•  

  pokaż komentarz

  Napastniczka to EMILIA RICKERT. Sprawa jest już na policji. W najbliższych dniach spodziewajcie się artykułu prasowego z zatrzymania. Pozdrawiam.

 •  
  p.............e

  +156

  pokaż komentarz

  Ja p?%$!$?e, jakie zwierzęta.

 •  

  pokaż komentarz

  Z roku na rok coraz więcej tych pato gimbusów, dobrze że już chociaż gimbazy zlikwidowane.

  źródło: sddefault.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Charakternik_: A ten brak gimnazjum to niby co da? Nie bedzie patoli?

  •  

   pokaż komentarz

   @Charakternik_ coraz mniej. Po prostu o takich sprawach jest bardzo głośno. 15 lat temu, jak gówniarze się lały czy znęcały nad sobą, to wiedziała o tym jedynie wieś czy dzielnica. Nie było odpowiedniego medium, aby takie informacje szybko się rozprzestrzeniały. Dziś Internet jest wszędzie, a dzięki niemu wiadomość może roznieść się błyskawicznie. Dawniej takie sytuacje też się zdarzały, a wg statystyk Policji nawet częściej, tyle że zwyczajnie o tym nie mogliśmy wiedzieć. Ot, tajemnica.

   Gówniarę na prace społeczne, przymusowy wolontariat w jakimś hospicjum, MOW-ie czy innej placówce dla trudnych dzieciaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @sops: będzie za to więcej pato podstawówczaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   dobrze że już chociaż gimbazy zlikwidowane

   @Charakternik_: i te patogimbusy będą chodzić do jednej szkoły z dzieciakami z podstawówki

  •  

   pokaż komentarz

   @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: dokładnie. paradoksalnie internet w rękach tych głupich gnojków może przyczynić się do wyraźnego zredukowania zjawiska znęcania się wśród nastolatków, ponieważ ci debile nie wytrzymają jeśli takiego znęcania nie nagrają i nie pochwalą się wszystkim znajomym. no jak to nastolatkowie - debile. kiedyś zwyczajnie nie było internetu i dzieciak bał się z domu wychodzić, bo oczywiście jak komuś powiedział to groźby wp%?!?%%i a i nie raz słowo przeciwko słowu. teraz przynajmniej można czekać aż sprawcy sami się pochwalą swoim turbodebilizmem.

  •  

   pokaż komentarz

   @sops: patola trochę się utemperuje. Gimnazjum wypada po prostu w takim głupim wieku. Jest nowa szkoła, nowi ludzie, można od razu zacząć się rządzić, bez względu na to co było wcześniej.

   Kiedyś dzieciaki w tym wieku kończyły podstawówkę, gdzie nie miały złych wzorców (reszta uczniów była młodsza), były trzymane krócej (bo to wciąż podbaza i wypełniamy zeszyty), miały już jakąś tam opinię wśród nauczycieli znających je od pierwszaczka, no i nie bardzo dopuszczalne było spuszczanie łomotu znacznie młodszemu 10-latkowi.

   Z kolei kiedy taki 15-latek szedł do liceum, to automatycznie sam był tam najmłodszy i to on się musiał dostosować do dorosłych już często kolegów.

   Patologiczne akcje koncentrowały się głównie w zawodówkach i polegały raczej na specyficznej fali, której ofiarą padały koty - pierwszaki.

  •  

   pokaż komentarz

   @wonsz_smieszek:

   patola trochę się utemperuje

   Nie ma szans. "Kiedys" to idioci byli dyscyplinowani linijka po lapach plus byla notka do rodzicow i ojciec poprawial a i tak byly rozne efekty. Patologia w tym wydaniu byla zawsze czy to bylo 10 lat temu czy 100lat temu i zawsze bedzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @sops: Nie zgodzę się. Gimnazja są idealnym inkubatorem. Nie tworzą patologii, ale ułatwiają jej rozwój.

   Trafiają na moment buntu i próbę bycia dorosłym, połączoną z oderwaniem od dotychczasowego środowiska. Dzieciak, który byłby uspokojony przez otoczenie i nauczycielu, tutaj tego hamulca nie dostaje. Wręcz przeciwnie - otoczenie zachęca go do dalszych prób podważenia autorytetu nowych nauczycieli, zdobycia fejmu wśród nowych kolegów przez palenie fajek czy sklepanie jakiegoś przegrywa.

   To naprawdę nie jest przypadek, że te kubły na głowach, to właśnie w gimbazie nauczycielom lądują.

