ITV usuwa ankietę po tym, jak 89% sprzeciwia się obowiązkowym szczepieniom

ITV usuwa ankietę po tym, jak 89% sprzeciwia się obowiązkowym szczepieniom

Program telewizyjny ITV „Good Morning Britain” spotkał się z krytyką w mediach społecznościowych po odrzuceniu sondażu, który pokazał, że znaczna większość ankietowanych sprzeciwiała się obowiązkowym szczepieniom przeciwko Covid-19.

 •  

  pokaż komentarz

  To jest ta właśnie lewacka
  Nowa Normalność :-)))
  Czytaj zamordyzm jakiego ludzkość nie znała.
  Technologia tym psychopatom niestety sprzyja.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrezesSzurii: Stalin mógł tylko pomarzyć o metodach i możliwościach jakie jego następcom daje współczesna technologia.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrezesSzurii: Co mają z tym wspólnego "lewacy" ? Jaka znowu nowa normalność ? Polecam zmienić suplementy, bo chyba za mocno działają. Więcej ruchu i odpoczynku.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrezesSzurii: @Mddzms99: Odpoczynku przy książce. Nauczymy się interpunkcji (każde zdanie w osobnej linii, spacja przed znakiem zapytania). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Wykopowicz1234: Technologia i mentalność ludzi.
   Stalin siłą chciał wyciągnąć od ludzi ich dane tożsamości, a wystarczyło ludziom dać FB i sami się spisują.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrezesSzurii: Sprzyja? Poczekaj kilka lat, niech blockchain się bardziej rozwinie i spopularyzuje, to zostana odcięci od źródełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Co mają z tym wspólnego "lewacy"

   @Mddzms99: lewacy mają z tym wspólnego to, że to właśnie te grupy dążą do wprowadzenia obowiązkowych szczepień i dyskryminacji osób niezaszczepionych

   btw zrobienie takiego zdjęcia na tle symbolu Polski Walczącej to plucie w twarz ludziom którzy umierali za naszą wolność. Ten symbol nie ma nic wspólnego z tym co oni reprezentują

   źródło: 264661576_297077749092811_2846209962425788067_n.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Nirvantaa: masz rację tylko możemy nie zdążyć.
   Narazie przegrywamy i to ostro .

  •  

   pokaż komentarz

   @Mddzms99:
   odejdź od komputera i smartfona .
   Oglądaj tylko telewizor.
   Jak ty będąc na wykopie nie wiesz co to jest lewacka Nowa Normalność to albo z inteligencją u ciebie nie tęgo albo jesteś propagandystom - czyli ludzkim ścierwem .
   Rozumiesz to ?
   Czy jaśnie mam !!!

  •  

   pokaż komentarz

   @Mddzms99
   Polecam klasyka.

   Wojną to Pokój
   Wolności to Niewola
   Ignorancja to Siła


   Jeśli wciąż nie widzisz korelacji pomiędzy działaniami ZSRR, nazistowskich Niemiec i komunistycznych Chin, w szczególności tych ostatnich, a tym co się dzieje obecnie to już chyba nie zobaczysz. No chyba że ty w końcu też wylądujesz w obozie.
   Chociaż może nie, podobno sporą część partyjnych działaczy siedzących w łagrach pisało rzewne listy do tow. Stalina o "strasznej pomyłce".
   Rewolucja zjada własne dzieci towarzyszu, kiedy skończą z nami, zajmą się wami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mddzms99: Nowa Normalność, New Normal - stan który zastąpi normalność, która ma już nigdy nie wrócić. Co ciekawe termin ten pojawił się w większości krajów, jakby jego użycie było koordynowane skądś wyżej xD

   Nowa Normalność ma tyle wspólnego z normalnością, co krzesło elektryczne z krzesłem.

  •  

   pokaż komentarz

   Co mają z tym wspólnego "lewacy" ?

