•  
  w............y

  +485

  pokaż komentarz

  Kurde ja progamista 15k a mam tel za 800zl w abonamencie a tu ludzie niby biedni za 3kola...

 •  
  H........o

  -169

  pokaż komentarz

  Kolejny, który nauczy się że jest granica oszczędności, przy której traci się wszystko :P

  •  

   pokaż komentarz

   @Happyhippo: Aukcja była, sprzedawca z ponad 1200 pozytywnymi komentarzami.
   Ogólnie to sprawdzam skrupulatnie tych od których kupuje, szczególnie przy dużych sumach. Wydawał się wiarygodny.

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry zgadzam się z tobą, przy takiej ilości komentarzy też niekoniecznie byłbym podejrzliwy. Ale na pewno nie wziąłbym od tego sprzedającego że względu na tak długi czas wysyłki, śmierdzi mi to ściąganiem telefonów z chin z aliexpress na zamówienie z allegro. Współczuję, a co z tą ochroną kupujących?

   @Happyhippo no nie przesadzaj, to nie jest przecena w wysokości 50%, ledwo 10% taniej niż standardowa cena, jeśli kupujący wyglądał wiarygodnie mozna by to traktować jak zwykłą promocję

  •  
   H........o

   -37

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry: k#$!a, trzeba sobie zdawać sprawę że telefon warty 4k ciężko tak legalnie sobie załatwić za 3k, szczególnie w ilościach hurtowych. Przecież numer z super atrakcyjną ceną na telefony czy laptopy to od dawna standard na allegro. Jak widzę jakiegoś Iphona czy Samsunga w dobrej cenie i 15+ kupujacych, to na 90% za 2 tygodnie ten ziomek będzie mial tyle samo negatywnych komentarzy. Jak się wydaje kase to robi się to z głową i zadaje się pytanie - dobra cena, ale skąd się ona wzieła ? Telefon refurbrished? Po 3 minutowym zastanowieniu się zostaje, że to oszustwo i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @Happyhippo: Aukcja była, sprzedawca z ponad 1200 pozytywnymi komentarzami.
   Ogólnie to sprawdzam skrupulatnie tych od których kupuje, szczególnie przy dużych sumach. Wydawał się wiarygodny.

   @zamkoweswiry: Jeden z Wykopowiczów przygotował serwis do sprawdzania sprzedawców na Allegro: http://allegro.rating24.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @salvatore13:
   Warunki skorzystania z Programu Ochrony Kupujących

   W Programie Ochrony Kupujących (dalej zwany: POK) możesz otrzymać do 10 000 zł zwrotu za nieudane zakupy w Allegro. W tym celu złóż wniosek i prześlij nam w odpowiednim terminie potwierdzenie złożenia zawiadomienia z Policji/Prokuratury. Możesz ubiegać się o zwrot:
   100% ceny przedmiotu, jeśli nie otrzymasz opłaconego towaru
   do 100% ceny przedmiotu, jeśli otrzymany towar będzie niezgodny z opisem oferty
   POK są objęte wszystkie zakupy, które opłacisz przez Allegro Finanse, a przedmiot został przesłany pocztą, firmą kurierską lub drogą elektroniczną. Nie możesz skorzystać z POK, jeśli zapłacisz za przedmiot przy odbiorze osobistym.

   1. Złóż zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
   Podstawowym warunkiem otrzymania środków z Programu Ochrony Kupujących jest złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa (pobierz wzór zawiadomienia) i otrzymanie pisemnego postanowienia o wszczęciu dochodzenia/śledztwa. W terminie do 6 tygodni od złożenia zawiadomienia Policja/Prokuratura powinna zakończyć czynności sprawdzające - wówczas prześle Ci listownie postanowienie o wszczęciu lub odmowie wszczęcia postępowania przygotowawczego. W piśmie tym znajdziesz sygnaturę sprawy. Policja nadaje zazwyczaj numery RSD (rejestr śledztw i dochodzeń), Prokuratury - numery Ds.
   2. Po otrzymaniu pisemnego postanowienia o wszczęciu dochodzenia/śledztwa wypełnij formularz na stronie Allegro.
   W terminie 30-120 dni (czyli ok. 4 miesięcy) od zakończenia oferty wypełnij formularz zgłoszeniowy w Allegro. Podaj w nim m.in. swoje dokładne dane osobowe oraz opisz szczegółowo przebieg zakupów.
   3. Allegro rozpatruje formularz i podejmuje decyzję o jego przyjęciu lub odrzuceniu.
   Rozpatrując formularz, pracownik Allegro może skontaktować się z Tobą oraz ze sprzedającym w celu sprawdzenia autentyczności podanych informacji. O podjętej decyzji poinformujemy Cię w ciągu 30 dni roboczych od złożenia wniosku. Jeśli podejmiemy decyzję o wypłacie pieniędzy, wobec sprzedającego mogą zostać wyciągnięte konsekwencje.
   4. Wyślij pocztą wydrukowany formularz i zestaw dokumentów.
   Jeśli zaakceptujemy Twój wniosek, w ciągu 90 dni prześlij nam komplet dokumentów:
   5. Allegro przyjmuje przesłane dokumenty.
   Rekompensata wpłynie na wskazany rachunek w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania kompletnych dokumentów i ich pozytywnej weryfikacji."
   https://allegro.pl/pomoc/faq/warunki-skorzystania-z-programu-ochrony-kupujacych-MM9Y6lR0lUy
   https://www.forumrowerowe.org/topic/163939-allegro-program-ochrony-kupuj%C4%85cych-sprzedawca-oszust/

   Najpierw trzeba złożyć na Policji zeznania wiec udałem się na komendę. Powiedziałem o co chodzi, na portierni policjant wypytał o podstawowe rzeczy i zadzwonił gdzieś tam i powiedział że ktoś po mnie zejdzie.
   Zeszedł Policjant (mam jego dane) i poszliśmy do pokoju.
   Powiedziałem mu o co chodzi i w miedzyczasie on do mnie czy mam jakieś papiery, a ja mówię że nie, mam wszystko na telefonie i że możemy wydrukować, mówię mu, niech mi da dostęp do poczty to maile wydrukujemy, strone aukcji i profil pokaże i wszystko, a on że na komputerze nie ma internetu (lol) - jak to nie ma? Naczelnik tylko ma a jego nie ma XD.
   Ale jak mu zacząłem opowiadać coś tam, co myślę o tym, że to gruba sprawa, pokazałem mu w aplikacji allegro że dużo osób poszkodowanych, dane spółek nieistniejących itp to się wkręcił w sprawę, wysyłałem mu na pocztę wszystko a on drukował w innym pokoju xD
   Ogólnie mam przyjść w poniedziałek do wydziału Przestępstw Gospodarczych, dostałem nr do naczelnika i wtedy dadzą mi poświadczenie oraz numer SWD który pomoże w identyfikacji sprawy, gdy się będzie monitorować postępy w sprawie.

   Chodzi o numer RSD (z rejestr Śledztw i dochodzeń) który mam mieć w piątek(5 dni mają na to - tak mi powiedział policjant jednakże wyżej piszę że 30 dni )
   A potem z tym numerem składa się wniosek przez internet na allegro.
   Wszystko może trać 2 tygodnie i trwać również 1,5 miesiąca albo dłużej.

  •  

   pokaż komentarz

   @salvatore13: Ale na pewno nie wziąłbym od tego sprzedającego że względu na tak długi czas wysyłki, śmierdzi mi to ściąganiem telefonów z chin z aliexpress na zamówienie z allegro.

   Kupowałem na allegro Xiaomi i na szczęście wykluczałem wszystkie oferty gdzie termin wysyłki był większy niż ok. 3 dni.

  •  

   pokaż komentarz

   mówię mu, niech mi da dostęp do poczty to maile wydrukujemy, strone aukcji i profil pokaże i wszystko, a on że na komputerze nie ma internetu (lol) - jak to nie ma? Naczelnik tylko ma a jego nie ma XD.

   @zamkoweswiry: takie to smieszne? Komutery na komendach i komisariatach sa podpiete do wewnetrznej sieci Policji, podpiecie takiego komutera zarowno do Internetu jak i wyzej wspomnianej sici groziloby atakami hakerskimi i wyciekiem danych z wewnetrzej bazy danych Policji, dlatego z zasady nie moga byc podpiete do Internetu.

   Mnie za to smieszy ze "28 lutego zrozumiałem że mogłem paść ofiarom oszustwa cwanego przekrętu" cwanym przekretem nazywasz kogos kto bierze pieniadze z gory i po prostu nie wysyla towaru. Jesli to dla Ciebie jest cwany przekret to naprawde malo wiesz o zyciu i masz slaba wyobraznie.

   Doczytalem do momentu w ktorym napisales ze placisz w ratach, jesli placisz w ratach to skontaktuj sie z instytucja ktora udzieli Ci kredytu i powiedz ze nie otrzymales towaru i nie bedziesz za niego placil, jesli zaplaciles karta Visa albo Mastercard to skontaktuj sie z powyzszymi i powiedz ze pieniadze zostaly Ci ukradzione i chcesz je spowrotem.

  •  

   pokaż komentarz

   komputerze nie ma internetu (lol) - jak to nie ma? Naczelnik tylko ma a jego nie ma XD.

   @zamkoweswiry: standard, jak moja Matka poszła składać zawiadomienie, i powiedziała że coś dośle na email, to się policjant zaśmiał, spojrzał i powiedział: "Pani! tu nie ma nic! Komputer jest mój, drukarka kolegi a papier... jumany z prokuratury!" :)

  •  

   pokaż komentarz

   śmierdzi mi to ściąganiem telefonów z chin

   @salvatore13: @tom001: jest od pewnego czasu opcjonalny parametr wyszukiwania "wysyłka z Polski". Warto szukać ofert z tym parametrem ustawionym, oczywiście na "tak"

  •  

   pokaż komentarz

   Chytry dwa razy traci. Piszesz ze nie jestes czlowiekiem majętnym. I nidgy nie bedziesz. Jak bedziesz posteopwal w ten sposob skonczysz tylko z dlugami

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry tylko odbiór osobisty sprzęty powyżej 500zł, dla własnego spokoju. Powodzenia Mirku!

  •  

   pokaż komentarz

   @uhu8 problem jest taki, ze niektórzy po sprzedazy ściągają z Chin i wysyłają od siebie (tj z Polski). Jest wysyłka z Polski ale trzeba czekać miesiacami

  •  

   pokaż komentarz

   @tom001: ale jaki czas mają ustawiony przy "wysyłka w ciągu ... dni"?

  •  

   pokaż komentarz

   @Mordall już nie mówiąc o tym że kupuję sprzęt na który go najzwyczajniej nie stać.

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry: odszkodowania z Allegro możesz być pewien jak tylko dostaniesz nr sprawy z policji. Mnie w zeszłym roku jeden gnojek z Katowic oszukał na 1700zl nie wysyłając mi iphona. Finalnie cwaniaczek dostał rok w zawieszeniu na dwa. Gowno kara ale przynajmniej nanajblizszy czas będzie miał śmieć to w papierach. Jeśli chodzi o Twoja sprawę, myśle ze prawnicy z Allegro mocno się zainteresują przekrętem na taka skale..

  •  

   pokaż komentarz

   @hipokampO_o po 2.5 roku z automatu ma czyste papiery

  •  

   pokaż komentarz

   @flito: po 5 latach i nie z automatu. Po co się wypowiadasz skoro nie wiesz o czym mówisz

  •  

   pokaż komentarz

   @uhu8 Co z tego jak dzisiaj refabrykowane chińczyki wysyłają z Polski? Robią po prostu zapas zamiast zamawiać na bierzaco a to taki sam odnawiany sprzęt.

  •  

   pokaż komentarz

   @hipokampO_o z autopsji? przy zawiasach pół roku na 3 lata , równo po 3.5 roku wziąłem z sądu papier o niekaralności.

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry to nie wiarygodny koleś cię zrobił w huja tylko złodziej który zapewne wkradł się i przejął mu konto

  •  

   pokaż komentarz

   @salvatore13 anco ci śmierdzi ściąganie telefonów z chin na zamówienie? Nie masz pojęcia ale firmy polskie w przemyśle i nie tylko zawsze zamawiają coś tak samo pośrednio jak ktoś sprzedający telefony jako pośrednik, zamawiasz części maszyn, zamawiasz sprzęgło zamawiasz łożyska czy pasy napędowe i też czekasz miesiąc zanim zamówienie przyjdzie do Ciebie opłacając proforme. Widać że nie masz pojęcia o handlu. Tylko myślisz że jak ktoś ściąga z chin i jest pośrednikiem to odrazu oszust.

  •  

   pokaż komentarz

   @stoprocent: haha :D smiechowo, bo tak sie sklada ze prowadzilem sklep na allegro, sprzedawalem czesci elektrocznine sciagane z chin ;) jak ja lubie jak ludzie tak sie zaczynaja pluc... A to mi smierdzi ze telefony na rynek Chinski maja inne OS i na przyklad mozesz spotkac sie z roznymi niespodziankami, np niemozliwoscia uruchomienia konta Google. Widac za to jak ty sie na wszystkim znasz...

  •  

   pokaż komentarz

   @salvatore13 a jaki pośrednik ściąga telefony do Polski na rynek chiński? Pierwsze się spotykam. Pokaz mi taka aukcje że telefon nie działa w Europie:D

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry szukaj w Google fundacji /organizacji pomagającej oszukanym. Niektóre oferują pomoc prawną za darmo, w innych trzeba zapłacić. Dalej, masz numer notatki policyjnej? Idź z tym do prokuratury. Jak? Piszesz pismo do prokuratury, pod którą podlega Twoje miejsce zamieszkania. Szukaj informacji na infor.pl (znajdziesz tam też wzory pism, cały KK, KC, PP...), jest za darmo.

   Dlaczego prokuratura? Policja to oleje. Jak napiszesz do prokuratury pismo i wyślesz poleconym z potwierdzeniem odbioru (taka żółta kartka, na poczcie wyjaśnią), to zmusisz prokuraturę do działania. Ile to może trwać? Parę lat, to jest postępowanie cywilne.

   Jak dojdzie do procesu, nie zapomnij dodać, że chcesz rekompensaty, opłacenia przez przegranego kosztów procesu oraz zwrotu odsetek za raty.

   Nie zapomnij napisać pisma (poleconym z potwierdzeniem odbioru) do obsługi systemu ratalnego (nie do Allegro, tylko do banku /firmy, która go udziela).

   Powodzenia :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Happyhippo wspolczuje. Zdarza sie. Mam mnieadzieje ze odzyskasz kase.
   Z drugiej strony to jak zachowywales sie w tej wymianie maili... oj panie...wyszla sloma z butow

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry Dziwi Cię to że policjant nie ma dostępu do internetu ? Wiesz o tym że oni w takich komputerach przechowują dane które nie mogą wyjść poza jednostkę, a przez internet to nie jeden haker mógłby się próbować włamać na taki komputer i zdobyć dużo cennych informacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @tom001: @uhu8 a jakie to ma przełożenie na rzeczywistość co ktoś sobie ustawi w parametrach tej oferty w Allegro? Nawet odzyskanie co swoje po akcji oszusta jak widać jest w tym portalu tak utrudnione, żeby się odechciało. Mnie w balona zrobił na tym czasie wysyłki sklep X-Kom - mieli ustawione "natychmiast", a zamówiony komputer wysłali dopiero po 10 dniach, przy czym zwodzili mnie jak zawodowy krętacz. Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz?