  •  

   pokaż komentarz

   @wonsz_smieszek: I tak i tak nie. Kazdy z nas okres buntu mial w innym momencie. Oczywiscie statystycznie wychodzi na gimnazjum. Nie wazny wiek wazne co w glowie. Widzialem zbuntowanych 7latkow jak i 50 latkow. Bojki i wszelkie zlo bylo zawsze w szkole tylko kiedys o tym nie bylo tak glosno bo nie bylo internetu, telefonow itd. Teraz slyszymy o gimnazjalistach a za rok czy dwa bedzie info ze w podstawowce sie nacpali czy cos. Zreszta to trzeba byc niesamowitym idiotom zeby wlasne zbrodnie nagrywac i wrzucac w eter.

  •  

   pokaż komentarz

   @sops: internet i media społecznościowe oczywiście zupełnie niezależnie to potęgują. Kiedyś jak dziewczyna przyłożyła innej, to nikt nie wiedział. Teraz chyba więcej uznania zyskuje nie za sam fakt pobicia, to za filmik, który cała szkoła przekazuje sobie na fb na przerwach. Takie czasy :(

  •  

   pokaż komentarz

   @wonsz_smieszek: Zawsze jakis plus tego jest moze groteskowo ale dobrze ze wrzucaja te filmiki bo mozna ich znalezc i ukarac. Jakbysmy sie tu nie przekonywali to i tak musimy poczekac te kilka lat zeby to wszystko zycie zweryfikowalo.

  •  

   pokaż komentarz

   @sops będzie mniej. Jeżeli chodzisz z tymi samymi ludźmi przez 8 lat to masz do nich jakiś szacunek. W liceum już jesteś bardziej dojrzały. Gimnazjum obecnie to miejsce do którego trafiaja gowniaki w najbardziej idiotycznym wieku gdzie liczą się lajki i fejm i każdy chce się przypodobać nowym znajomym.

  •  
   K..........a

   0

   pokaż komentarz

   dobrze że już chociaż gimbazy zlikwidowane

   @Charakternik_:

   Jak widzę twój poziom myślenia to niewiele się zmieni bo winni są dorośli i to, że sami mają nasrane w głowie w tym kraju a nie Gimnazja..

 •  

  pokaż komentarz

  Po raz kolejny to dziewczyny są najbardziej agresywne :p Uważam że sporo w tym winy zbytniego pobłażania przez rodziców i nauczycieli bo przecież jak to może być dziewczyna agresywna czy patologiczna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Asterling: myślę, że m.in. dlatego że chłopcy bardziej się boją bić słabszych. Pomijając kwestie jakieś honoru sebixów, że znęcanie się nad słabszym nie daje chwały, to zawsze istnieje ryzyko zemsty starszego brata, kuzyna czy ogólnie wp%%@!$!u od starszych sebów. Kiedyś byłem świadkiem końca wielkiego osiedlowego 14 letniego króla. Wybrał niewłaściwą osobę do prześladowania, pewnego wieczoru podjechała czarna beemka, wysiadł 20+ letni kuzyn poszkodowanego, przyp%%@!$!ił kastetem. Gówniarz ze złamaną szczęką trafił do szpitala. Zmienił się nie do poznania. Nie przypominam sobie, żeby jeszcze kiedyś komuś krzywdę wyrządził. Osobiście nie jestem zwolennikiem takiego załatwiania spraw, ale podałem tylko przykład jak można skończyć znęcając się na przypadkowych osobach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Asterling: a taka dziewczyna czuje się bezkarna, bo ofiara boi się poskarżyć rodzicom czy nauczycielom, a przecież nikt nie podejmie się siłowego wytłumaczenie małolacie, że nie wolno znęcać się nad koleżankami.

  •  

   pokaż komentarz

   @1021690019151491: no tak jak sie mieszka w jakims getcie w Lodzi to tak sprawy wygladaja

  •  

   pokaż komentarz

   @phaxi: zwykłe, albo raczej typowe patologiczne osiedle dużego miasta, na którym się wychowałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Asterling: Zmiana wzorców i efekt zmian społecznych. Kobiety coraz śmielej przejmują męskie role i zachowania - jest to wręcz promowane z jednej strony, natomiast nie ma mechanizmów w jakikolwiek sposób ograniczających czy kształtujących taką młodą kobietę. Większość z nich szybko odkrywa że mogą działać brutalnie, a jednocześnie używać swojej dziewczęcości/kobiecości jako tarczy przed konsekwencjami. W latach 90 wiele się pisało o rosyjskich gangach młodocianych w których władzę przejmowały młode dziewczyny. Były bardziej brutalne i bezwzględne od swoich chłopięcych podwładnych, używały nie tylko siły ale też swoich kobiecych "przymiotów" do sprawowania despotycznej i całkowitej władzy. Kiedyś sporo się mówiło i pisało o instrukcji wydawanej specjalsom według której należy w pierwszej kolejności eliminować kobiety (nie wiem na ile była to prawda).
   Na pewno zjawisko będzie się nasilać - co tylko przypomina mi o eksperymencie "mysi raj". Z wiekiem coraz bardziej chylę się ku przekonaniu iż "słaba płeć" to bardzo przewrotne określenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @hawat: k!@#a, zabrakło tylko żebyś w gówniarzerię z podstawówki zamieszał mityczne LEWACTWO, od czego byłeś o krok w stwierdzeniu "JEST TO WRĘCZ PROMOWANE Z JEDNEJ STRONY". xDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: Dziękuje że doceniłeś starania :D

  •  

   pokaż komentarz

   Kiedyś sporo się mówiło i pisało o instrukcji wydawanej specjalsom według której należy w pierwszej kolejności eliminować kobiety (nie wiem na ile była to prawda).