   @Mddzms99: yyy wszystko? Od Bideta zaczynajac poprzez LGBT, slaba Europe, slabe NATO, dazenie do komunizmu w EU, restrykcje covidowe sa przepychane przez lewice, wiekszosc jak nie wszystkie panstwa Europy sa rzadzone przez lewice wiec trudno tu sie dopatrywac kto jest winny. Jak od Bideta zaczelismy to skonczymy na nagonce na Trumpa i tak mozna wymieniac praktycznie wszystko co mialo miejsce w ostatnich 20 latach na skale swiatowa. Ignorancja, hipokryzja i dyskryminacja oraz mania komunizmu i socjalizmu, to sa glowe cechy ktore do tego doprowadzily co mamy obecnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: Pluciem w twarz ludziom którzy umierali za wolność jest robienie z siebie p%#?#%#onej ofiary bo ktoś ci każe użyć lekarstwa które jest znane od dziesiątek lat i porównywanie ich cierpienia i wszelkiego spotkanego zła do swojego „cierpienia”. Zachowanie godne dziecka dzwoniącego na telefon zaufania bo mu mama każe założyć czapkę w zimę…

  •  

   pokaż komentarz

   użyć lekarstwa które jest znane od dziesiątek lat

   @Bulionek: kłamstwo. "lekarstwo" na covida zostało opracowane w ok. rok. nie porównuj ogólnych szczepień do szczepień na covida bo to inne tematy

  •  

   pokaż komentarz

   Nauczymy się interpunkcji

   @saviola7: Uczcie sie.

  •  

   pokaż komentarz

   "lekarstwo" na covida zostało opracowane w ok. rok.

   @milliebobbybrown666: Kłamstwo, technologia szczepionek mRNA jest już badana od 30 lat (pierwsze badania, 1990 rok, Uniwersytet Wisconsin na myszach) a pierwsze podanie jej do ludzkiego organizmu odbyło się w 2011 roku, oczywiście nie było w niej wirusa covid a był to inny wirus, jednak to nic nie szkodzi ponieważ technologia jest dokładnie ta sama.
   Ps. To że o czymś usłyszałeś rok temu bo było ci to przydatne dopiero wtedy, nie znaczy że istnieje od roku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulionek: w takim razie producenci szczepionki opracowanej w rok na pewno nie mają nic przeciwko tego żeby brać odpowiedzialność na wypadek powikłań? jak to jest w przypadku innych szczepionek? oh wait..

   przymuszanie ludzi do brania czegoś, za co producent nie bierze odpowiedzialności w razie powikłań to najczystsza forma faszyzmu

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulionek: tak wygląda krew przed podaniem szczepionki mRNA:

   źródło: 264474006_270125861763413_562923013375604557_n (1).jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulionek: tak po podaniu szczepionki która powoduje zniszczenie systemu obrony, białe krwinki odpowiedzialne za obronę organizmu przed pasożytami itd. u zaszczepionych sklejają się pozbywając organizm ochrony i przy okazji powodując mikroskrzepy w organizmie, które sklejają się w większe doprowadzając do zatorów mózgu, zawałów.

   chcesz to sobie bądź królikiem doświadczalnym ale nie zmuszaj do tego innych

   źródło: 265828489_270126388430027_1981148733595327000_n (1).jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: zachęcam każdego zaszczepionego do zrobienia testu swojej krwi pod mikroskopem lub DDimer test na obecność mikroskrzepów

  •  

   pokaż komentarz

   @PrezesSzurii:
   Nie lubię czegoś ===== Lewactwo.

   Jak ja bym chciał mieć znowu 4 latka i tak proste postrzeganie świata jak ta zielonka XDD

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: Kolejne kłamstwo, W Uni Europejskiej (i w sumie też na świecie) wedle prawa wprowadzonego na długo przed pandemią masz trzy drogi wprowadzenia szczepionek do użytku:
   1.Zwykłe dopuszczenie do obrotu w oparciu o pełne dowody z wypełnieniem długoletniej biurokracji -pełna odpowiedzialność twórcy szczepionki.
   2.Dopuszczenie warunkowe - ważne maksymalnie przez rok, z możliwością przedłużenia - pełna odpowiedzialność twórcy szczepionki.
   3. Nadzwyczajne dopuszczenie szczepionki - tutaj o dopuszczeniu decyduje wyłącznie rząd danego kraju (a nie UE jak w poprzednich dwóch) oraz odpowiedzialność przejmuje rząd danego państwa za ewentualne skutki uboczne.

   Szczepionka na Covid w UE została dopuszczona trybem drugim co oznacza pełną prawną odpowiedzialność twórcy szczepionki i choćbyś zaklinał rzeczywistość i wyciągał cytaty kij wie kogo to tutaj przed tobą stoi twardy przepis.
   Za to np. w USA szczepionka została dopuszczona trybem trzecim co faktycznie oznacza brak odpowiedzialności twórcy ale nadal odpowiedzialność ponosi rząd USA.
   Ciekawostką jest że odpowiedzialność za szczepienie wziął na siebie również rząd Polski ale wyłącznie jako dodatkowy sposób zabezpieczenia użytkowników szczepionek i nadal nie znosi to odpowiedzialności z twórcy.

   Ps. Do reszty twoich zdjęć i postów odniosę się za chwilę jak zweryfikuje skąd to wziąłeś :)

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: Wynocha polityczne ścierwa od mojej wolności.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulionek: to tylko potwierdza to, co napisałem. ani w Polsce ani w USA producent nie bierze odpowiedzialności za to co sie z tobą stanie po użyciu szczepionki. w polsce odpowiedzialność przejmuje państwo

   źródło: comment_FB5mECxgHl8OQ4KnAxKPNCyLrO0F12UDzoQfi4FNRpieHhepBNzXtOdI3mv2Z3ycJ7PxHvlwJ9mbKCsT1Lg10abODyX0TcTXCHdJ,w400.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: Miałem ci odpowiedzieć na post. dot. zakrzepów jednak nie ma dosłownie niczego dotyczącego tego co powiedziałeś poza tym co zawarłeś w swoim linku, nawet wyszukiwanie zdjęciem tej krwi z twojego zdjęcia nie wypluwa totalnie nic więc nie wiem skąd je dokładnie wytrzasnąłeś w takiej ładnej jakości.

   Ale uwaga, znalazłem podobne zdjęcie krwi, z podobnym zarzutem. Wszystkie dane i źródła jednoznacznie wskazują że dopuściłeś się manipulacji ponieważ zdjęcie 1 i 2 faktycznie przedstawia zdjęcie krwi jednak to drugie to po prostu niepoprawnie zabezpieczona próbka krwi i źle skalibrowany mikroskop, a nie "uszkodzona krew".

  •  

   pokaż komentarz

   Miałem ci odpowiedzieć na post. dot. zakrzepów jednak nie ma dosłownie niczego dotyczącego tego co powiedziałeś poza tym co zawarłeś w swoim linku, nawet wyszukiwanie zdjęciem tej krwi z twojego zdjęcia nie wypluwa totalnie nic więc nie wiem skąd je dokładnie wytrzasnąłeś w takiej ładnej jakości.

   @Bulionek: przecież ci podałem link do badań wykonanych na żywo:
   https://mooncity.de/.../blut-von-4-ungeimpften-und-4.../

  •  

   pokaż komentarz

   Ale uwaga, znalazłem podobne zdjęcie krwi, z podobnym zarzutem. Wszystkie dane i źródła jednoznacznie wskazują że dopuściłeś się manipulacji ponieważ zdjęcie 1 i 2 faktycznie przedstawia zdjęcie krwi jednak to drugie to po prostu niepoprawnie zabezpieczona próbka krwi i źle skalibrowany mikroskop, a nie "uszkodzona krew".

   @Bulionek: XDD co? przecież ci dałem link wyżej
   https://mooncity.de/.../blut-von-4-ungeimpften-und-4.../
   badania zostały wykonane i uwiecznione na żywo. to nie są żadne zdjęcia z google uszkodzonej krwi tylko wpływ szczepionki mRNA na krew i fakt ze wlasnie takie wyniki ci wyszukało to ciekawa zbieżność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: Widzę, jednak poproszę o naukowe źródła, publikowane nie w języku które znają średnio 3 kraje. Bo on tam może mówić cokolwiek a ja nie jestem w stanie stwierdzić co. No i sam fakt że jest to jedyne źródło mówiące o tym już ci powinno zapalić lampkę że jest to po prostu fake.

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: k!%@a na ch%? ludzie rozprowadzają takie fejki? Chyba tylko, żeby wspierać narrację, że przeciwko szczepieniom na covid są jedynie szury i głąby takie jak ty. Nawet nie wiesz na co patrzysz na tym monitorze XD

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę, jednak poproszę o naukowe źródła

   @Bulionek: naukowe źródła?

   "naukowe źródło" czyli takie które ci powie że badania są ok i bezpieczne i sie lepiej tematem głębiej nie interesuj bo my to zrobilismy? xD bo podałem ci naukowe źródło. masz NA ŻYWO wykonane badanie nad wpływem szczepionek mRNA na skóre. koleś nawet na żywo pobiera własną krew i robi na niej badanie.

   publikowane nie w języku które znają średnio 3 kraje.

