•  

  pokaż komentarz

  Ten utwór w walentynki to już wykopowa tradycja. Rok za rokiem szybko leci i coraz bliżej do czarodzieja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  W walentynki smutni są tylko ci, którym wpojono, że potrzebują kobiety do szczęścia. Nie, nie potrzebujecie. Wam się chce tylko haju hormonalnego zwanego "zakochaniem", który i tak po max roku minie. Kto swoje szczęście uzależnia od baby ten będzie miał ciężko (czyli połowa wykopu).

 •  

  pokaż komentarz

  A nie jest przypadkiem trochę tak, że to nie tyle "przegryw", tylko zbyt wygórowane wymagania? Pewni ludzie, jak mój kolega, są samotni bo mają jakieś mega wymagania odnośnie partnerek. Zawsze powtarza, że on z byle kim nie mógłby być, bo musi być dziewczyna ładna, szczupła, inteligentna, wykształcona, mieć ambicje, pasje, być kobieca ale bleblebleble...
  Generalnie cała litania wymagań. I tym sposobem od 8 lat jest sam, poznaje dziewczyny ale te jakoś szybko się ulatniają bez śladu. A on ciągle marudzi że sam i sam.. No cóż :)
  Albo inny kumpel z pracy, kasanova. Typ mówi płynnie w 4 językach, jest dosyć wysoki, dobrze zbudowany, i mimo że "rudy" to nawet nie szkaradny. I na tym jego zalety się kończą. Za to całe dnie p!$@??@i o tym ile on i jego starzy nie mają hajsu, co to on za laske nie obracał poprzedniego wieczoru, ile koksu nie wciągnął, oczywiście ciuchy od Gucci, mysli że jest księżniczką, i jego zasady nie obowiązują w pracy jak resztę "pospólstwa", i generalnie w swoich opowieściach to co noc zalicza laskę 10/10, tyle że od 4 lat był chyba w 2 poważniejszych związkach, z czego jeden zakończył się dla niego nie najlepiej, a przy drugim kobieta go zostawiła jak sam przyznał, stwierdzając że (po raptem miesiącu?) teraz widzi jaki z niego kawał pop!$@??@onego skurwyna, i kazała mu spierdać.
  A ja z moją żabą jestem od przeszło 10 lat, mieszkamy razem od prawie 5, a w przyszłym roku się hajtamy, cywilnie bo nie jesteśmy wierzący. Ani ja nie jestem jakiś przystojny, ani z niej Miss Polski, ale dobrze nam razem, i nie zapowiada się na zmiany.
  Tyle że ja kiedy ją poznałem, byłem świadomy że nie jestem ogierem, i nie szukałem ideału kobiecości.
  Po prostu tak wyszło że było nam razem dobrze.
  Tak więc Panie i Panowie, zluzujcie może trochę swoje oczekiwania, i rozejrzyjcie się za kimś normalnym. Zapomnijcie na jakiś czas o szukaniu "tej jedynej" (czyt. IDEAŁU).

  •  

   pokaż komentarz

   A nie jest przypadkiem trochę tak, że to nie tyle "przegryw", tylko zbyt wygórowane wymagania? Pewni ludzie, jak mój kolega, są samotni bo mają jakieś mega wymagania odnośnie partnerek

   @januszbiznesow: śmiesz żartować? wszyscy doskonale wiemy, że w obecnych czasach, to kobiety mają wymagania z dupy, w związku z rosnącą hipergamią. Mężczyźni zaakceptują w zasadzie każdą kobietę.
   Dalej nie czytałem, bo szkoda mi czasu, w momencie gdy piszesz takie głupoty w dwóch pierwszych zdaniach.

  •  

   pokaż komentarz

   @draxter: Czy ja wiem, jak patrzę na młodszych kolegów (w zasadzie młodzieńców którzy mają 20-25 lat), i nawet tych starszych ale "samotnych", to ewidentnie oni mają problem bo sami nim są. No chyba że masz na myśli studentów :P
   Ja mam na myśli pracujących, i wiecznie szukających związku na stałe ludziach.
   Kobiety też takie są.
   Jeszcze 20 lat temu taki problem nie istniał...

  •  

   pokaż komentarz

   @januszbiznesow: kiedyś tego nie było, bo nie było internetu i mediów społecznościowych. Trudniej było także podróżować. Teraz wszelkie okoliczności sprzyjają do kobiet rozwiązłości. Do tego wsparcie państwa (dla samotnych matek). Mężczyźni gorszego sortu są spychani na margines, a granica w ocenie wciąż się przesuwa. Rośnie frustracja seksualna wśród samotnych mężczyzn. To wszystko zmierza w złym kierunku.
   Nie chcę takiego świata, ale nie zmuszę siłą ludzi do myślenia. Sam jedynie mogę temu przeciwdziałać, we własnym zakresie.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszbiznesow: i tak trzymaj, powodzenia chociaż dla Was..(✌ ゚ ∀ ゚)☞

   pokaż spoiler dobrze się czytało.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszbiznesow: Brzmi to jak małżeństwo z rozsądku, co dobrze wróży stabilności związku. Problem z tym ideałem jest taki, że taka sobie laska nie podnieci, więc z seksu może być kicha. Z beńkiem i mózgiem się nie negocjuje ¯\_(ツ)_/¯.

  •  

   pokaż komentarz

   @CuckCuckKlan: Za każdym razem jak był seks i leżałem na kobiecie w półmroku albo delikatnie wygaszonym świetle nachodziła mnie myśl, że w sumie ta część jest już bardzo podobna, w przypadku piękności czy przeciętnej panny. Delikatne pojękiwanie, usta lekko rozchylone, nawet twarz się wydaje podobna do innych. Jak dla mnie największa różnica jest przed i po stosunku, jak masz ekstra lachona to lepsze wrażenia przed a jak fajną i mądrą to lepiej po. Piszę w czasie przeszłym był bo już od dawna jestem żonaty, #pdk

  •  

   pokaż komentarz

   @krzemas: Nie wiem, może. Jako czarodziej nie mogę się "ustosunkować" do tego co opisałeś (✌ ゚ ∀ ゚)☞.

  •  

   pokaż komentarz

   @draxter dawno się tak z rana nie uśmiałam jak przy tych durnotach, "kobiety mają wymagania z dupy", "mężczyźni zaakceptuja każda kobietę". Co za bzdury, co za hipokryzja I co za podwójne standardy.

  •  

   pokaż komentarz

   @draxter wsparcie jest dla samotnego RODZICA.
   A ze panowie sp%!%!$#aja od odpowiedzialności to już nie wspomnisz. Dlaczego? Bo wypierasz prawdę na rzecz "rozwiązłości" kobiet. Bo przecież wy w celibacie żyjecie.
   Taka sama patologia jest socjal dla patusow, jak i takie p#@%?$@enie jak twoje. Równie szkodliwe.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson: Chłop nie ma racji to fakt, ale oboje z płci mają defekty w myśleniu i działaniu. Nie da się przynajmniej od razu przewidzieć komu odp@@#?$@i i doświadczą kryzysu wieku średniego lub zwyczajnej nudy z chęcią doświadczenia "nowej przygody".

  •  

   pokaż komentarz

   @draxter czytając te wszystkie komentarze dotyczące kobiet i mężczyzn o wymaganiach z dupy, rosnącej hipergamii i jakiejś strasznej frustracji na płeć przeciwną przychodzi mi taka myśl do głowy, że to wszystko pokłosie osadzenia ludzi w rzeczywistości wirtualnej - na portalach społecznościowych i innych instagramach. Żeby spotkać kogoś fajnego niestety trzeba wyjść z komputera, przestać patrzeć na ludzi z photoshopa i wyobrażać sobie ze to jest to czego potrzebujemy do szczęścia . Mam wielu przyjaciół z pasją i każdy z nich spotkał świetnego człowieka z którym teraz spędza życie. Jednak każdy z nich szukał człowieka a nie wyobrażenia o człowieku.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukan2460: Oczywiście, to prawda. Jednak słowem klucz jest: oboje płci.
   Nie jest tak, że hurr durr baby majo wymagania z dupy i wszystkie to P0lki, a biedny, straumatyzowany facet weźmie już każdo, brak wymagań. Bo to kłamstwo, obrzydliwa hipokryzja i obelga.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszbiznesow ja podobnie z moją, tez bez zbyt duzych wymagań.
   Tylko my wierzacy i nie mieszkalismy razem przed ślubem.

  •  

   pokaż komentarz

   @draxter nie martw się. Mój kumpel tez byl czarodziejem. Potem minely jeszcze ze 2 lata i poznał babkę. Juz ma dwoje dzieci, kończy budowac dom (wcześniej mieszkal z mamą) i ona wyslala go na studia bo byl po technikum i pracowal na magazynie (ona jakas szycha z banku).
   To historia prawdziwa takze trochę wiary w siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson:

   to se popatrz na komentarze panów 5,6/10 pod zdjęciami pań 3,4/10 i znajdź komentarze jakiekolwiek pod zdjęciami panów do 7/10 włącznie

   żeby zasłużyć na podziw i zachwyt w tym obsranym p0lkami kraju trzeba być co najmniej 8/10 we wszystkim

  •  

   pokaż komentarz

   @draxter ludzie dobierają się w pary na zasadzie podobieństw, koleś 3 raczej nie będzie z laską 10 i na odwrót. Co ciekawe te podobieństwa nie muszą być widoczne na pierwszy rzut oka.
   Odstępstwa pojawiają się gdy w gre wchodzi, kasa, władza, awans społeczny itp.
   Internet wypacza troche obraz " ideału", każe stawiać na powierzchowność, bo i jak na foto w tinderze pokazać, że nie jest się damskim bokserem, albo nie uchlewam się na każdej imprezie do porzygu.
   Pozatym, związek to kompromis ( nie mylić z uległością) każdego dnia kochasz tą drugą osobe, akceptujesz to kim i jaka jest.
   Tylko wtedy jest dobrze, nie pisze tu i związkach bo co ludzie powiedzą, bo jest kredyt, bo mamy dziecko itd.
   Wszystkich singli, których znam to pieprzeni egocentrycy i egoiści tylko ja, mnie, mi. Zapatrzeni na czubek własnego nosa, przekonani o swojej zajebisto-wyjątkowości oczekujący od drugiej osoby conajmniej 2 razy więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   Żeby spotkać kogoś fajnego niestety trzeba wyjść z komputera, przestać patrzeć na ludzi z photoshopa i wyobrażać sobie ze to jest to czego potrzebujemy do szczęścia . Mam wielu przyjaciół z pasją i każdy z nich spotkał świetnego człowieka z którym teraz spędza życie. Jednak każdy z nich szukał człowieka a nie wyobrażenia o człowieku.

   @epiphany: gówno prawda. Wyjście na świat nie pomaga, tak jak i nie pomagają pasje. Ci twoi przyjaciele z pasjami, z pewnością mają coś więcej, skoro mają drugie połówki.

   koleś 3 raczej nie będzie z laską 10 i na odwrót
   @Pio_Coll: rzecz w tym, że to działa w jedną stronę. Mężczyźni zaniżają swoje wymagania, a kobiety je zawyżają i nie będą się spotykać z mężczyznami ze swojej ligi, tylko z wyższej. Ten świat jest pop$%?!?@ony.

