Wpis z mikrobloga

#fervispamuje - do czarnolisty

Żyje się całkiem git - byłą się mocno nie przejmuję. Oczywiście dalej mnie ona boli, ale tylko tyle i aż tyle. Jej strata.

#odchudzanie

Lecimy. W zeszłym tygodniu było 96.80, a teraz ... 96.00. 800 gram, niby niewiele, ale do przodu :)

Streaming

Linux śmiga, z KDE działa GFN nawet dobrze. Wstępnie z kuzynem coś pograliśmy (niestety łapie chłop depresję kiepską pracą). Trzeba założyć Discorda, OBSa skonfigurować fajnie ... może w tę sobotę się uda?

Randki

No cóż - sytuacja na rynku świń beznadziejna. Byłem wczoraj na randce, ale friendzone - życie. Mam jeszcze jedną osobę chętną (ale ja jestem półchętny) i jedną z którą rozmawiam i naprawdę jest fajnie (a dość ładna na mój gust) - oby się udało :D

@OrzelBielik @Heterosovieticus @razdwatrzy55
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: Nie podoba mi się idea kobiety bez pracy stałej. Jasne, jakby została zwolniona i szukała kolejnej to mogę powiedzieć, że tak się stało.

Ale tutaj sama odeszła z pół roku temu czy dłużej, wykształcenie meh i nie wiem czy tak łatwo będzie miała - czy trzeba by ją utrzymywać z czasem
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: Nie wiem, bo większość kobiet nie jest ścisłowcami i ciężko mi powiedzieć które są xD

Lubię ogólnie te z humanistycznymi, gdyż są to często proste zajęcia, przynajmniej z wierzchu. Moja poprzednia pracowała w przedszkolu i wiesz, możesz posłuchać co ona ma w pracy. A jak ona chciała bym jej opowiadał czym ja się zajmuję ... no średnio xD Zaraz muszą wchodzić w #!$%@? duże uproszczenia. I tak musisz jej tłumaczyć,
  • Odpowiedz
Nie wiem, bo większość kobiet nie jest ścisłowcami i ciężko mi powiedzieć które są xD


@fervi: no po kierunkow studiow po robocie xd

Moja poprzednia pracowała w przedszkolu

nie narzekala ze nie wyjdzie bo jest zmeczona? bo ja miałem taka agentke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
no po kierunkow studiow po robocie xd


@razdwatrzy55: Nie chcę kłamać, ale u nas na studiach o ile były kobiety, to szły na grafikę komputerową. Nic technicznego mocno

nie narzekala ze nie wyjdzie bo jest zmeczona? bo ja miałem taka agentke ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@razdwatrzy55: Wręcz przeciwnie. Twierdziła, że jak będziemy mieli dziecko to będę się nim opiekował bo pracuję zdalnie, a ona od razu
  • Odpowiedz