  •  

   pokaż komentarz

   @Mordall tez się zastanawiałem co kieruje ludzmi kupujący drogie telefony na raty. W momencie spłacania ostatniej raty ten telefon najczesciej jest juz warty tyle co rata. W ogólne po co mi urządzenie na ktore mnie nie stać. Prestiż podniesie tak średnio bo większość ludzi nie zna sie na telefonach i ich cenach, a ci co sie znają maja to w d.

  •  
   a.............k

   -1

   pokaż komentarz

   telefon warty 4k ciężko tak legalnie sobie załatwić za 3k

   @Happyhippo: bardzo łatwo - wystarczy import z kraju, w którym się mniej rucha konsumenta w dupala - na przykład ze stanów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Happyhippo się k!#%a znasz xD Kolega na firmę w tamtym roku wziął iphony bo DAWALI mu je za złotówkę. Op?!%?!#ił je hurtowo po 2500zl za sztukę mimo że warte były trochę więcej. A on tylko chciał numery telefonów dla kierowców. I miał hajs na abonamenty na 2lata.

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry:byłem prawie w identycznej sytuacji co Ty. Kupowałem TV na raty, najtaniej na Allegro. Same pozytywy. Ok raty, przyjechał kurier ,umowa podpisana. Na drugi dzień info lub po dwóch dniach,nie pamiętam dokładnie. Dostałem info,że TV zostanie wysłany. Mijały kolejne dni i nic. Nagle negatywy , że gościu ma komornika sądowego ,oczywiście konto na Allegro zablokowane i w ogóle. Myślę ,nie będę płacił rat za sprzęt którego nie mam. Zadzwoniłem do banku w którym była podpisana umowa ratalna i tam uprzejma Pani poinformowała mnie abym zgłosił sprzedającemu ,że nie wywiązał się z umowy i że nie chcę już towaru. A potem abym wysłał odstąpienie od kredytu które mi jeszcze przysługiwało i tak zrobiłem,wysłałem na dzień lub dwa przed upływem 14dni. TV nigdy nie przyszedł i kasy nie straciłem.

  •  

   pokaż komentarz

   @salvatore13 telefony refabricate z Chin albo Indii. Kontrahent go przekręcił na kasę, a teraz szukaj igły w stogu siana. @zamkoweswiry trochę przykro, że tak szybko osadzasz człowieka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @salvatore13 telefony refabricate z Chin albo Indii. Kontrahent go przekręcił na kasę, a teraz szukaj igły w stogu siana. @zamkoweswiry trochę przykro, że tak szybko osadzasz człowieka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  
   z.......2 via iOS

   -1

   pokaż komentarz

   @Happyhippo:
   @salvatore13:
   @zamkoweswiry: gość funkcjonował przez długi czas a o ile wyczytałem kiedyś gdzieś na jakimś forum (sam zastanawiałem się nad zakupem u niego) to telefony były z europejskiej dystrybucji i nie były to refuby (przynajmniej w przypadku iPhonów gdzie można to dość łatwo sprawdzić). W komentarzach sugerowano jakiś rodzaj przewału na VAT i to osobiście powstrzymało mnie przed zakupem.

   @ignas-nietarski:

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry sprawdza się przede wszystkim negatywne komentarze a nie pozytywne XD

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry masz ubezpieczenie przeciez
   Doradze na przyszłość jaki ja robię. Płacę zawsze karta kredytowa z opcja chargeback. Niby każda to ma ale na razie z doświadczenia najlepsza z city handlowy . Nie dostałeś towaru składasz reklamację w banku i po miesiącu kasa wraca.
   2 razy korzystałem z tej opcji. A na p%!#%%#enie się z j$!!nym allegro nie mam czasu. Raz temat walkowalem i trwa to zbyt długo. Zgłoszenie na policji potem papierów i udowadniania że nie jestem wielbladem.

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry na darknecie mozna łatwo kupic takie konta z pozytwynymi komentarzami ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry: Pod względem Programu Ochrony Kupujących Allegro ssie jak niemowlę. Jeżeli jakąś transakcję uznaję za ryzykowną, to wolę kupować na eBay. W przypadku niedostarczenia towaru zwrot pieniędzy z funduszu gwarancyjnego trwa od paru minut do najwyżej 2 dni, i niczego nie trzeba udowadniać, wystarczy stwierdzenie, że towar nie dotarł w deklarowanym terminie.