  •  

   pokaż komentarz

   @panjappa jeżeli życie sprowadzasz do komentarzy (zgaduje że na jakimś g#wno portalu typu insta), to nie co się dziwić, że wyobrażenie świata może być lekko spaczone. Zresztą skala jaką przyznajesz na 10 tez jest mocno dyskusyjna, nie raz poznałam kogoś kto w mojej ocenie miał np. 7 a koleżanki dalyby mniej. Jak kogoś poznajesz lepiej, ma fajne poczucie humoru, ma inne cechy niż otoczenie, jesteś skłonny jej dać więcej, niż ktoś kto jej nie zna. Już nie takich Casanova widziałam, co w południe na ulicy bym dała naciągane 5, ale koleś wyrywa co róż laski, bo ma gadane. Jeżeli oczekujesz od związku tylko zachwytu i komentarzy lasek na insta, to powodzenia bo w tym szumie cycków, pięknych miejsc i zdjęć żarcia (Jakżesz to k#rwa głupie), trudno się przebić, a kto próbuje to życia mu może na to nie starczyc.

  •  

   pokaż komentarz

   @zrobie_tu_porzadek_:

   ja to osobiście ten cyrk mam w dupie ale taki jest świat, świat ocen i rankingów

   oczywiście czerwony samochód jest lepszy niż szary...

  •  

   pokaż komentarz

   @januszbiznesow ja nie mam prawie żadnych i ch?@ z tego. Samotny całe życie

  •  

   pokaż komentarz

   @panjappa: chyba w waszych chorych główkach. Bo jaka by dziewczyna nie była, poza modelkami albo gwiazdami porno to większość z was obraża każdą. Bo ulana, bo locha, bo pasztet, bo krzywy ryj, bo za małe cycki, za duże cycki, za szeroka w dupie, za grube uda, za końska szczęka, spaślak, ruda, piegowata, za krótkie nogi, za płaki tyłek, za małe wcięcie w talii.
   Za wysoka, za niska, zbyt niezależna, zbyt zależna. I milion kolejnych durnych argumentów.
   A jak panna powie, że ie chce być z niskim - to hurr durr, P0lka p!!#@@@ona. Ciapatemu da dupy!!!

   Do wyglądu nas można się przyp!@!#!%ać nieustannie, bo "facet jest wzrokowcem". A jak padnie od laski " nie podobasz mi się/ masz za małego penisa" to już ryja drzecie: P0LKA DZIWKA!!! Prawilnego chłopaczka zniszczy, w kompleksy wpędzi k@$@a j?##na! Tylko na wyglad patrzo! Tylko chadom dajo!
   Więc może ty oczytaj komentarze. To nie bycie 8/10 czy jakakolwiek inna skala określa sukces.
   To brak sp!!#@@@enia umysłowego.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson:

   porównuj otyłość u kobiet która bezpośrednio wpływa na charakter i wzmaga feministyczne ciągoty do niskiego wzrostu czy za małego penisa u mężczyzny...

   porównuj coś co można zmienić z czymś czego nie można zmienić

   spadaj na kafaterie i tam w swoim towarzystwie starych kociatych pann możecie swoje frustracje wylewać

  •  

   pokaż komentarz

   @panjappa: właśnie o tym mowię. Sp!#$?$!eniu umysłowym.
   Wyzywasz mnie od starych PANIEN (tak się to pisze analfabeto) i twierdzisz, że jestem sfrustrowana, bo powiedziałam prawde?
   Kto mówi o otyłości? Nawet otyłych nie wolno wyzywać. Wy każdą która ma +5 kg wyzywacie w ten sposób. Nawet jak ma prawidłową wagę, ale okrągłą buzię -też ją wyzywacie.
   Do reszty się nie odnosłeś, bo mam rację, ale taki przegryw jak ty mi jej nie przyzna. Nie mam kota, nie jestem feministką. Po prostu tacy jak ty macie nasrane we łbie, co sam udowodniłeś. Dlatego was nikt nie chce.
   Ty nawet pisać się nie nauczyłeś, to z czym ty do kobiet? Jak ciebie znajomość języka ojczystego przerosła?

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson:

   pytam ciebie jak ma niski mężczyzna wzrost poprawić, co ma zrobić z penisem za małym?

  •  

   pokaż komentarz

   @panjappa: A co ma zrobić kobieta z za malymi cyckami, z mocno zarysowaną szczęką, z okrągłą buzią czy krótkimi nogami?
   NIC! to nie jest coś na co ma się wpływ, natura dla niektórych jest mniej wyrozumiała, więc przyp@@?$?#anie się defektów w wyglądzie jest szczeniackie i świadczy o niedoj!$$niu umysłowym.
   Znane jest ci pojęcie RÓWNOWAGI?!

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson:

   małe cycki to nie jest problem więc nie pier%@$ol

   zarysowana szczęka - to nie takiej wagi problem co u mężczyzny więc pudło

   okrągła buzia znaczy tłusta

   krótkie nogi vs krótkie nogi u mężczyzny

   się zastanów trochę

  •  

   pokaż komentarz

   @panjappa: Ty się zastanów. Zapętlasz się w swoim dziwnym świecie z głupimi argumentami. Dla ciebie okrągła buzia = gruba. No k?!%a nie. Obwiniaj laskę o to, że nie ma owalnej a okrągłą twarz. To raz.
   Znasz AdBustera? Ma żonę, która mu asystowała. Długo mu asystowała i zazwyczaj było widać tylko jej nogi. Zahcywt męskiej części nie do opisania. Aż kiedyś zobaczyli jej twarz. Ja piernicze, hejt, pomyje i obelgi jakie wylały się na dziewczynę z powodu jej wyglądu to nie do uwierzenia. Czytałam i nie mogłam uwierzyć jak sp!%@!%?onym trzeba być, by gnoić ją tylko dlatego, że natura obdarzyła ją tak, a nie inaczej..
   Wam (tzn takim jak TY) przeszkadzało i wciąż przeszkadza w kobietach wszystko. Dla was ideał to modelka z instagrama albo aktorka porno, czy aktorka z jakiegoś filmu dla nerdów, o której marzycie w czasie masturbacji.
   Twoja hipokryzja jest obłędna.Twoje frustracje jeszcze większe. Doskonale wiesz, że mam racje, bo spuściłeś z tonu. Nie przyznasz mi racji, bo to też jest cecha was - niedojrzałych dzieciaków.
   Nie twierdzę, że nie ma szonów, które patrzą na hajs i wygląd i tylko na to - Oczywiście, że są. Tylko to nie jest norma. I facetów też to dotyczy. Bez względu na to co powiesz. Ty swój świat i wyobrażenie kobiet opierasz na:
   - Wykopie
   - Instagramie
   - Fejsie
   - Tinderze
   - Jeb z dzidy lub innych memach i często prymitywnych rozmowach sebiksów z karynami. Ogólnie niskim poziomie intelektualnym.

   Ja swoją opieram na kontaktach z ludźmi. Rozmowach z nimi, obserwacjach, znajomościach. Ty siedzisz do nocy na wykopie. To twoja norma, ja w tym czasie jestem z rodziną, z chłopakiem, z psem, z przyjaciółmi, a czasami na chwilę na wykopie. Jak się nudzę - jestem częściej. Jak prowadzę ciekawą rozmowę - też jestem częściej. Ale to rozrywka, a nie norma dla mnie.
   Ty wczoraj hejciłeś kobiety - ja wczoraj się śmiałam, bawiłam, wychodziłam z domu. Spędzałam czas z kobietami i mężczyznami - bo to miłe, wyjść z domu, nie myśleć o zmartwieniach, zjeśc pizze, dostać głupawki ze śmiechu z powodu przejęzyczenia, które rozbawiło wszystkich. Wypić kieliszek wina, pocałować kogoś, objąć, pokibicować komuś, opowiedzieć głupie historujki z ostatniego czasu.
   Dlatego ja wiem, jak bardzo się mylisz.
   Idę na spacer. Dyskusja skończona. Pa. Miłego dnia.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson:

   Znasz AdBustera?

   Pomijajac fakt, ze polski YT to rak i trzeba miec nadmiar wolnego czasu polaczony z niska inteligencja aby sledzic tego typu dramy to goscia zapamietam z tego, ze nie potrafi sie ogolic maszynka. Nikt mu nie powiedzial, ze nakladanie pianki na uprzednio zwilzona twarz daje o wiele lepsze efekty niz na sucha. Taki z niego tester xD

   Ty wczoraj hejciłeś kobiety - ja wczoraj się śmiałam, bawiłam, wychodziłam z domu. Spędzałam czas z kobietami i mężczyznami

   Mysle, ze wszyscy tutaj by tak woleli ale nie kazdy byl na tyle. fajny i towarzysko atrakcyjny w mlodosci aby zyskac aprobate innych i znalezc sie w takim towarzystwie.

  •  

   pokaż komentarz

   wszyscy tutaj by tak woleli ale nie kazdy byl na tyle. fajny i towarzysko atrakcyjny w mlodosci aby zyskac aprobate innych i znalezc sie w takim towarzystwie.

   @KasandrycznyMuminek: A w Internecie nagle czuje się ważny bo nikt od razu nie widzi jaki jest? Skoro w prawdziwym życiu nikt się z nim nie liczy to jakim prawem oczekuje, że tutaj będzie inaczej. Być może plusy od innych podobnych jemu dają poczucie przynależności do jakiejś grupy (zjebów) ale nadal nie zmienia to jego statusu w realu. Dlatego właśnie hejterzy kojarzą mi się z takimi zakompleksionymi dziwakami co im w życiu nie idzie to wyżyją się bezpiecznie w Internecie. Skoro nie jest "na tyle. fajny i towarzysko atrakcyjny " to morda w kubeł i niech słucha co mają do powiedzenia normalni ludzie, uczy się.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzemas: Tyle, że normalni ludzie nie mają wiele do powiedzenia w tej materii bo samo wszystko przychodziło To trochę tak jakby mieli się podzielić strategią nauki chodzenia czy alfabetu z ich dzieciństwa - oni tego nie pamiętają.
   Mało tego; z wiekiem podejście do spraw też ulega zmianom i nowe strategie zastępują dawne. Więc Ci co mają pod górę od zawsze - mają jeszcze bardziej bo nie nadążają a normalni ludzie płynnie przechodzą między jedną a drugą.

   W internecie, anonimowo można być szczerym. I lepiej wejść na tag i dać upust swojej złości i frustracji niż zrobić to co zwykły tępy Seba czyli zaje*ać komuś czy zniszczyć coś.

  •  

   pokaż komentarz

   Zapomnijcie na jakiś czas o szukaniu "tej jedynej" (czyt. IDEAŁU).

   @januszbiznesow: Jak jest się brzydkim to można już jako 15+ zapomnieć o czymkolwiek ładnym do seksu, bo otoczenie ci pokaże gdzie twoje miejsce jak spróbujesz się wybić poza swoją ligę.

  •  

   pokaż komentarz

   wszyscy doskonale wiemy, że w obecnych czasach, to kobiety mają wymagania z dupy,

   @draxter: To jest argumentum ad populum. Rzuciłeś że wszyscy jakoby wiedzą i już nic nie musisz udowadniać.

  •  

   pokaż komentarz

   taka sobie laska nie podnieci, więc z seksu może być kicha. Z beńkiem i mózgiem się nie negocjuje

   @CuckCuckKlan: Jak najbardziej się dyskutuje. Wie o tym każdy kto przegapił w klubie moment gdy były wolne jeszcze jakieś ładne panny i zostały paszczury. "Kto wybrzydza ten nie rucha" dotyczy właśnie takich sytuacji.
   Dziwny jesteś. Z jednej strony uważasz,ze laski są hipergamiczne i wszystkie uderzają do Chadów, a gdy później wypadają z rynku seksualnego muszą sobie znaleźć betabankomat. A z drugiej uważasz, że ktoś kto się uważa za średniaka (czyli w sumie kandydat na Betę, bo przecież nie jest Alfą) powinien startować do lasek 10/10 bo przecież przy innej to mu nie drgnie. Trochę to wgląda na hipokryzję.

