Wpis z mikrobloga

@Reiden: W mniemaniu mężczyzn. Ja przez takie zacofane, stereotypowe myślenie boję się poznać faceta. I boję się wychodzić na miasto. Nie jestem osobą która co tydzień chce chodzić do klubu ale raz na jakiś czas chętnie bym wyskoczyła. Niestety niejednokrotnie byłam zaczepiana, nagabywana przez facetów.
  • Odpowiedz
@szaolny: Jeśli dzielisz kobiety na łatwe lub trudne i nie widzisz żadnej opcji pozatymi dwoma to jesteś chory. To się nazywa syndrom madonny i ladaniczycm a szlaufami to są tacy męscy hipokryci jak ty. Jeśli chociaż raz dymałeś obca laske w klubie lub dałeś się possać to dużo mówi o tobie. Takie coś jak ty nie powinno WOGÓLE oceniać kobiet. Sam do siebie szacunku nie masz, jesteś zezwierzęcony i z pierwsza
  • Odpowiedz
@szaolny: Ty nie wiesz co to jest normalność. Jeśli jak sam napisałeś chodzisz do klubu tylko zaliczyć to dużo o tobie mówi. Nie zasługujesz na "porządną kobietę" ani nie jesteś uprawniony do mówienia która kobieta jest NORMALNA a która nie. Popatrz najpierw na siebie a potem komentuj. Meski szlaufie.
  • Odpowiedz
@NieLubiePolakow nie byłem w klubie 10 lat, bo tam ciezko poznać ludzi na poziomie. Jestem uprawniony do czego tylko chce, na to pozwala mi wolność słowa, a czy ktoś się z tym zgadza lub nie to inna kwestia. Jednak mam prawo na to żeby głosić ludziom kto według mnie jest normalny lub nie. I nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@szaolny: Jak chodzisz na takie przygody lub chodziłeś to nie masz żadnego prawa. Sam sobie to prawo nadałeś i sam jesteś dla siebie ważny. W praktyce nic to nie znaczy. I nie wiesz co to normalność. Jeśli laski z klubu tak oceniasz to brawo ty. Wszystko z seksem kojarzycie i to wasz problem a nie kobiet. Wyłączyć gadzie mózgi i myśleć normalnie. Żegnam.
  • Odpowiedz
Niestety niejednokrotnie byłam zaczepiana, nagabywana przez facetów.


@NieLubiePolakow: to napisz sobie na czole że nie chcesz, bo inni ludzie idą do klubu się pobawić i kogoś poznać, a nikt nie jest jasnowidzem, a ty nie jesteś płatkiem śniegu.
  • Odpowiedz
  • 1
@NieLubiePolakow nie byłem w klubie 10 lat, bo tam ciezko poznać ludzi na poziomie. Jestem uprawniony do czego tylko chce, na to pozwala mi wolność słowa, a czy ktoś się z tym zgadza lub nie to inna kwestia.


@szaolny ej ale jak się ruchałeś jednorazowo w klubie to z jakiej racji wyzywasza baby co też to robią od szlaufów?

@Feministka2000 na cholerę komuś chad ruchacz?
  • Odpowiedz
@Ytarka

ja #!$%@?, jaki to jest krindż. To jest zawsze ten sam schemat - normalna gadka, używają zwykłych słów a nagle się prostują, odchrząkują i jeb: KRYSTYNO, czy lubisz szybko się poruchać z nieznajomym? Akurat będę przejeżdżał obok, to bym wpadł, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. (…) CZEMU SUKO NIE ODPISUJESZ!????111


Haha dokładnie xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos wtedy też byłem szlaufem, tragiczne smutne klubowe życie, które na szczęście szybko się skończyło bez przekręcenia licznika "zaliczeń" na dziesiętne. Nie poznałem w tym okresie nikogo ciekawego, a pewnie sam byłem tak samo odbierany.
"Nocne zycie" zamienione na "popołudniowe" i się okazało że ludzie jakich sie spotyka to niebo a ziemia.
  • Odpowiedz