   @Bulionek: w języku Niemieckim. to nie mój problem jeśli nie umiesz po niemiecku. jakbym dał badania po angielsku to też nie byłby mój problem czy ty rozumiesz w tym języku

   jeśli my mamy dyskutować a ty potem wyjeżdżasz z takim czymś to ja nie wiem czy jest w ogóle sens żebym ja czas marnował. może sobie po prostu odpal tvp i tvn i broń Boże nie myśl za siebie xD

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: ekhem definicja naukowego źródła (nie moja) "Naukowe źródła pierwotne stanowią głównie oryginalne publikacje naukowe, które znalazły swoje miejsce w uznanych czasopismach naukowych, ale do źródeł tych można też zaliczyć prace dyplomowe, doktorskie, rozdziały w fachowych książkach, niektóre traktaty. W naukach historycznych za źródła pierwotne uważa się teksty oryginalnych dokumentów – listy znanych postaci historycznych, ich pamiętniki i autobiografie, relacje naocznych świadków zdarzeń, dokumenty urzędowe, teksty traktatów, ustaw itp"

   Zapamiętaj raz na zawsze naukowe źródło to nie wynik jaki przedstawia a SPOSÓB W JAKI TO PRZEDSTAWIA I W JAKI DOSZEDŁ DO PRZEDSTAWIONYCH WYNIKÓW.

   Przyjęło się że oficjalnym językiem międzynarodowym jest angielski, na taki również język powinny być przetłumaczone wszelkie badania żeby dostęp do nich mieli ludzie z całego świata i mogli je śmiało zweryfikować.

   Problem z filmikiem jest taki, że on tam może serio zrobić cokolwiek, może choćby źle skalibrować mikroskop a ja nie jestem w stanie tego zweryfikować bo nawet nie rozumiem jego komentarza, jeśli by to było faktycznie rzetelne źródło to już ktoś by to przetłumaczył choćby na angielski.

   i nie nie ma sensu dyskutować jeśli nie rozumiesz na czym polega stawianie dowodu naukowego a na próbę zwrócenia uwagi na ten temat, reagujesz insynuacją co do moich preferencji spędzenia wolnego czasu, co zresztą dalece mija się z prawdą.

   Żegnam i życzę w przyszłości niskich mandatów za brak szczepienia, kiedy będzie już obowiązkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć mam nadzieje że do tego czasu wrócisz na ścieżkę nauki :)

  •  

   pokaż komentarz

   Zapamiętaj raz na zawsze naukowe źródło to nie wynik jaki przedstawia a SPOSÓB W JAKI TO PRZEDSTAWIA I W JAKI DOSZEDŁ DO PRZEDSTAWIONYCH WYNIKÓW.

   @Bulionek: ale to tylko udowadnia że ty nawet nie sprawdziłeś tych badań bo tam jest sposób w jaki doszedł do przedstawionych wyników xD

   40 minutowe badanie uwiecznione na żywo bez żadnych cięć gdzie koleś nawet własną krew pobiera i na niej wykonuje badanie pokazując wszystko krok po kroku i ty mi bedziesz coś pisał że nie ma sposobu w jaki doszedł do przedstawionych wyników? xD i ty chcesz koleś z kimkolwiek dyskutować? masz wszystko czarno na białym pokazane i chcesz dyskutować o materiale którego nawet nie widziałeś xD

   Przyjęło się że oficjalnym językiem międzynarodowym jest angielski, na taki również język powinny być przetłumaczone wszelkie badania żeby dostęp do nich mieli ludzie z całego świata i mogli je śmiało zweryfikować.

   @Bulionek: co za wysryw. to chyba oczywiste że jak ktoś mieszka w niemczech to ma prawo nie znać angielskiego i to, że ty nie rozumiesz jego języka nie umniejsza wiarygodności badania i nie usprawiedliwia cie do tego żeby je na tej podstawie dyskredytować

   Problem z filmikiem jest taki, że on tam może serio zrobić cokolwiek, może choćby źle skalibrować mikroskop a ja nie jestem w stanie tego zweryfikować