   @hawat: Nie no to już akurat chyba przesada bo z reguły jednak kobiety nawet broni nie mają xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Asterling: Karyna spuściła bęcki Dżesice za odbicie Brajana( ͡º ͜ʖ͡º) Dzień jak codzień w bezstresowym wychowaniu...kiedyś trafi na mocniejszą i dostanie niezły wpier..ol. Ojciec z matką nie potrafili wychować, to wychowa ulica lub bulwar.

  •  

   pokaż komentarz

   @1021690019151491:
   @phaxi
   Akcja ustawiona czy tak sobie piszecie? XD

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @raceman: Od razu do łagru ją wysłać xD

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Buntro: Co Ty p@?@%@$isz za farmazony? Masa dzieciaków to łotry i prześladowcy rówieśników, a połowa wyrasta z tego na normalnych ludzi. Nie pochwalam tego, ale to co Wy tutaj wypisujecie to jest tylko inny wymiar choroby. Jakieś bolszewickie fetysze, każdego zniszczyć za byle błąd, zagnębić, ujawnić wizerunek przed zweryfikowaniem informacji, i stalkować rodzinę od razu. Wykop to takie cyfrowe gimnazjum pełne swojej własnej patologii chorej z nienawiści.

   Miliard godzin, obciąć ręce, publiczna chłosta, kara śmierci. Leczcie się zboczeńcy xd

  •  

   pokaż komentarz

   @60scnds: jak najbardziej powinna dostać maksymalnie dużo prac społecznych, najlepiej takich, gdzie musiałaby się babrać w gównie i opiekować najciężej chorymi, bo takie rzeczy są w stanie wywołać empatię u rozpieszczonych gnojków z dysfunkcyjnych rodzin, bo o takim przypadku mówimy. spójrz sobie na fb gwiazdy video - mina wyżej sra niż dupe ma na każdym zdjęciu, odj$?!ło gnojkowi i trzeba sprowadzić na ziemię.

  •  

   pokaż komentarz

   @60scnds czyli pewnie sam jesteś / byłeś jednym z takich młodych bandytów, skoro ich bronisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @M_Assacre: Nie trafiłeś, chyba nie masz talentu do takich zgadywanek. Przez pierwsze lata szkoły miałem z takimi bydlakami duże problemy, dopóki nie nadrobiłem wzrostem i siłą i nie byłem już takim łatwym celem. Staram się jednak mieć jakiś tam mózg na chodzie i nie kierować tylko emocjami. W tym wieku jest się bezmózgiem i każdy jest w stanie zrobić każdą głupotę.

  •  
   Z...........s via iOS

   -1

   pokaż komentarz

   @Buntro: no i czym ty sie roznisz od niej xD ten sam k@#%a poziom, chociaz nie wiem czy o jakimkolwiek poziomie mozna tutaj mowic

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: No ale nie 1000 godzin chłopie za bicie się po szkole. Połowę PKB byśmy mogli kręcić samymi dzieciakami w wieku szkolnym niedługo. To jest większa część roku zap$$#??!u na pełny etat, a takiego ostrego po szkole to pewnie z 5-10 lat. Powinna beknąć i to srogo, nie ma litości dla czegoś takiego, ale jak można pieprzyć takie głupoty? 1-2 miesięcy w weekendy i czasem w tygodniu przej#?$na fucha, tak jak piszesz. Niech płacze po nocach i oberwie srogą lekcją i tyle. Prawie na pewno nic nie wywinie. A jeśli tak, no to młodociana recydywa i inna rozmowa.

   Moim zdaniem połowa ludzi pod tym znaleziskiem nie ma mniejszych problemów z agresją niż ona. Dałbyś im trochę władzy, takiej jak ona czuła nad koleżanką, to by piekło zaczęli gotować według swoich prywatnych zachcianek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zajebisty_sss no chyba k%@%a nie bardzo. To, że mam radykalne poglądy na temat sp@!???%onych ludzi nie stanowi mojego sp@!???%enia. Napisz se "xD" i gimbazjalne moratorskie teksty o poziomie i czuj się cool.

