Wpis z mikrobloga

  • 8
@StdPtr 6 dyszek na karku, ma prawo. Zwłaszcza że na tle podstarzałych gwiazdek holiłudu, to Monia chyba niezbyt często odwiedza chirurga plastycznego.
  • Odpowiedz
@StdPtr: Monica ma prawie 60 lat i myslę, że spora część kobiet chciałaby w tym wieku wyglądać tak jak ona. No i trzeba przyznać, że w czasach powstawania tego jak i wielu innych filmów z jej udziałem ciężko było oderwać wzrok od ekranu.
  • Odpowiedz
że w czasach powstawania tego jak i wielu innych filmów z jej udziałem ciężko było oderwać wzrok od ekranu.


@adam_ps: Ja sobie co jakiś czas Malenę powtarzam, bo film przedni i jest na czym oko zawiesić ()
  • Odpowiedz
@StdPtr: babuszka xD ona skończy 60 lat w tym roku, jest nadal piękna, ma po prostu więcej zmarszczek na twarzy. Jakby się porobiła i ponaciagala, to też by była krytyka. No i chciałabym, żeby wszystkie babuszki tak wyglądały w jej wieku XD.
  • Odpowiedz
@adam_ps: zacznę od korekty. Z twojego pierwszego zdania trzeba usunąć „w tym wieku”.
Poprawnie brzmi - „Monica ma prawie 60 lat i myslę, że spora część kobiet chciałaby wyglądać tak jak ona.” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MLeko29: jest taka zależność, że silne doświadczenia 2 ludzi bardzo ich do siebie zbliżają, fenomen znany dobrze w psychologii. Może to być np. wspólne uniknięcie śmierci 2 ludzi, którzy siebie nie znają. Często jest to wykorzystywane w popkulturze, ale wiadomo że amerykańskie filmy robią to po amerykańsku, czyli wszystko jest mocno wyolbrzymione.
  • Odpowiedz
@MLeko29 odchodząc lekko od tematu, to piękne w tym kadrze dodatkowo jest to, że reżyser Asterixa & Obelixa: Misja Kleopatra był jednocześnie obsadzony w roli Cezara xD
  • Odpowiedz
Monica ma prawie 60 lat i myslę, że spora część kobiet chciałaby w tym wieku wyglądać tak jak ona


@adam_ps: Już nie róbcie z niej nie wiadomo jakiej bogini. Kobieta która aktywnie żyje i żyje w przyjemnym otoczeniu, dobrze się odżywia i którą stać na dobre kosmetyki zawsze będzie wyglądać lepiej niż zwykle jak na swój wiek, a jeszcze jak ktoś jej strzeli wypieszony kadr to już w ogóle -15 lat
eeehhh - >Monica ma prawie 60 lat i myslę, że spora część kobiet chciałaby w tym wiek...

źródło: monica-bellucci-out-for-lunch-in-paris-07-16-2020-0-706788401

Pobierz
  • Odpowiedz