Wpis z mikrobloga

@Kasahara sutki to tak podpuchnięte lekko, troche gino zalatuje, ale ogólnie nie patrząc na osobę to taka sylwetka jest jak najbardziej do osiągnięcia dla przeciętnego chłopa ze średnia genetyka 😬
  • Odpowiedz
@Kasahara: Nie no, niemożliwa taka forma jest do zrobienia naturalnie. Wiem bo sam trenuje już 3 miesiace i dopiero 60kg wyciskam i ważę 70kg, ale wypowiem się o tym jakie efekty można mieć po 5 latach naturalnego treningu z głową i mądrym programowaniem.
  • Odpowiedz
@Kasahara
ile lat tam juz wtedy byles w treningu? 4-5?

Przy bombie to od razu widac po obreczy barkowej moim zdaniem albo po tzw "nabiciu". Naturalnie ciężko się tak spompować.

No i docinka. Sam jestes przykladem z tego co pamietam ze zejście poniżej 10% bf naturalnie to jest mount everest dla większości ludzi - chyba nie dales rady wtedy i wiechaly saa.

Z drugiej strony po zdjeciach to jeet nie do sprawdzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarza01:

Trochę inna historia. Ja zjechałem mocno poniżej 10 % na pierwszych redukcji nawet w okolice 7-8 % pełna choinka na plecach i pocięte poślady; na dalszych redukcjach po prostu nie miałem celu docinać niżej, ale by było do powtórzenia kosztem zdrowia. Wszystko na tych fotkach jak najbardziej naturalnie do sprawdzenia i łatwo do zweryfikowania oprócz badań, które regularnie dawałem - po prostu wbiłem później na bombę i dołożyłem 10 kg
Kasahara - @Sarza01: 

Trochę inna historia. Ja zjechałem mocno poniżej 10 % na pierw...

źródło: comment_1621435489Y7h4IqoFLFVefxYX7HuTSD

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kasahara
to nieźle to zapamiętałem xD

Ale to nie bylo tak ze Ci #!$%@? estrogen przez ta redukcje? Cos mi sie uwalili ze byl z tym jakis problem. Ale moja pamięć jest dosyć zawodna.

Saa idzie w barki tak jak mówię. Widac po tym zdjeciu. Barki 2 razy takie, klata prawie taka sama. No i kaptur, co tez widac po fotce - chciaz to tez mocno kwestia ujecia.
Taka przynajmniej mam teorie
  • Odpowiedz
  • 1
@Sarza01: kaptury i barki to same puchły na bombie mimo, ze ich nie trenowałem, prawda taka, że jakby wbijał ktoś testa i nosił reklamówki z biedronki tylko to też akurat te 2 partie by spuchły.

Przez redukowanie naturalnie miałem problemy zdrowotne miałem z anemią i układem limfatycznym, po jednej z naturalnych redukcji wylądowałem w szpitalu, bo mój układ limfatyczny nie odprowadzał limfy z kończyn. Spuchłem wtedy na odbiciu 12 kg przez
  • Odpowiedz
@Kasahara
a uwazasz że latwiej jest dociąć na ssa czy bez?

Sadze ze organizm po pierwsze ma ciężko bez tłuszczu - to tez jest jakis tam wypełniacz miedzy narzadami w brzuchu z tego co wiem. Po 2 takie skoki wagi na pewno nie sa zrdrowe. A jak sie redukuje mocno to przecież jest różnica pewnie czesto 10, a nawet 20kg. Bo juz nie mówię o jakis koniach kulturystach.

Miałeś kogoś kto w
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarza01:

Głod masz taki sam, no to pod względem głodu to samo
Inna sprawa, że mając więcej mięśni lepiej wyglądasz
Druga sprawa, ze masz dłużej zachowane libido i trzeźwość umysłu

Zazwyczaj u klientów w wieku 35-50 lat zatrzymujemy się na tym 10-13 % co i tak jest okupione przez nich dużym trudem. Po prostu nawet plażówka jest ciężka.
  • Odpowiedz
@Kasahara
czyli najlepsze rozwiazanie to po prostu trzymac ta sylwetke od 20 roku życia, trenować cały czas i utrzymywać niski bf.

Masz takich klientów? Czy raczej tacy nie przychodzą?
  • Odpowiedz
  • 1
@Sarza01: ja takich mam mało, bo u mnie są 2 typy klientów

- 25-50 lat w fatalnym stanie, co nigdy nie byli na siłowni lub byli lata temu
- Tacy co są silnymi dzikami i chcą startować w zawodach

Mało mam takich 18-25 lat co chcą być kulturystami, fitnesiakami, to wyjątki
  • Odpowiedz