Wpis z mikrobloga

Byłem przed chwilą w Biedronce zrobić sobie zakupy przed majówką i jestem porażony tym, jak niewiele potrzeba Polakom do szczęścia xD Banda opasłych wąsatych Januszy z wózkami wyładowanymi promocyjnym Żubrem i najtańszą kiełbasą na grilla. To są ich priorytety - nachlać się, nażreć się i śnić o husarskiej potędze... Tak się składa, że sam chciałem sobie kupić kilka piwek, ale p0lactwo mnie prawie odwiodło od tego pomysłu. Ostatecznie zdecydowałem się na Perełkę w butelkach 330 ml, żeby pokazać Januszom, że nic nas nie łączy oprócz obywatelstwa. Co prawda trochę niewygodnie się kasowało i pakowało do torby 40 butelek, ale sytuacja wymagała poświęcenia.
#polska #polak #biedronka #heheszki
  • 46
  • Odpowiedz
@fraciu: no nie gadaj że perła smakuje jak jakiś sikacz typu żuber albo tyskie czy tatra. Ma całkowicie inny smak, zwłaszcza export. Chmielowa jest lekko za słodka, ale nadal nie porównuj browaru regionalnego do jakiegoś syfu masowego ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@BomBom tak, tak samo jak Namysłów, Lech, tyskie, zuber. Jedyne piwa których odstępują tu Tatra, harnaś. Oczywiście o tych bidronkowych nie wspominam.
  • Odpowiedz
@Jailer: Będąc na Węgrzech i oglądając wyścig na Hungaroringu w 2019 widziałem tysiące Januszy w kamperach z Holandii, którzy opijali najtańszym piwem i zajadali kiełbasą z grilla pewnie nie najdroższą prawdopodobny sukces twojego idola z miniaturki, wiec smacznej Łomży 330 ml. 40 sztuk skanować pojedynczo do torby = szlachcic, cały sklep pomyślał, że właśnie mija ich elita polskiej inteligencji.
  • Odpowiedz
@fraciu: wszystkie te prócz perły znajdziesz w każdym sklepie typu żabka. Perły nie znajdziesz wszędzie, i nie jest takim samym syfem jak te o których gadamy. Ale nie ma się co sprzeczać skoro tak uważasz
  • Odpowiedz
statecznie zdecydowałem się na Perełkę w butelkach 330 ml, żeby pokazać Januszom, że nic nas nie łączy oprócz obywatelstwa. Co prawda tro


@fraciu: widze,że nie kumasz żarów, niczym neo w matrixie, omijasz żarty jak kule
  • Odpowiedz
@Jailer: A to już wszyscy mają gnać i gonić za #!$%@?ą modą na sukces? Osiągać i zdobywać? Osiągaj i zdobywaj, żyj jak szlachta. Taki z Ciebie człowiek sukcesu, a tracisz swój cenny czas na rozglądanie się, co inni wrzucają do koszyka? Wystarczy uwierzyć w siebie! Wykorzystaj każdą chwilę! Chyba tu komuś social media i digital marketing influenseruf weszły za mocno.
  • Odpowiedz
@Jailer chłop wyzywa Polaków i sam kupuje piwo XD no grubo chłopie.

Swoją drogą kiełbasy w Biedronce akurat są smaczne i pewne jakościowo, zobacz sobie składy tych lepszych (które na majówkę są na promocji po 20 zł za kg) - gdzie w okolicznych sklepach po 40 zł masz 70% mięsa XD
  • Odpowiedz
@Jailer: xD Raz byłem na takiej większej imprezie domowej - takie wielopokoleniowe ognisko.
I każdy ktoś przynosił na to ognisko
I ciotka przyniosła 6 opakowań wiadomo jakiej kiełbasy z biedronki.

I wtedy wleciał wujek na białym koniu i powiedział
"Tym gównem to sobie możesz dach uszczelnić, a nie ja będę tym karmił dzieci"

BTW. Tez #!$%@? nie ogarniam jakim cudem można jeść kiełbasę za 6zł za/kg - to wychodzi prawie tyle
  • Odpowiedz
@Jailer: widzę, że 99% odpisujących nawet nie doczytało twojego wpisu do końca i już się spruli z gniewu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo ładnie zarzuciłeś.
  • Odpowiedz