   Trochę gorzej się dzieje, gdy towar jest niezgodny z umową, bo trzeba najpierw negocjować ze sprzedawcą albo rabat, albo zwrot towaru. Na wszystko są jednakże krótkie, parodniowe terminy, i jeżeli nie dojdzie się do konsensusu, to można prosić serwis o wkroczenie do akcji i pomoc, co praktycznie zawsze kończy się natychmiastowym zwrotem pieniędzy.

   Ale chińscy oszuści mają swoje metody, jednak też nie do końca skuteczne.

   Miałem przypadek, że Chińczyk przysłał mi sprzęt używany i uszkodzony zamiast nowego. Wynegocjowałem zwrot towaru, ale on poprosił, aby ograniczyć koszt wysyłki, wysłać towar do firmy w GB. Wysłałem, śledzę tracking, przesyłka doszła. Czekam na potwierdzenie otrzymania przesyłki i zwrot kasy, a Chińczyk pisze, że on jej jeszcze nie dostał w Chinach, i żebym mu okazał zwrotne potwierdzenie odbioru z GB. Sprawa wałkuje się przez miesiąc, nic nie mogę oficjalnie uczynić, bo wszelkie opcje działania są dla mnie niedostępne na stronie eBay. Wk%#$iony do białości, okrężną drogą, czyli mailem bezpośrednio co Customer Service, opisuję sytuację, załączam zrzuty ekranowe. Po paru godzinach mam na maila decyzję eBay i zwrot kasy na kartę. Przepada mi tylko koszt przesyłki zwrotnej, bo Chińczyk nie odpowiada na maile, a termin zgłaszania reklamacji w serwisie PayPal już upłynął.

   To oszustwo polegało na tym, że sprzedawca chciał się mignąć od odpowiedzialności w taki sposób, aby mi nie zwrócić forsy, i jednocześnie, abym ja stracił towar.

   Drugi rodzaj oszustwa jest bardziej wyrafinowany.

   Chińczyk mający ponad setkę pozytywnych komentarzy nagle wystawia atrakcyjny towar po bardzo okazyjnej cenie. Kupuję i dostaję informację o numerze trackingowym przesyłki. Śledzę go i nagle okazuje się, że przesyłka została dostarczona do zupełnie innego miasta w Polsce. Dzwonię na pocztę w tym mieście, a tam wszystko się zgadza, przesyłka o tym numerze ewidentnie był skierowana do odbiorcy w owej miejscowości. Wchodzę na stronę eBay i okazuje się, że temat jest zamknięty, bo przesyłka doszła, natomiast sprzedawca zlikwidował konto i można mu skoczyć.
   Ponownie, okrężną drogą, powiadamiam serwis o sytuacji i w pięć minut mam zwrot pieniędzy.

   To oszustwo polega na pozyskaniu przez Chińczyka jednego autentycznego numeru trackingowego do Polski, czy innego kraju i nadaniu go większej ilości przesyłeki, których wcale nie wysyła, ale likwiduje konto i znika.

  •  

   pokaż komentarz

   @zamkoweswiry współczuję ci Przemek, mam nadzieję że odzyskasz pieniądze

  •  

   pokaż komentarz

   sprzedawca z ponad 1200 pozytywnymi komentarzami.

   @zamkoweswiry: Na darkwebie można kupić takie konta z dowolną ilością komentarzy. Do tego za grosze, kiedyś patrzyłem i było tego pełno.

  •  

   pokaż komentarz

   Po co się wypowiadasz skoro nie wiesz o czym mówisz

   @hipokampO_o: No własnie, gówno sie znasz a wypowiadasz. A on ma rację:

   W razie skazania na karę ograniczenia wolności zatarcie skazania następuje z mocy prawa z upływem 3 lat. W razie skazania na grzywnę zatarcie skazania następuje z mocy prawa z upływem roku. W wypadku zawieszenia wykonania kary, zatarcie skazania następuję po pół roku od chwili zakończenia się okresu próby.

