Pamiętacie jak USA ostrzegało kilka tygodni temu o ataku terrorystycznym w Moskwie. Nic wtedy sie nie wydarzyło bo CIA spaliło plan FSB na powtorzenie scenariusza z Biesłanu i Dubrowki. XD Robią podkładkę pod jakąś grubą akcje na ukrainie.Zaraz ich oskarżą o akt terroru XD
@JanDiabel: ano dokładnie w ten sam sposób Rosja sprawiła, że świat nawet nie spojrzał co Ruskie odwalają w Czeczeni. A także Putin zyskał poparcie, wysokie straty Rosjan poszły w zapomnienie, a poparcie wojny wzrosło. Historia często się powtarza.
Stare metody są najlepsze i nadal modne. Robienie u siebie zamachów terrorystycznych to najlepszy sposób by opinia publiczna zmieniła zdanie na temat wojny. Chodzi pewnie im o to by ludzie poczuli chęć odwetu na Ukraińcach dzięki temu łatwiej będzie ich zwerbować. Zaraz pojawi się ekspresowe śledztwo, ucieczka Ukraińców, wyraźnie zdjęcia i rozmowy wszystko idealne podane na tacy.
@spinor: a co ma zapyziały Biełgorod do zamachu w centrum Moskwy, gdzie wszyscy myśleli, że wojna ich nie dotyczy, a teraz już czują strach w gaciach? Jak robić taką szopkę to na całego, jak z WTC.
@greg_nowacky: I teraz cyk . Okaże się że to Ukraińcy . W takim razie pełna mobilizacja 2 milionów poborowych i wjazd na Ukrainę na pełnej . Obym się mylił ale putin byłby do tego zdolny.
@MrDonkey: Może ruski plebs zdał sobie właśnie sprawę, że garstka Moskwiczan żyje jak królowie podczas gdy reszta ruskich wegetuje w błocie po kolana srając do dziury w ziemi jak psy albo zdycha podczas bestialskiej napaści na Ukrainę. Rewolucja już blisko. Władza w ręce ludu komuchy piertolone.
@Wwolt: ciekawe jaka organizacje obwinią, najprawdopodobniej to jakaś powiązana z ukraińska armia, pewnie cala mobilizajcja pojdzie na Ukrainę. Raczej opcha przejęcia kontroli nad innym wrogim państwem obecnie niewchodI w grę? Po Putinie to wszystkiego sie mozna spodziewać.
Dziś nazwali po raz pierwszy "specjalna operacje" Wojną na Ukrainie. Wieczorem jest zamach w teatrze, o który na pewno oskarżą Ukraińców. To prawdopodobnie otwarta droga do mobilizacji. Jedno jest pewne - jeśli to okaże się prawdą to wybory musiały przebiegać przeciw Putinowi skoro zdecydował się na taki krok.
Będzie powtórka z akcji z Simsami? ( ͡°͜ʖ͡°) Dla niewtajemniczonych - ruscy w 2022 roku odegrali scenkę ze złapania szpiega / zamachowca. Jakiś agencik o IQ orka dostał wytyczne, które zrozumiał po swojemu. Zamiast podłożyć 3 x karta SIM, podłożył 3 x The Sims https://www.vice.com/en/article/88gpmg/russia-sims-3
Komentarze (848)
najlepsze
Robią podkładkę pod jakąś grubą akcje na ukrainie.Zaraz ich oskarżą o akt terroru XD
Zaraz pojawi się ekspresowe śledztwo, ucieczka Ukraińców, wyraźnie zdjęcia i rozmowy wszystko idealne podane na tacy.
@spinor: a co ma zapyziały Biełgorod do zamachu w centrum Moskwy, gdzie wszyscy myśleli, że wojna ich nie dotyczy, a teraz już czują strach w gaciach? Jak robić taką szopkę to na całego, jak z WTC.
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz100%, trust me bro, do końca życia mordo.
Po co takie komentarze pisać XDD
źródło: temp_file6819373945426854373
Pobierzale patrzcie jak wyczekali do po-wyborach, żeby nie było na Cara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file5627038067531579447
PobierzDla niewtajemniczonych - ruscy w 2022 roku odegrali scenkę ze złapania szpiega / zamachowca. Jakiś agencik o IQ orka dostał wytyczne, które zrozumiał po swojemu. Zamiast podłożyć 3 x karta SIM, podłożył 3 x The Sims
https://www.vice.com/en/article/88gpmg/russia-sims-3
źródło: 6267a25d784b4d001946372b
Pobierz