   @Bulionek: wszystko jest udokumentowane na żywo, krok po kroku więc tak, byłbyś w stanie to zweryfikować ale najpierw to trzeba to badanie obejrzeć żeby takie rzeczy wiedzieć a nie oceniać coś czego sie nawet nie widziało xD
   a fakt że próbowałeś mi zarzucic manipulacje pisząc, że znalazłem te zdjęcia wpisując zepsuta krew w google, kiedy na badaniach jasno widać, że do takiego stanu krwi dochodzi po użyciu szczepionki jest zabawny

   Żegnam i życzę w przyszłości niskich mandatów za brak szczepienia, kiedy będzie już obowiązkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć mam nadzieje że do tego czasu wrócisz na ścieżkę nauki :)

   @Bulionek: faszystowskich życzeń nie przyjmuje, a co do ostatniego zdania to śmiesznie brzmi ono z ust kogoś kto zaprzecza badaniom i z ścieżką nauki ma tyle wspólnego co kilka przeczytanych nagłówków z wirtualnej polski a z samodzielnym, krytycznym myśleniem tyle wspólnego co wyborcy pisu oglądający tvp. jesteś ostatnim, który może sobie nauką mordę wycierać. niektórzy nawet po oblaniu wiadrem faktów będą zaprzczeczać i robić fikołki. a teraz wracaj do "naukowych prac" ale tylko tych pasujących pod twoją tezę i nie zapomnij brać 9 dawki przypominającej bo cie do sklepu nie wpuszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   na szczęście normalni ludzie są przeciw temu wszystkiemu i jak sie okazuje nie tylko w polsce jak to znalezisko pokazuje. może cie zdziwić to że nie każdy zaszczepiony jest za odświeżaniem certyfikatu i faszystkowską dyskryminacją osób o innym zdaniu, ale co może wiedzieć o tym ktoś zamknięty w takiej bańce

   pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: Kiedy ty zrozumiesz że nawet to co widzisz na filmiku można zinterpretować na milion sposób szczególnie kiedy nie znasz tematu?

   Nie pobierałem nigdy krwi, nie przygotowywałem jej próbki, nie jestem w stanie stwierdzić czy badanie zostało poprawnie przeprowadzone czy przypadkiem nie wpłynęło na jego wynik jakieś wydarzenie o którym nie wiem bo nie jestem specjalistą. Prosiłem cię o źródło tłumaczące na znajomy mi język co tam się dzieje, albo o źródło potwierdzające rzetelność powyższego źródła. Nie jesteś w stanie dostarczyć czegokolwiek więc nie mogę uznać je za dowód.

   Równie dobrze mógłbym obejrzeć słynny filmik gdzie Obama uprawia seks w sali prezydenckiej który okazał się wyprodukowany za pośrednictwem technologii deepfake i nic nie było tam prawdziwe. Gdybym nie wiedział o tej technologii do dziś bym sądził że obama puszczał się w miejscu pracy. Rozumiesz teraz o co mi chodzi?

   Ja nie zaprzeczam badaniom bo nie pasuje mi ich teza, tylko dlatego że ich metodologia jest nieprawidłowa według powszechnych innych źródeł.

   i nie nie zasugerowałem że zdjęcie znalazłeś pod hasłem "zepsuta krew" tylko powiedziałem że to na zdjęciu nie jest "ZEPUSTA KREW" - widzisz cudzysłów? Oznacza on że tak skrótowo nazwałem to co widać na drugim zdjęciu ponieważ sugerowałeś że coś jest nie tak z tą krwią.

   A za nazwanie mnie faszystą to powinienem w mordę dać gdybyśmy gadali na żywo, ty nie wiesz kim byli faszyści i jakie okropne rzeczy robili. No i jesteś też chyba z 50 antyszczepem który zarzuca mi oglądanie tvp i tvn tylko że ja go serio nie oglądam, tak samo mam w dupie te telewizje jak i wy, bo są słabe i nierzetelne. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulionek: Daj spokój. Tu od dawna panuje dyktatura ciemnoty.

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: Ps. zobacz, na początku miałeś więcej łapek w góre co każe mi sądzić że ludzie to czytający się z tobą zgadzają, lecz nagle twoje zdjęcia krwi są zjechane w dół, przypadek? chyba nie tylko ja wiem że coś z nimi nie tak. Przemyśl to :) I nie nie sugeruje że łapki są wyznacznikiem rzetelności ale lampkę w głowie mogą zapalić by samemu tą rzetelność sprawdzić.

  •  

   pokaż komentarz

   @kielus: Wiem, ale czasem warto poćwiczyć dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulionek: > albo o źródło potwierdzające rzetelność powyższego źródła.

