Wpis z mikrobloga

@WarszawskiRozpylacz:

"Skłania to do refleksji, iż użytkownicy samochodów i motocykli muszą od nowa przyzwyczaić się do swojej obecności na drodze" - podkreśla zespół prasowy komendy.


Ale to jest pie!@#nie za przeproszeniem. To motocyklista powinien mieć oczy wokół głowy a nawet i w dupie, i to on powinien uważać na samochody, dosłownie traktować każdego innego kierowcę jako potencjalne zagrożenie. A przede wszystkim nie zapi@!@#ać jak ameba, maneta na full i do odciny.
  • Odpowiedz
@bary94pl no i tak większość jeździ? Nie znaczy to, że ameby w puszkach mogą #!$%@? szajs na drogach bo #!$%@? srogi. Zrobiło się ciepło, zaczął się sezon i jak co roku płacz i lament, motocykliści źli i niedobrzy xD gdzie w dużej mierze wypadki spowodowane są właśnie z winy kierowców samochodów
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Niestety złą opinie o motocyklistach robi jakiś niewielki procent dzbanów co braki w majtkach rekompensują sobie głośnością wydechu i odwijają w środku nocy po środku osiedla.
Inna kwestia, że motocykliści nie są tacy święci jak się malują. Oglądając filmiki w zdecydowanej większości przypadków jest zapieprzanie (np. 2 x ponad limit w zakręcie) albo lawirowanie między samochodami, a potem wielkie zdziwko i pretensje, że ktoś wymusił. No wymusił, bo jak sekundę
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: sam jeżdżę tym i tym i nie ma znaczenia, czym debil jedzie, jak widzę gościa na moto co 100 leci po mieście zaraz za zderzakiem samochodu to on jest mądry? Awaryjne hamowanie i gości siedzi na 100% w dupie.
Wchodzi nagle pieszy na przejście i motocyklista leży. Dawniej upalali na jakiś szlifierkach teraz widzę jest moda na malpi rozum na jakieś enduro duke, ktmy

Albo karny co jeżdżą z brajankami
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Większość tak jeździ? Pokaż mi tą większość. Szczerze? Widzę, co odp!@#ają motocykliści w moim mieście, i daleko tym motocyklistom jest do takiej jazdy, jaką opisałem.
Widzę jak filtrują podjeżdżając do ronda, ja w takim wypadku poruszam się maks. 5km/h a chłop filturje przy ponad 20 i przeciska się.
Widzę, jak zmieniają pas by wyprzedzić pojazd przed sobą, jednocześnie odkręcenie manety nagłe i chłop nawet nie daje szansy kierowcy auta by
  • Odpowiedz