  •  

   pokaż komentarz

   @60scnds: te 1000 godzin, to rzucony w emocjach ogólnik, nie warto aż tak się tym przejmować, bo każdy trzeźwo myślący jak to policzy, to dojdzie do wniosku że to jednak głupota. niemniej to nie jest bicie się po szkole, tylko znęcanie się nad bezbronną osobą - bicie się to solówka na w miarę równych warunkach. tutaj masz zwyczajne stado niszczące życie bezbronnej osoby dla zabawy.
   w pierwszym poście zauważyłeś, że takie patologiczne gnoje bardzo często wyrastają na normalnych ludzi, ale mam wrażenie, że sam nie dostrzegasz drugiej strony medalu - czy ktoś sprawdza co wyrasta potem z tych wszystkich maltretowanych i poniżanych słabszych? czy 1-2 miesiące prac weekendowych i grabienia liści w tygodniu po szkole, to jest wymierna kara za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na psychice, nierzadko na całe życie?
   kiedyś znajomy mi powiedział, że wierzy w resocjalizację, bo miał kolegów, którzy odp!!!$@#ali dosłownie bandyckie akcje, a później jednak stali się normalnymi ludźmi, mają dzieci i wstydzą się za to, co robili - tyle że nie wydaje mi się, żeby myślał wtedy o resocjalizacji ludzi, którzy musieli się z tymi oprawcami męczyć. myślę, że należy to brać pod uwagę.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: Ale kary nie służą temu, żeby zaspokajać poczucie sprawiedliwości. To nie działa tak, że zabierasz im tyle, ile on zabrali komuś. To jest zemsta i wiem, że każdy ma wew. potrzebę dążenia do takiej, ale nie od tego są sądy i wyroki. Prawo zniechęca do wykroczeń i przestępstw i ma sprawiać, że będziesz się ich bał. Jeśli dwa miesiące wystarczą, żeby gówniarę nauczyć pokory, to tyle ma dostać i nie więcej - tylko dlatego, że my byśmy chcieli jej doj#$%ć i poczuć się lepiej. Prawo się nie mści, jest ślepe i bezemocjonalne, zaprojektowane tylko w jednym celu. Bezwzględna skuteczność.

   No, chyba że ofiara odniosła takie straty, które da się odpracować, to wtedy inna rozmowa. Ale tutaj okazji na to chyba niestety nie ma.

   1000 godzin to ogólnik? Poczytaj komentarze z propozycjami kar pod jakimkolwiek wykopem o przestępstwie przeciwko drugiej osobie. Połowa to propozycje tortur. Tutaj zresztą pewnie też już takie komenty się pojawiły.

  •  

   pokaż komentarz

   @60scnds: tak, bezwzględna skuteczność jest potrzebna, ale jednak w Polsce w 9 na 10 przypadków od lat wyglądało to tak, że ofiara była dalej gnębiona - oprawca bezkarny, a nawet jeśli ukarany, to oprawca lub koledzy dalej zatruwali życie ofiary. myślę, że stąd wynika teraz ta wzmacniana internetem potrzeba maksymalnego "dojechania" oprawcy i szczerze mówiąc nie sądzę, by kilka spektakularnych przykładów zadziałało źle. ta spektakularność powinna wyglądać tak jak w niedawnym przypadku, gdzie zdziczałą karynkę policja wyciągała z chaty z dupą na wierzchu + naprawdę surowa kara, tak żeby dać do myślenia wszystkim, aby bardziej zwracali uwagę na problem dręczenia wśród nastolatków. do tej pory tego nie było, dopóki ktoś nie popełnił samobójstwa. wcześniej w ogóle wszyscy mieli to w dupie, bo media nie miały takiego zasięgu, a mali zwyrodnialcy nie dekonspirowali się nagrywaniem swoich "wyczynów" na komóreczki. no i ogólna świadomość szkodliwości procederu była bliska zeru - teraz paradoksalnie można to chociaż trochę zmienić.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: Wierzę w karę dla przykładu, ale widzisz, to już jest inny argument niż ten, który podałeś jako pierwszy. Bo tutaj chodzi o wymiar prewencyjny wobec innych, podobnych przestępstw, a nie to, że jakaś tam kara to za mało w obliczu krzywdy ofiary. Gdyby zadanie takiej gówniarze naprawdę solidnego bata i pokazanie tego w TV jako straszaka miało zadziałać i byłyby solidne za tym argumenty - np. analogiczne sytuacje z innych krajów, innych lat - I'm in. Tylko tu też bym jakiegoś recydywistę wyłapał na takie krzyżowanie publiczne, a przy pierwszej wpadce jednak dawał szansę. W końcu jak sam piszesz tych wracających na złą drogę podobno nie brakuje ;)

  •  
   Z...........s via iOS

   0

   pokaż komentarz

   @Buntro: ona tez ma radykalne poglady i zobacz jak sie skonczylo