   ??masło maślane. oczekujesz że podam ci link do artykułu tvp który mówi że to badanie jest rzetelne? bo nie rozumiem. oczekujesz że who przyzna się do tego że szczepionki są szkodliwe i potwierdzi to badanie? to tak jakby tvp miało potwierdzać materiał tvn-u na temat propagandy w tvp xD
   ja już wszystko podsumowałem wyżej. nie jestem ci winien tłumaczenia tego filmiku i to że nie rozumiesz tego języka nie sprawia że jest ono bardziej lub mniej wiarygodne

   Ps. zobacz, na początku miałeś więcej łapek w góre co każe mi sądzić że ludzie to czytający się z tobą zgadzają, lecz nagle twoje zdjęcia krwi są zjechane w dół, przypadek? chyba nie tylko ja wiem że coś z nimi nie tak. Przemyśl to :) I nie nie sugeruje że łapki są wyznacznikiem rzetelności ale lampkę w głowie mogą zapalić by samemu tą rzetelność sprawdzić.

   @Bulionek: xD jest to tak żałosny argument że nawet nie wiem co mam na niego odpisać. twój komentarz o tym że naukowcy znają technologie mRNA nie od wczoraj ma 3 łapki w dół i jedną w góre to oznacza że to kłamstwo? może gdyby ludzie zobaczyli badania z których jasno krok po kroku wynika, że po podaniu szczepionki krew krzepnie zmienili by zdanie ale niektórzy nawet po oblaniu wiadrem faktów zrobią kolejny fikołek ( ͡° ͜ʖ ͡°).

   zresztą co my bedziemy dyskutować na temat badania na temat którego sie wypowiadasz a nawet go nie oglądałeś. trzeba uznawać "naukowe źródła" czyli takie które uznać pozwoli pan ministerstwo zdrowia. inne udokumentowane krok po kroku badania są złe i niewiarygodne bo tak

   dyskryminacja osób o innym zdaniu to faszystowskie metody zabijania wolności słowa. oprócz tego wszystko podsumowałem w poprzednim komentarzu

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: dyskryminacja tak, jest faszystowska, przymus szczepień dyskryminacją nie jest ponieważ zaraz ktoś przez pośrednio twoje nie zaszczepienie może umrzeć (zakładam że wiesz co to odporność zbiorowa). A twierdzenie że ograniczenia ze względu na brak szczepień to dyskryminacja to tak jakby twierdzić że niedopuszczenie jawnego pedofila do pracy z dziećmi to dyskryminacja.

  •  

   pokaż komentarz

   I nie nie sugeruje że łapki są wyznacznikiem rzetelności ale lampkę w głowie mogą zapalić by samemu tą rzetelność sprawdzić.

   @milliebobbybrown666: Której części tego zdania nie rozumiesz?

  •  

   pokaż komentarz

   przymus szczepień dyskryminacją nie jest ponieważ zaraz ktoś przez pośrednio twoje nie zaszczepienie może umrzeć

   @Bulionek: przymus szczepień, czyli dyskryminacja niezaszczepionych, czyli potwierdziłeś pośrednio to co napisałem xd

   oprócz tego: „Ponad połowa z 514 pacjentów hospitalizowanych w Izraelu z powodu ciężkiego przebiegu choroby Covid-19 w połowie sierpnia była w pełni zaszczepiona – poinformował portal beckershospitalreview powołując się na magazyn Science i oficjalne dane największej organizacji zarządzającej opieką zdrowotną w Izraelu. Z danych tych wynika, że zachorowana na Covid-19 po przyjęciu obu dawek szczepienia mogą być częstsze, niż mogłoby się wydawać”

   Izrael 78% zaszczepionych powyżej 12 roku życia

   zaszczepieni chorują, umierają, zarażają

   ale Izrael to jeden z kilku przypadków. jeszcze lepszm jest Irlandia. 92% zaszczepionych i ostatnio musieli przywrócić obostrzenia bo ludzie chorują i zapełniają szpitale

   a ty sie łódź wykopku że wrócimy do normalności i szczepienia w tym pomogą

  •  

   pokaż komentarz

   Której części tego zdania nie rozumiesz?

