Mają dosyć pomysłów ministra edukacji. Wielki protest w Katowicach

„Czarnek out! Wolna szkoła!” – pod takim hasłem odbędzie się manifestacja na rynku w Katowicach. 14 października młodzi wyjdą na ulicę.
- #
- #
- 87
- Odpowiedz

„Czarnek out! Wolna szkoła!” – pod takim hasłem odbędzie się manifestacja na rynku w Katowicach. 14 października młodzi wyjdą na ulicę.
Komentarze (87)
najlepsze
źródło: comment_1634197837tJoZbVRUyr4nvc70nVdqS7.jpg
PobierzStówa mniej i traktowałbym jako wolontariat xd
I tak i nie. Wyższe zarobki to więcej chętnych do objęcia pracy co teoretycznie daje dyrektorowi większy wybór komu powierzyć stanowisko. Realia jednak wyglądają tak że w zdecydowanej większości placówek zatrudnia się po znajomości lub sympati niepatrząc na poziom nauczyciela. Aby podnieść poziom nauczania potrzebne są duże zmiany
Na normalnym etacie w innych zawodach tyle godzin wyrabia się w 4-5 miesięcy.
Dodatkowo nauczyciel może sobie zrobić roczną przerwe oczywiście pełnopłatną na podbudowanie zdrowia. W trakcie tej rocznej przerwy dostaje również pełne dni urlopowe do wykorzystania jak wróci do pracy.
Oczywiście ktoś powie