Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na co lepiej wydać 120 tys.?

1) Na budowę domu, którego nam aktualnie brakuje i chcielibyśmy nie musieć wynajmować. Żeby dziecko miało swój pokój. Żeby mieć gdzie mieszkać i zacząć zajmować się innymi celami.

2) Na rozwód z żoną, z którą od miesięcy nie śpię w jednym łóżku. Dla której wspólne spędzenie czasu to #!$%@? jej. Która patrzy na mnie z góry. Której już się zdarzyło rzucić na mnie z rękami, a ostatnio do krwi poharatała twarz. Która coraz częściej mówi: że jestem #!$%@?, żebym #!$%@?ł, że jestem #!$%@?... i to z błahych powodów (np. jak zwróciłem uwagę, że rozmawia przez telefon, a ja mam paczki i muszę dziecko jeszcze nosić). Która przez ostatnie 1,5h słownie "d-w-a" razy zainicjowała seks. Która na co dzień jest wzorową mamą i żoną, której nikt nic nie zarzuci, ale taki obraz jest tylko dla innych. Która jest pretensjonalna. Manipuluje. Która śmieje mi się w twarz gdy mówię o moich uczuciach i traktuje mnie jak jej matka ojca.
A to tylko część jej zalet...

P.S. W przypadku opcji 1. to planuję wziąć kredyt.

#zwiazki #budowa #nieruchomosci #zalesie #seks #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 108
@majkkali: ja trochę byłem. Tylko że jak zacząłem się realnie wkurzać, to dałem lasce ultimatum - albo ogarniesz się i będzie tak jak się umawialiśmy albo za kilka miesięcy wyrzucam cię z mojego domu. Chodzi jak w zegarku, a ja mam jak w raju. Kobieta musi wiedzieć, że są one bardziej kapryśne i dziecięce od dzieci. Faceci mogą się zachowywać jak małpy i świnie, zgoda, ale gdy przychodzi do konkretów, to
@mirko_anonim: Chłopie, jedyna opcja dla Ciebie w tym momencie to inwestycja w urządzenia nagrywające 24 godziny na dobe co się dzieje u Ciebie w domu. Za jakiś czas szykuj się na zawiadomienie o znęcaniu się nad żoną i dzieckiem. Jeżeli to ona atakuje to tylko tak się obronisz przed oskarżeniem. Taka kolej rzeczy. Jak najbardziej też sugeruje rozwód.
@masz_fajne_donice: to też nie do końca zda egzamin, gdyż Sąd przy alimentach ocenia zdolność zarobkową, a nie faktycznie otrzymywaną kasę. I jak wyjdzie, że OP pracuje np. w IT i ma minimalną, a pracował za dużo więcej (co druga strona ochoczo potwierdzi), to Sąd dowali mu dużo więcej alimentów. Zresztą Sąd potrafi nawet dowalić dużo więcej alimentów w sytuacji gdyby OP faktycznie jako IT zarabiał całą karierę jedynie minimalną.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jesteś facetem. Twoje słowo w domu ma być prawem. Ty jesteś głową rodziny. Jak ty głównie finansujesz wasze życie to jej psim obowiązkiem jest to doceniać i ciebie szanować. Nie daj sobie wmówić nowoczesnego modelu - to nie działa. Teraz, gdy wiadomo jak powinny wyglądać dobrze ustawione relacje to zastanów się czy tak wygląda to u ciebie. Nie wygląda. Twoja żona nie ma do ciebie szacunku i ma
a ostatnio do krwi poharatała twarz. Która coraz częściej mówi: że jestem #!$%@?, żebym #!$%@?ł, że jestem #!$%@?... i to z błahych powodów (np. jak zwróciłem uwagę, że rozmawia przez telefon, a ja mam paczki i muszę dziecko jeszcze nosić). Która przez ostatnie 1,5h słownie "d-w-a" razy zainicjowała seks. Która na co dzień jest wzorową mamą i żoną, której nikt nic nie zarzuci, ale taki obraz jest tylko dla innych. Która jest