Wpis z mikrobloga

Który sklep aktualnie najlepiej składa komputery? Wiadomo najlepiej samemu złożyć bo to jak klocki lego, ale nie mam obecnie na to czasu i chęci, chce po prostu kupić dobrze złożony komputer. Zestaw za 16K więc nie chciałbym żeby jakaś lipa była odwalona.

#komputery #pcmasterrace #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
@lIENll Części oczywiście samemu sobie wybierasz, ale to jak sklep ci złoży to zależy tylko na kogo trafisz. Jeden zrobi dobrze, a drugi na #!$%@? i tyle.
Może masz znajomego albo kogoś co by ci złożył.
  • Odpowiedz
@lIENll: możesz złożyć w jakiś morelach pod okładką oficjalnego sklepu wsadzą ci jakiś powystawowy syf jako nowy nawet się nie zorientujesz @majk3l to człowiek który buduje swoją markę i jak pisze kolega wyżej zdobył już zaufanie wielu osób więc nie opłaca mu się przy tej całej sklepowej konkurencji odwalać jakiejś maniany
  • Odpowiedz
do ludzi z łapanki w morele już tak


@ReeceWithouterpoon: oj, nie tylko w morele są ludzie nie mający pojęcia, ale przynajmniej ich tam mocno pilnują (ʘʘ)

wolałbym złożyć tam gdzie kupuje


@lIENll: to tak tylko gwoli wyjaśnienia - ja prowadzę sklep stacjonarny, handluję na tym rynku od ~20 lat i składasz tam gdzie kupujesz - komponenty mam dostępne wszelkie, pełny przekrój rynkowy, bezpośrednio od producentów/polskiej dystrybucji.
  • Odpowiedz