Czym jest Wykop?

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!

Odkrywaj

Wykop to dziesiątki nowych linków dziennie. Wszystkie je możesz przeglądać w Wykopalisku, a najciekawsze z nich trafiają na stronę główną serwisu. Znaleziska czekają na Twoje głosy!

Dziel się z innymi

W Twoje ręce wpadła ciekawa informacja, interesujący filmik, zapierające dech w piersiach fotografie? Dodaj swoje znalezisko i podziel się z innymi. Twój link trafi do Wykopaliska, a jeżeli inni uznają go za ciekawy, zostanie on wykopany na stronę główną.

Oceniaj

Wykopuj linki, które Cię najbardziej interesują. W ten sposób pomagasz tworzyć ranking popularności wszystkich dodanych znalezisk. Liczba wykopów świadczy o tym na ile ciekawy jest dany link!

Dyskutuj

Każdy dodany link możesz skomentować, wyrazić swoją opinię i wymienić pogląd na jego temat. Wykop to nie tylko najciekawsze znaleziska, ale również interesujące i zajmujące dyskusje!

Blog Wykop.pl

 • wykop

  Znacie już wykopową zabawę #mirkowyzwanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Właśnie ruszyła jej piąta edycja! Każdy z Was może się zgłosić i dostać własny zestaw zadań do wykonania. Zgłoszenie polega na wybraniu i podaniu w komentarzu do wpisu numeru od 1 do 25. W odpowiedzi dostaniesz wiadomość prywatną od organizatora zabawy, @FHA96, zawierającą zadanie lub wyzwanie - sam wybierasz, które z nich bardziej Ci odpowiada! Od chwili otrzymania zadania masz tydzień na jego realizację, a efektami koniecznie musisz pochwalić się na Mikroblogu ( ͡º ͜ʖ͡º)

  W zabawie bierze udział już kilkaset osób, a liczba ta z każdą edycją rośnie. Coraz więcej jest też użytkowników, którzy przyznają, że dzięki udziałowi w grze ich życie i patrzenie na świat odmieniło się na lepsze. Zabawa pomaga uczestnikom zmotywować się do zmiany swoich nawyków i do przełamania własnej nieśmiałości lub uprzedzeń. A więc jak widzicie -
  same korzyści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jeśli chcesz się przyłączyć, wybierz swój szczęśliwy numerek i napisz go w komentarzu do wpisu: LINK

  A jeśli spodobał Ci się ten pomysł, zapisz się na listę, dzięki której na pewno nie ominą Cię również kolejne edycje zabawy: LINK

  Podejmiecie wyzwanie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  #wykop #wykopblog #mirkozajecie #wykopowezabawy
  pokaż całość

    dyskusja (97)