Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1683

Pociski miały odciąć Ukrainę od europejskiej energii? Według eksperta,...

Pokaż treści 18+

Pociski miały odciąć Ukrainę od europejskiej energii? Według eksperta,...

Rosyjskie pociski trafiły w polski Przewodów bezpośrednio w linię elektroenergetyczną łączącą UE z Ukrainą, w pobliżu elektrowni Dobrotworska na Ukrainie, ważnego węzła energetycznego - poinformował na Twitterze Sergej Sumlenny, ekspert od spraw wschodnich, był dyrektor kijowskiego...

NieobliczalneZieloneKonto
NieobliczalneZieloneKonto
z
niezalezna.pl
dodany: 15.11.2022, 21:09:18
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

linia jest tylko do PL
konto usunięte
z wykop.pl
  • 35
Może nie zaktualizowali dokładnie map
Mister180
z pl.wikipedia.org
  • 0

Komentarze (123)

najlepsze

E.....1
E.....1
konto usunięte 15.11.2022, 21:11:47
  • 371
ale te rakiety nie mogły spaść na ten przewód po stronie Ukraińskiej tylko musiały spaść po stronie Polskiej by eskalować konflikt na NATO, tak ?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

k.....s
k.....s
konto usunięte 15.11.2022, 21:16:25
  • 1662
@Elessar11: miały spaść na przewód, a spadły na Przewodów - wot ruska precyzja¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
hmplk
hmplk
hmplk
15.11.2022, 21:35:43 via Android
  • 175
@kriksos-stefanos
- Walcie w przewody!
- Które?
- Którekolwiek, jak najwięcej przewodów.
- Dobra, walimy w Przewodów.
  • Odpowiedz
RiverStar
RiverStar
15.11.2022, 21:11:21
  • 187
No wow, ilu tam bez prądu? 7,000,000 luda gdzieś? Na pewno przypadek... Pieprzone onuce
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RiverStar
RiverStar
15.11.2022, 21:46:48
  • 64
@niewiemjakiloginwybrac: Oho, Rassija
  • Odpowiedz
niewiemjakiloginwybrac
niewiemjakiloginwybrac
15.11.2022, 21:53:20
  • -51
Ta linia pracuje tylko z dwoma dedykowanymi Polsce blokami elektrowni w Dobrotworze, nie cala ukrainska siecia. Byla transferowana tamtedy tylko energia do PL (200 kV).

https://wysokienapiecie.pl/67416-synchronizacja-ukrainy-z-europejska-siecia-w-13-pytaniach-i-odpowiedziach/

Linia nie jest podpieta do ENTSO-E - za mala moc.


@RiverStar: takze szczekaj dalej onuco.
  • Odpowiedz
t.....y
konto usunięte 15.11.2022, 21:33:21
  • 125
Ta linia pracuje tylko z dwoma dedykowanymi Polsce blokami elektrowni w Dobrotworze, nie cala ukrainska siecia. Byla transferowana tamtedy tylko energia do PL (200 kV).

https://wysokienapiecie.pl/67416-synchronizacja-ukrainy-z-europejska-siecia-w-13-pytaniach-i-odpowiedziach/

Linia nie jest podpieta do ENTSO-E - za mala moc.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maxtrosoft
maxtrosoft
15.11.2022, 21:38:55 via Android
  • 71
@trombowsky i rakiety spadły 4,5km od tej linii. Słaba teoria.
  • Odpowiedz
t.....y
konto usunięte 15.11.2022, 21:40:58
  • 42
@maxtrosoft: tak, szczegolnie, ze duzo latwiejsze byloby uszkodzenie ich po stronie UKR
  • Odpowiedz
K.....i
konto usunięte 15.11.2022, 21:12:59
  • 73
Kiedyś po wygranej wojnie powinni kacapskie suki jako cały kraj solidarnie przez dajmy na to nawet miesiąc całkowicie pozbawić prądu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bog666
Bog666
15.11.2022, 21:16:38
  • 49
@Ksebki: a po co i co to da jak tam ludzie i tak siedza po ciemku
  • Odpowiedz
k.....e
k.....e
konto usunięte 16.11.2022, 07:51:47
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
15.11.2022, 22:17:06
  • 58
HeniekZPodLasu

źródło: comment_16685506259IhyqtWCRJtrXUQ1f7PRFr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fordomaniak
fordomaniak
fordomaniak
15.11.2022, 21:28:13 via Android
  • 42
Lipa, faktycznie jest tam linia ale kiedyś rozmawiałem z elektrykami to była wyłączona. Pytałem ich skąd ta linia idzie. Moim zdaniem rakiety miały spaść na jednostkę wojskową w Czerwonogradzie, już raz jedna rakieta spadła niedaleko.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Usermeme
Usermeme
15.11.2022, 21:34:20
  • 10
@fordomaniak: Może jakieś AMA? Ty tam gdzieś blisko mieszkasz? Idź zrób jakiś reportaż to dostaniesz na wykopie odznakę.
  • Odpowiedz
fordomaniak
fordomaniak
fordomaniak
15.11.2022, 21:38:42 via Android
  • 34
@Usermeme mieszkam blisko ale Ama to trochę na wyrost. Faktem jest że znajomi widzieli rakiety. Na wiosnę zabierałem dary z Nowosiółek i widzieliśmy drona i co się okazało to w mediach mówili że przekroczył strefę powietrzną PL i zestrzelili go nad Ukrainą. Dzisiaj słychać było po 17 non stop samoloty nad nami i jakiś helikopter.
  • Odpowiedz
rzubercrazy
rzubercrazy
rzubercrazy
15.11.2022, 22:07:44 via iOS
  • 17
Skąd idą przewody z prądem?
Z Przewodowa.
To walimy rakietami.

Logiczne.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pioterhiszpann
pioterhiszpann
15.11.2022, 21:33:39
  • 17
A to nie było by bezpieczniej uszkodzić przewód po stronie Ukraińskiej? :]
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Uzytkownik_awaryjny
Uzytkownik_awaryjny
15.11.2022, 21:39:55
  • 1
@pioterhiszpann: pewnie tak chcieli ale źle wycelowali
  • Odpowiedz
Luciferrrro
Luciferrrro
Luciferrrro
15.11.2022, 21:55:09
  • 4
@pioterhiszpann: Pewnoe chcieli w przewód po stronie Ukraińskiej, a trafili w Przewodów po stronie polskiej.
  • Odpowiedz
A0001
A0001
A0001
15.11.2022, 21:45:12
  • 12
Niezależna xD Wykopki w formie, łykają fejki jak leci.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DivingDirt
DivingDirt
15.11.2022, 21:39:07
  • 7
Czas wcielić wyniki czeskiego referendum w życie i dać kuzynom Pepiczkom ich dostęp do morza.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3647
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3161
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
2548
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2603
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
2533
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swiat
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #niemcy
  • #uniaeuropejska
  • #ciekawostki
  • #ekonomia
  • #usa
  • #gospodarka
  • #nato
  • #francja
  • #ue
  • #historia
  • #neuropa
  • #4konserwy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking