Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1116

Horban: Ci, którzy się nie zaszczepią....będą dpowiedzialni za śmierć innych

Horban: Ci, którzy się nie zaszczepią....będą dpowiedzialni za śmierć innych

Czyli jakieś 80% społeczeństwa. Prymitywnego szantażu emocjonalnego ciąg dalszy.

Hyrkan
Hyrkan
z
zdrowie.dziennik.pl
dodany: 16.12.2020, 13:02:59
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • 379
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Razem z Simonem dostawał pieniadze od pfizera
dr_gorasul
z wykop.pl
  • 61
Wygenerujemy emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę
jednorazowka
z youtube.com
  • 46

Komentarze (379)

najlepsze

Hasqa99
Hasqa99
Hasqa99
16.12.2020, 13:13:56
  • 355
a kim jest ten obwieś autorytet na wsi?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hyrkan
Hyrkan
Autor
16.12.2020, 13:16:24
  • 298
@Hasqa99: rządowy naganiacz, butny prymityw...
  • Odpowiedz
Hasqa99
Hasqa99
Hasqa99
16.12.2020, 13:25:35
  • 117
@Hyrkan: ja też mogę dać dyszkę menelowi i powie co będę chciał on tak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Morritz
Morritz
16.12.2020, 13:09:26
  • 274
Czekam aż będę odpowiedzialny za śmierć jak nie będe miał chipu albo paszportu.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ObserwatorZamieszania
ObserwatorZamieszania
16.12.2020, 13:54:56
  • 138
@Morritz: Ciekawe jakie odszkodowanie zapewni tym, którzy ucierpią lub nawet umrą po szczepieniu.
  • Odpowiedz
mietkomietko
mietkomietko
mietkomietko
16.12.2020, 14:01:40 via Android
  • 160
@ObserwatorZamieszania Jak nie zaszczepieni mają być odpowiedzialni za śmierć zaszczepionych? Przecież szczepionka ma chyba chronić?
  • Odpowiedz
Lilac
Lilac
16.12.2020, 13:18:17 via Android
  • 188
Dlatego ja chcę ratować innych i moja szczepionkę chcę przekazać potrzebującym a ja sam zaszczepie się jako ostatni gdy wszyscy będą już bezpieczni
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

unikalny3
unikalny3
16.12.2020, 13:21:52
  • 48
@Lilac: dziękuję za Twoje poświęcenie anonimowy obywatelu!
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
16.12.2020, 13:55:02
  • 53
@Lilac: dokładnie tak samo uważa prezes Pfizera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/5852353/ceo-pfizera-sie-nie-zaszczepil-dla-dobra-innych/
  • Odpowiedz
56632
56632
56632
16.12.2020, 13:21:35
  • 103
Ocho zaczna się szczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

groszek71
groszek71
16.12.2020, 13:28:31
  • 92
@56632: Powolne gotowanie żaby, najpierw spokojnie ludzie to nieobowiązkowe. Potem informacja, że gdzieś nie wejdziesz, nie wyjedziesz itd, Na końcu straszenie i robienie z ludzi prawie morderców, bo nie chcą dać sobie wstrzyknąć czegoś niesprawdzonego, za co nikt nie poniesie ewentualnych konsekwencji.
  • Odpowiedz
56632
56632
56632
16.12.2020, 13:33:45
  • 5
@groszek71: szczepionka czyi wol.....() tak mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hyrkan
Hyrkan
Autor
16.12.2020, 13:28:04
  • 82
Wśród personelu medycznego jest nawet 90% zbrodniarzy! XD
Hyrkan - Wśród personelu medycznego jest nawet 90% zbrodniarzy! XD

źródło: comment_1608125268nCYMGNEgI3PGY5G6aKgKEw.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

groszek71
groszek71
16.12.2020, 13:34:54
  • 33
@Hyrkan: teraz trzeba tę osobę znaleźć i pokazywać w telewizji od rana do wieczora siedem dni w tygodniu. Już wielka korba propagandy zaczyna się kręcić. Będzie kupa śmiechu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hyrkan
Hyrkan
Autor
16.12.2020, 13:39:54
  • 19
@RafiRK: Nigdy w życiu, tylko medialne pranie mózgu, 24h na dobę. A znajomym to już wogóle nie można w nic wierzyć. Dystans, deratyza...dezynfekcja, maseczki. Ein fuehrer, ein Reich!
  • Odpowiedz
kuma_kuma
kuma_kuma
kuma_kuma
16.12.2020, 13:19:12
  • 77
Logika na poziomie dżdżownicy. "Ci, którzy się nie zaszczepią....będą dpowiedzialni za śmierć innych". Odpowiadam temu guru , Horbanowi. Skoro się nie zaszczepię z wyboru, to skoro szczepionki są takie dobre, w żaden sposób nie zaszkodzę , tym którzy się zaszczepili. Więc wniosek : odpowiedzialny będzie wyłącznie ten, który się nie zaszczepił a zachorował, a nie ten który się nie zaszczepił i zaraził.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
16.12.2020, 13:53:31
  • 8
@kuma_kuma: Pewnie chodzi o np chorych na raka którzy nie mogą się zaszczepić bo są na liście przeciwwskazań do szczepionki.
  • Odpowiedz
o.....k
o.....k
konto usunięte 16.12.2020, 15:19:50
  • 21
ppdaja ze skutecznosc szczepionki to 90-95%. Wiec nie bredź.


@Walenciakowa: Źródło: producent ... który płacił już miliardowe kary za fałszowanie danych.
o.....k - > ppdaja ze skutecznosc szczepionki to 90-95%. Wiec nie bredź.

@Walencia...

źródło: comment_1608131899xMz2tFT2EdrIET1NTzFKi9.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
DonCruzo
DonCruzo
16.12.2020, 13:34:19
  • 66
Ale w jaki sposób mogę być odpowiedzialny za śmierć innych, skoro szczepionka ma chronić mnie przed zakażeniem, ale sam mogę zakażać.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hyrkan
Hyrkan
Autor
16.12.2020, 13:35:35
  • 22
@DonCruzo: Tego Trynkie...sorry...Horban nie wyjaśnił.
  • Odpowiedz
DonCruzo
DonCruzo
16.12.2020, 13:38:32
  • 26
@Hyrkan: Ale po co o tym mówić? To niedobra jest!
  • Odpowiedz
marek-pikador
marek-pikador
16.12.2020, 13:35:24
  • 41
Doradca premiera mówi o odpowiedzialności moralnej? Wielkie XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

o.....k
o.....k
konto usunięte 16.12.2020, 15:24:12
  • 10
@marek-pikador: Kur wa wręcz epickie xDD
  • Odpowiedz
P.....6
P.....6
konto usunięte 16.12.2020, 13:57:38
  • 40
Kto się boi śmierci na covid niech się sam szczepi i izoluje, 90% społeczeństwa która się już tej grypki nie boi niech wraca do normalności.
Jak ktoś się nie zaszczepi i nie izoluje to sam ponosi ryzyko niezaszczepienia i jak umrze- to nic nikomu do tego.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

L.....s
konto usunięte 16.12.2020, 15:31:34
  • 5
@Walenciakowa: ty to jednak jesteś tępym klocem... A co z dziećmi, których szczepić nie będą, a one są przecież głównymi transmiterami wirusa, czyli będą mogły przekazywać go dalej?
  • Odpowiedz
derigen90
derigen90
16.12.2020, 15:58:22
  • 5
@Walenciakowa: ja nie mam już od 20 lat dziadków więc wyjebongo. Kolega @PC86 dobrze powiedział. Kto się boi niech się szczepi. Ja tysiąc razy bardziej obawiam się tego że zginę w wypadku samochodowym, niż jakiegoś wirusika którego miałem, mam i będę miał w dupie. Dajcie ludziom wybór, a nie tylko za mordę nas brać
  • Odpowiedz
ch1nczyk
ch1nczyk
16.12.2020, 14:20:24
  • 29
Zaczyna się przerzucanie winy na 'tamtych', byle tylko narodowi czempioni mogli obwieścić swój sukces.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

romanin
romanin
romanin
16.12.2020, 14:26:33
  • 22
@ch1nczyk: jest gorzej, jak okaże się że szczepionka nie działa - zwalą winę nie na swoją nieudolność i załatwianie spraw na odpieprz - tylko na tych strsznych wrogów narodu, co to nie chcieli się szczepić. Serio zaczyna to być przerażające...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4044
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3976
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3088
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2916
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2752
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking