Wpis z mikrobloga

Bez obrazy dla autorki, ale to tak jakby szukać w domu uciech, prawdziwej miłości, niby można ale to świadczy o braku rozsądku, inteligencji osoby.
  • Odpowiedz
@szaolny: Po co dzielisz kobiety na łatwe i trudne? To się nazywa syndrom madonny i ladacznicy, jest to zaburzenie. Jesteś chory. Przez takich typów jak ty nie chodzę do klubów a lubiłam iść raz na jakiś czas. Większość lasek idzie tam się pobawić, potańczyć, napić czy/i coś wciągnąć ale nie szukają wrażeń łóżkowych. Później płaczecie że kobiety nie chcą z wami gadać, że was nie szanują. Ciężko iść do klubu się
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Dopóki kobiety będą sobie pozwalać na takie akcje to te typy nigdy nie będą bezkarne. Facetów trzeba wyzywać tak samo jak oni nas i stosować wobec nich podwójne standardy. Niestety kobiety tego nie robią bo boją się dostać łatki feministki lub lewaczki. Ja odpuściłam sobie facetów i żyje mi się dobrze :)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: a na ulicy nie ma takich komentarzy? Na studiach? Na kursach? W pracy? Wszędzie są takie #!$%@? zboki ruchacze, które psują rynek prawdziwyn mężczyznom. Zawsze jest te 5% spermiarzy i #!$%@? polmozgow pseud ruchaczy, oni nie reprezentują większości.
  • Odpowiedz
@NieLubiePolakow nie wiem do czego bijesz, ale tak, dziele kobiety na szlaufy i normalne, szlaufy - to co teraz onety i wyborcze proponuja kobietom, i normalne z ktorymi bede mogl pojechac na konferencje naukowa zamiast do klubu i sie swietnie bawić. Ps. Wybieram normalne bo one nie zdradzają.
I tak, celowo pisze ofensywnie, bo jak w ogole mozna życzyć komuś bycia zdradzanym to naprawdę trzeba mieć nasrane we łbie.

Ps2.
Jak to
  • Odpowiedz
@WielkiNos Taka prawda, faceci w dużej części mają krótki lont, nie potrafią grać w grę o nazwie podryw stąd później takie wysrywy. Są pewne wyjątki jak jesteś typem 10/10, ale to wtedy ty dostajesz wprost zaproszenie na seks, ewentualnie jeśli już to pada bezpośredni tekst o zeszmaceniu a nie jakieś “Aniu, chętnie przyjadę….MINETA!”.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

zalozz profil na portalu ktory sluzy do ustawiania sie na ruchanie

narzekaj ze pisza do ciebie ludzie ktorzy chca sie ruchac


polki, jak chcecie miec romantycznego ksiecia z bajki to dlaczego szukacie go w rynsztoku hm? #p0lka
  • Odpowiedz
Większość lasek idzie tam się pobawić, potańczyć, napić czy/i coś wciągnąć ale nie szukają wrażeń łóżkowych.


@NieLubiePolakow: tak tak, moje doświadczenia są kompletnie inne. Dziewczyny sobie tak to racjonalizują, ale większość idzie tam w wiadomym celu - tylko musi trafić się odpowiednia partia w ich mniemaniu na taką akcję.
  • Odpowiedz