Wpis z mikrobloga

Byłem przed chwilą w Biedronce zrobić sobie zakupy przed majówką i jestem porażony tym, jak niewiele potrzeba Polakom do szczęścia xD Banda opasłych wąsatych Januszy z wózkami wyładowanymi promocyjnym Żubrem i najtańszą kiełbasą na grilla. To są ich priorytety - nachlać się, nażreć się i śnić o husarskiej potędze... Tak się składa, że sam chciałem sobie kupić kilka piwek, ale p0lactwo mnie prawie odwiodło od tego pomysłu. Ostatecznie zdecydowałem się na Perełkę w butelkach 330 ml, żeby pokazać Januszom, że nic nas nie łączy oprócz obywatelstwa. Co prawda trochę niewygodnie się kasowało i pakowało do torby 40 butelek, ale sytuacja wymagała poświęcenia.
#polska #polak #biedronka #heheszki
  • 46
  • Odpowiedz
  • 370
@Jailer ale to ty coś udowadniasz, a oni są szczęśliwi z swoją kiełbaska i żeberkiem. Zaraz pojadą na działkę będą się bawić z dziećmi/wnukami. Rozpala se grilla podyskutują może i się pokłócą o politykę i będą szczęśliwi i jutro się z tego śmiać.
  • Odpowiedz
@Jailer: niech każdy żyje jak chce co ci do tego, ty pokazałeś się z perełkami, a janusz ze Staszkiem mieli na ciebie totalnie #!$%@? bo jesteś dla nich randomem. Póki nie kupisz kraftowego sączonego przez lnianą tkaninę piwa to ze swoją perełką jesteś na tym samym poziomie co janusz
  • Odpowiedz
@Jailer: trochę cię poniosło z tym porównaniem xD
Kiedyś perła była naprawdę spoko, w tej zaczyna się robić to samo co typowe koncerniaki
  • Odpowiedz
  • 2
Zaraz pojadą na działkę będą się bawić z dziećmi/wnukami. Rozpala se grilla podyskutują może i się pokłócą o politykę i będą szczęśliwi i jutro się z tego śmiać.


@fraciu: i to jest właśnie przerażające. Zero autorefleksji i chęci zmiany swojego życia. Potrzeba wielu pokoleń, żeby zmienić tę bylejakościową mentalność w narodzie.
  • Odpowiedz
@fraciu: odpowiadasz na zarzutkie, typ robi sobie jaja w oczywisty sposób właśnie z komentatorów którzy są niby tacy lepsi a kupują 40 butelek koncernowego eurolagera, żeby niskochwytne jednostki się obruszyły i zaczęły pouczać że perła to też szczyny, a ludzie na grylu nie są gorsi. Nie są, złapałeś zarzutkie.
  • Odpowiedz
Banda opasłych wąsatych Januszy z wózkami wyładowanymi promocyjnym Żubrem i najtańszą kiełbasą na grilla. To są ich priorytety - nachlać się, nażreć się i śnić o husarskiej potędze...


@Jailer: I oni są szczęśliwi, a ty frustracje na wypoku wylewasz. Kto wygrywa w tej sytuacji?
  • Odpowiedz