Wpis z mikrobloga

@Yetoslav: w porównaniu do nowego budownictwa to są bardzo tanie. Spróbuj kupić 80m w nowym budownictwie w Krakowie za 12k za metr. W wielkiej płycie nawet taniej się uda wynegocjować, bo nikt tego praktycznie nie kupuje.
@Drill: Wtf, oglądałem kilkadziesiąt mieszkań w samej deweloperce i jak blok nie leży w szczerym polu to normalnie masz do wyboru Netia/UPC i cos jeszcze po kablu.
@majkel88: no czemu nikt nie kupuje dużych mieszkań z wielkiej płyty w Krakowie. Bo w Warszawie to na przykład schodzą i w wielkiej płycie, i w kamienicach, to co się dzieje w tym Krakowie że tam nie
@Yetoslav:

To sobie jeszcze zobacz jaka jest różnica % między ofertowa a transakcyjna na dużych metrażach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I podpowiadam - przy wielkiej płycie dużo więcej niż 5%
@January-zwiedza-szpary: podałeś przykład z dupy jakiegoś osiedla, które przy okazji dobrze znam. Tam lokalizacja robi cenę głównie + większość mieszkań to mniejsze kurniki typu kawalerki i 2 pokoje. Zreszta tam głównie kupują ci których nie stać na Avie / Orlinskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja pisałem o DUŻYCH mieszkaniach w wielkiej płycie typu 80m+. Nikt ci tego nie kupi po cenie z metra jak za małe