   @Bulionek: nie, to ty nie rozumiesz. twierdzisz że to czy więcej osób popiera daną teze sprawia że może ona być bardziej lub mniej rzetelna co oczywiscie nie jest po prostu prawdą. ja badania przedstawiłem, każdy może je sprawdzić

  •  

   pokaż komentarz

   Jak podajesz ile ludzi zaszczepionych ląduje w szpitalach to jeszcze doczytaj ile ląduje niezaszczepiony bo wszelkie statystyki z każdego kraju zakładają ze trochę więcej a przynajmniej procentowo. Dodatkowo powiedz mi ile z ludzi zaszczepionych ma tylko papierek a szczepionka została wylana do umywalki bo pełno jest debili udających zaszczepionych.

   @milliebobbybrown666:

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: I skończmy już tą dyskusję bo ty zostaniesz przy swoim i ja zostanę przy swoim, kiedyś się przekonamy naocznie co jest prawdą, mam tylko nadzieje że ty bezboleśnie bo ja już niestety doznałem bólu i fizycznego i psychicznego gdy widziałem na własne oczy z czym wiąże się zachorowanie na covid oraz brak szczepienia. Gdyby wtedy były szczepionki może parę osób więcej by było w moim otoczeniu...

  •  

   pokaż komentarz

   Dodatkowo powiedz mi ile z ludzi zaszczepionych ma tylko papierek a szczepionka została wylana do umywalki bo pełno jest debili udających zaszczepionych.

   @Bulionek: xD ale jak będziemy dyskutować w taki sposób to do niczego to nie doprowadzi. równie dobrze moge powiedzieć że wśród niezaszczepionych są zaszczepieni tylko na czarno sobie kupili od kolegi lekarza dawke.

   Jak podajesz ile ludzi zaszczepionych ląduje w szpitalach to jeszcze doczytaj ile ląduje niezaszczepiony

   @Bulionek: według magazynu Science ponad połowa z 514 hospitalizowanych pacjentów w Izraelu w połowie sierpnia była zaszczepiona. można więc zakładać że conajmniej 258 osób z 514 było zaszczepionych, ale napisane jest że więcej niż pół więc równie dobrze można zakładać, że było ich więcej

   ogólnie inteligentny jesteś koleś i nie musisz mnie wyzywać co chwile od szurów i oprócz tego że mi fałszywie zarzuciłeś wyżej manipulacje to trzymasz jakiś poziom. myśle że prędzej czy później się obudzisz, czy po tej rozmowie czy nie, oby nie bylo za późno. władzy chodzi też o to żeby nas dzielić, wtedy łatwiej nami rządzić

  •  

   pokaż komentarz

   bólu i fizycznego i psychicznego gdy widziałem na własne oczy z czym wiąże się zachorowanie na covid oraz brak szczepienia

   @Bulionek: jak już udowodniłem wyżej statystykami. to czy jesteś zaszczepiony czy nie, nie daje żadnej pewności czy nie będziemy musieli zaraz robić kolejnych lockdownów jak Izrael czy Irlandia bo ludzie chorują. a są to najbardziej w pełni wyszczepione kraje na świecie

  •  

   pokaż komentarz

   @milliebobbybrown666: Jeśli będziemy wszyscy zaszczepieni to opieranie decyzji o lockdownach na podstawie tylko zachorowań będzie wyłącznie głupotą rządzących, bo ta szczepionka polega na tym że łagodzi skutki zachorowania zamiast ochrony przed zachorowaniem a w szpitalu mają lądować tylko najgorsze przypadki których procent powinien być właśnie mniejszy dzięki zaszczepieniu bliskiemu 100% i cały czas od początku szczepienia jestem tego świadomy bo w sumie wszyscy o tym mówią, również lekarze.

  •  

   pokaż komentarz

   brak odpowiedzialności twórcy ale nadal odpowiedzialność ponosi rząd USA.

   @Bulionek: Czyli tak naprawdę ludzie będą płacić sami sobie odszkodowania.

  •  

   pokaż komentarz

   @mi01P2r: No w sumie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Mddzms99: witamy na wykopie, tutaj wszystko co się nie podoba to lewactwo xD

 •  

  pokaż komentarz

  Lewactwo czemu nam to robicie? Czemu w ogole istniejecie?

 •  

  pokaż komentarz

  Sondują, sondują, ale chyba nie spodziewali się aż takiego oporu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  ¯\_(ツ)_/¯

  źródło: ankieta.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: 263i3m2dw9nnf6zqv39ktpr1-wpengine.netdna-ssl.com