  •  

   pokaż komentarz

   . Mężczyźni zaniżają swoje wymagania, a kobiety je zawyżają i nie będą się spotykać z mężczyznami ze swojej ligi, tylko z wyższej.

   @draxter: Mężczyźni nie zaniżają. Po prostu dla nich kwestia pozycji społecznej potencjalnej partnerki nie jest zbyt istotna. Liczą się cycki i dupa czyli wygląd mogący świadczyć o zdrowiu i płodności. Dla kobiet liczy się siła faceta, w tym jego potencjał intelektualny. Chodzi o zapewnienia powodzenia potomstwu. Jedno i drugie podejście jest równie egoistyczne i równie niezawinione. Po prostu tacy jesteśmy. A zaniżać wymagania potrafią i mężczyźni i kobiety - zależnie jaka jest podaż. Kobiety na Tinderze odnoszą wrażenie ,że podaż jest nieograniczona więc grymaszą. Ale tinder to nie cały świat. Trzeba jak podporucznik Waldemar Morawiec ksywa "Nowy", szukać swojej drugiej połówki w bibliotece :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kubilaj_Chan:

   ona wyslala go na studia bo byl po technikum i pracowal na magazynie
   No to godny podziwu wyjątek. Z moich doświadczeń wynika, iż w takiej sytuacji facet uważa, że skoro wzięła go po zawodówce to jest dla niej wystarczająco dobry i nie ma powodu aby się rozwijał. Kobiety w podobniej sytuacji maja silniejsza potrzebe dorównania wykształceniem do partnera.

  •  

   pokaż komentarz

   @KasandrycznyMuminek nie wiem, nie śledze polskiego yt. Kojarzę jego, właśnie ze względu na hejt na jego żonę i z testu golenia nóg czy prezerwatyw. Więc skoro wiesz jak mierny jest polski youtube to dobrze że jesteś świadom nadmiaru wolnego czasu i poziomu inteligencji c. To nie jest kwestia bycia fajnym i towarzysko atrakcyjnym, by rozmawiać z ludźmi i być miłym dla tych, którzy też są mili dla nas.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson: Być uprzejmym dla ludzi a być atrakcyjnym towarzysko to zupełnie różne rzeczy. Raczej z obcymi się nie całujesz ani ich nie obejmujesz

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400 tylko odcięła go zupełnie od znajomych z osiedla ale jemu to chyba nie przeszkadza.

  •  

   pokaż komentarz

   @KasandrycznyMuminek nie. Robię to że znajomymi i przyjaciółmi, którzy kiedyś byli obcymi ludźmi.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson: Każdy z naszych znajomych był obcą osobą. Tutaj postują ludzie którzy nie tylko nie potrafią relacji nawiązywać ale też nie mają z kim. Oni w większości pozostaną samotni do końca życia (które i tak skończy się samobójem) albo z braku laku wejdą w jakieś dziwne związki gdzie własne potrzeby i uczucia będą zmuszeni wsadzić w kieszeń i udawać, że nie istnieją dla dobra relacji

   Tacy ludzie sobie nie poradzą o ile prawdziwy świat (nie tinder, facebook czy złote rady z mirko) nie wyciągnie do nich ręki.

