•  

  pokaż komentarz

  W którym momencie? Ja słyszę, że on dwa słowa a oni pięćdziesiąt przerywając mu wypowiedź.

  •  

   pokaż komentarz

   @fizyk20

   @kidi1:

   No właśnie też się wk%#!iłem, tym przerywaniem i całą tą sytuacją( ͡° ʖ̯ ͡°)

   Bliżej mi poziomej ziemi, ale stream był żenujący od strony gospodarza( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kidi1: @kubik78: Ja mam czasem problem z dojściem do słowa nawet w zwykłej rozmowie ze znajomymi, gdzie nie ma żadnych kontrowersji, więc to może być też po części kwestia mojego charakteru ;) Ale fakt, że czasem ciężko było dokończyć myśl.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja mam czasem problem z dojściem do słowa nawet w zwykłej rozmowie ze znajomymi, gdzie nie ma żadnych kontrowersji

   @fizyk20: Ooo to ja też tak mam( ͡° ʖ̯ ͡°)Kiedyś mam wrażenie, że było lepiej, jakby ludzie byli mniej wyszczekani, a bardziej pokorni, a teraz przerywają w połowie zdania..Nie wiem czemu tak, ale u ludzi są różne tempa mowy, może to coś z tym związane( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo lubię oglądać te wypociny, pokrętne rozumowanie i "nikt nic nie wie, a wszyskto to kłamstwo"... Sprawia mi nieukrywaną przyjemność, kiedy niektórzy kompromitują się brakiem wiedzy i o dziwo "chłopskiego rozumu", którego to podobno używają ;D (bo tak, uważam, że na chłopski rozum można wszystko wyjaśnić, tylko trzeba umiejętnie się nim posługiwać. No może poza teorią kwantową.) Niestety, tych dwóch panów nie da się już słuchać od dłuższego czasu,szczególnie kiedy z kimś "polemizują". Wqrwiam się tym przerywaniem i nie dopuszczaniem do głosu. Jest jeszcze kilku takich cwaniaczków w tym towarzystwie. Kiedyś, dla beki, spróbowałem z nimi rozmawiać... Ale tak wiecie... Na twarde argumenty. Ale nie da się. Kiedy się orientowali, zaraz zmieniali temat, kluczyli i rozbili jakieś wrzutki mające na celu zaplątanie się słuchających... i chyba moje ;D

  Zdałem sobie sprawę, o co w tym wszystkim chodzi. A mianowicie... O pieniądze!
  Jak zawsze. Kto ładniej mówi, coś tam wie, na tyle, żeby przekonać kilka osób, ten zgarnia publikę, a co za tym idzie hajsik.
  Kolejnym bodźcem jest... Ego...
  Samorealizacja. Większość zauważyła, że jak coś powie to ma jakiś posłuch. Ktoś tam do nich pisze, że fajnie jest i jesteśmy z tobą, i że ci co nie są z nami to wogóle się nie znają. Ego zostaje połechtane i już do poduszki można głowę z uśmiechem przytulić.
  Jest jeszcze kilka takich przyczyn, dla których polemika z tymi ludźmi, niezależnie od argumentacji, jest zupełnie bezcelowa. Dlatego dajcie sobie spokój. Lepiej posłuchać jak się między sobą po fiutkach głaszczą i kombinują jak odkryć Amerykę na nowo. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @sajo @fizyk20 : Zastanawiałem się od jakiegoś czasu, aby wziąć udział w ich debacie, ale skutecznie mnie z tego wyleczyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°). To nie jest tak, że ja wierzę w to, że Ziemia jest okrągła, tylko po prostu to WIEM na podstawie nawet wlasnych obserwacji astronomicznych. Sam autor wpisu @kubik78 ubelawa nad poziomem dyskusji na kanale, ale jednocześnie sam ignoruje, bądź nawet nie próbuje zrozumieć argumentów które mu się przedstawia choćby tu na Wypoku. A teraz on nam tu pisze o pokorze i skuchaniu co ma do powiedzenia druga osoba?!

  •  

   pokaż komentarz

   @Rancor poświęciłem się i wysłuchałem tego... @fizyk20 ciężki temat z nimi co? ;D nie rozumieją pojęcia iluminacji, i że np. Newton był geniuszem właśnie dla tego, że wpadł na taki pomysł. Z tego co słyszę, oni uważają, że wystarczy zastosować odpowiedni algorytm, a tajemnice świata same się odkrywają :D ale to tylko iluzja. Oni doskonale wiedzą, że tak nie jest i potrafią manipulować swoim rozmówcom i wtrącać go z myśli... Dlatego polemika nie ma sensu...

  •  

   pokaż komentarz

   @Rancor: Niestety źle to wyszło i nie potrzebnie było dwóch na jednego.Widziałem wiele ciekawych live i zawszę jakoś to wychodziło.Ale fakt, że był to live trochę na spontanie, może następnym razem wyjdzie lepiej, nie ma co płakać :)

  •  

   pokaż komentarz

   @sajo: Level World i CPM nie zarabiają na youtube( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kubik78: i bardzo dobrze. Manipulacja i oglupianie innych jest naganne. Z reszta kulistosc Ziemi mozna udowodnic z wlasnego podworka.
   http://www.chabowka.net/rziomber/FE/FE.html

 •  

  pokaż komentarz

  To ci dwaj kretyni co mnie zbanowali na swoich kanałach i czacie, za to że przedstawiana przeze mnie prawda o ich głupotach konsternowała ich towarzystwo wzajemnej adoracji.

 •  

  pokaż komentarz

  Wyjaśnia KOMUŚ COŚ a nie Wyjaśnia KOGOŚ

  pokaż spoiler k$!?a! Ileż można...