   Czyli ten twój skazany po 2,5 roku od uprawomocnienia wyroku ma czyste papiery.

  •  

   pokaż komentarz

   po 2.5 roku z automatu ma czyste papiery

   @flito: Masz racje ale pajace minusują haha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Camis: co, kolejny skazany który udziela się w ważnych dla niego sprawach?

  •  

   pokaż komentarz

   @hipokampO_o: Chociaż wypowiadam się w kwestiach które znam, i nie pisze głupot jak ty. Nie znasz prawa po cholerę piszesz głupoty.

  •  
   c......................a via Android

   +2

   pokaż komentarz

   @Mordall nie jest człowiekiem zamożnym a kupuje telefon za ponad 3 koła. Mistrz świata.

  •  

   pokaż komentarz

   @hipokampO_o mam rozumieć że wierzysz w niezawisłość sądów a wyroki za damski uj nie istnieją.

  •  

   pokaż komentarz

   @Happyhippo nie jest wina że znalazł aukcje za pół darmo (od tego jest allegro.olx.skapiec.nokaut...cebeo.ebay.aliexpress).wina jest oszukiwać...

  •  

   pokaż komentarz

   on do mnie czy mam jakieś papiery, a ja mówię że nie, mam wszystko na telefonie i że możemy wydrukować, mówię mu, niech mi da dostęp do poczty to maile wydrukujemy, strone aukcji i profil pokaże i wszystko, a on że na komputerze nie ma internetu (lol) - jak to nie ma? Naczelnik tylko ma a jego nie ma XD.

   @zamkoweswiry: Nie pojmuję jak możesz być tak nieogarnięty. Idziesz na policję składać zeznania i nie wziąłeś sobie żadnej podkładki? Żadnych wydruków aukcji, maili itd., tylko pokazywać coś na apce w telefonie? Do tego jeszcze ten ból dupy, że policjant niby nie ma dostępu do sieci. Na jego miejscu powiedziałbym tak samo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hasz5g: A Banki nie maja takiego problemu, niech postawia troche zasłon a sieci, dla mnie szmieszne jak ta instytucja wlasnie

 •  

  pokaż komentarz

  Życzę powodzenia w walce ze sprzedawcą, ale... to zdanie... " nie dość że najtańsza oferta na rynku" to aż krew mi się gotuje. Nie łaska dopłacić 400zł i mieć spokój niż łasić się bo będzie "na piwo"? Nie stać Cię to nie kupuj albo kup coś tańszego. Proste.

 •  
  A.......h

  +102

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Ale pisanie maili non stop.
   HEJ A może dzisiaj.
   HEJ A może jutro?
   HEJ OK NA PON OK ALE W PIĄTEK BY MI BARDZIEJ PASOWAŁO.
   TY CHUJU KARAKANIE IDE NA WYKOP, ONI CIE WYJAŚNIOM, POWTARZAM.
   WYKOP PEEL CIE WYJAŚNI CFELU.jpg

   @AmonGoeth: ależ w punkt

  •  

   pokaż komentarz

   @AmonGoeth:

   do tego

   brak odezewu

   10 tyś złoty.

   mogłem paść ofiarom oszustwa

   3000,4000 tysiące od każdego wyciągnąć

   3000x 100 to przynajmniej 300 000 złoty!

   ale na pewno mi Pan wyśle niebieski?

   (po 3 tygodniach od zrobienia go w chuja) xD

   Burak dostał srogą nauczkę. Złoty to może mieć zegarek od cygana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  "Pan Rafał nie ma sumienia - okradał nawet dzieci które zbierały 2 lata na wymarzonego iphona. I jak tu dziecku wytłumaczyć że telefonu nie będzie?"

  Ahahhahahhahahhahahhaha

1 2 3 4 5 6 7 ... 32 33 następna