  •  

   pokaż komentarz

   @KasandrycznyMuminek tak, już wyciągnęłam do takich rękę i to się opłaciło. Ale nikt normalny nie wyciągnie do nich ręki, jeżeli będą pieprzyc debilizmy jak tutaj. Sp#@##!$enie się ciężko czyta, a jeszcze ciężej się słucha.
   Jest mnóstwo samotnych ludzi wokół, więc na pewno w tym samym mieście czy wsi jest kolejna osoba, która jest sama, nie ma znajomych. Dlaczego z taką się nie zadawać? Obie strony na tym skorzystają.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadeleineDawson: Oczekiwanie, że jakaś różowa będzie chciała się bliżej poznać z niebieskim z pod tagu #przegryw to wyższa szkoła optymizmu. Tu już nawet nie chodzi o treści na tym tagu ale o to, że wszędzie znajdzie się kogoś lepszego.

   Jest mnóstwo samotnych ludzi wokół, więc na pewno w tym samym mieście czy wsi jest kolejna osoba, która jest sama, nie ma znajomych. Dlaczego z taką się nie zadawać? Obie strony na tym skorzystają.

   To już lepiej psa sobie ze schroniska wziąć bo przynajmniej jest gwarancja, że ktoś się będzie cieszył gdy nas zobaczy wracających do domu (posiadam kota). Sam jestem samotny ale rówieśniczkami nie jestem zainteresowany ani trochę (35 lat). Większość tutaj ma gdzieś posiadanie większego grona znajomych i kilkuset na twarzoksiążce - chcieliby jednej osoby - kogoś kto im się podoba a oni jej.

  •  

   pokaż komentarz

   @draxter z pewnością mają coś więcej.... Bo skoro mają i realizują pasje to znaczy że mają miłość do samych siebie. Tak jak patrzę na nas Polaków, to niestety model wychowania nie promuje zdrowej miłości do siebie, poczucia własnej wartości, nauki jak żyć w zgodzie ze sobą (nie mówię tu o egoizmie, ale o samoświadomości i samorealizacji). W większości domów dzieci mają siedzieć cicho, w szkole mają siedzieć cicho, w kościele (nie obrażając nikogo) klęczeć ze schyloną głową wyznając "moja bardzo wielka wina".
   Nie zgadzam się więc z Tobą, że trzeba mieć coś niezwykłego żeby poznać wartościowego człowieka i z nim żyć - wyglądam bardzo przeciętnie, a męża poznałam 10 lat temu kupując mój pierwszy motocykl. Gdybym wówczas postanowiła ze nie będę realizowała mojej pasji, nie będę się upierała przy tym co mnie uszczęśliwia i gdybym nie wyszła z domu na pierwszą lekcję prawka - kto wie, może dziś nie miałabym mojej rodziny. Życzę Ci więc, abyś był szczęśliwy sam ze sobą, a inni ludzie z pewnością Cię pokochają.

 •  

  pokaż komentarz

  Piątek a do tego Walentynki. Kto miał tak samo wyglądający dzień, ten plusuje.

  źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @hetman-kozacki miałem cie zminusować, ale nie, ch*j właśnie dostaniesz plusika za film

  •  

   pokaż komentarz

   @hetman-kozacki: Ale ten gość z filmiku ma przed sobą przyszłość, nie siedzi na dupie tylko wyszedł z domu. Ja na pewno nie poszedłbym teraz pić sam browarów do parku. Kiedyś jak powiedzmy robiłem podobnie to zawsze się coś działo, część swoich znajomych, dziewczyn itp. poznałem wychodząc tak właśnie trochę bez celu.

  •  

   pokaż komentarz

   Kiedyś jak powiedzmy robiłem podobnie to zawsze się coś działo, część swoich znajomych, dziewczyn itp. poznałem wychodząc tak właśnie trochę bez celu.

   @krzemas: CoooO? Mi się ten filmik podoba właśnie dlatego, że też w tej całej depresji i desperacji nosiło mnie, żeby gdzieś wyjść, coś zrobić, bo może kogoś spotkam, może mi się poszczęści. Jedyne co pamiętam to samotne snucie się po parkach lub deptakach niczym cień, któremu dodatkowy ból zadawał widok szczęśliwych normików.

   źródło: i.pinimg.com