•  
  v.....n

  +5

  pokaż komentarz

  Jeśli wprowadzone zostanie to w Polsce to bardzo szybko będziemy mieli te same problemy co UK czy DE - imigranci masowo produkujący dzieci, i co bardziej zaradni przygnieceni kieratem podatkowym. Pieniądz zarządzany przez Państwo nigdy nie będzie efektywnie wydany.

  Przydałby się też komentarz na temat funduszu Eurogeddon, ale to już inna historia.

  •  
   A...............i

   +2

   pokaż komentarz

   @vespian: 40 letnie alkoholiczki z 6 dzieci,które nigdy nie przepracowały ani jednego dnia,czy 17 latki z blokowisk żyjące już z małą gromadką bedą miały lepiej niż pracujące po 10 godzin dziennie pary z jednym dzieckiem.
   Wizja jak z armagedonu.No ale to socjalizm. Logikę i rozsądek zostawiamy w daleko w tyle:)

 •  
  L........a via iOS

  +1

  pokaż komentarz

  Ktoś miał kiedykolwiek wątpliwości odnośnie Rybińskiego ?

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo mi się nie podoba ta nagonka na prof. Rybińskiego, tym bardziej że towarzyszy jej kompletny brak alternatywnych pomysłów jak uchronić nas przed katastrofą demograficzną. Każdy pomysł na wybrnięcie z tej sytuacji będzie miał swoje konsekwencję. Zawsze możemy wprowadzić stan wojenny i wycofać prezerwatywy ze sklepów. Bardzo szanuje Rybińskiego, to jeden z nielicznych znanych ekonomistów propagujących wolny rynek. Nie znam się specjalnie na ekonomi, ale jeśli rozwiązanie jakie zaproponował ma taki a nie inny charakter to wierze że są cholernie ważne powody które decydują o jego kształcie.