlaczego? może ty mi odpowiesz, dlaczego przegrywy by były wniebowzięte na twoim miejscu a ty jesteś obrzydzona?
  • Odpowiedz