•  

  pokaż komentarz

  Ja mam tylko nadzieję, że kiedy na "wallu" zaczną pojawiać się zdjęcia kolorowej fejsbukowej młodzieży, to ta młodzież nie obrazi się i nie będzie robiła rabanu z tytułu pogwałcenia ich danych osobowych, praw do wizerunku czy innych gówienek.

  •  

   pokaż komentarz

   @radudzik: internetowym krzykaczom/alternatywnej bananowej młodzieży jest prościej i łatwiej zrobić zdjęcie i potem przesłać je na Facebooka (przy okazji dostając ponad 9000 "Lubię to" od równie alternatywnych znajomych) niż zadzwonić na straż miejską lub policję i poinformować o tym problemie.

  •  

   pokaż komentarz

   @radudzik: a najbezpieczniej siedzieć w chacie :>

  •  

   pokaż komentarz

   Straży miejskiej nie opłaca się interweniować w sprawie menela. Wolą postawić drogi fotoradar i wlepiać mandaty kierowcom. To są parkingowi opłacani za nasze pieniądze...

  •  

   pokaż komentarz

   @cofko:
   Dzwoniłeś kiedyś po straż albo policję z takim problemem? Bo my z kumplem tak. W środku zimy znaleźliśmy nieprzytomnego menela na ulicy to dzwoniliśmy. Patrol miał się zjawić w przeciągu kilkunastu minut, nie było go i po godzinie, a ponowne połączenie ze *112 niestety nie wyszło. Żeby było śmieszniej, jak zawsze jakieś patrole stały pod Sądem Okręgowym, to jak tam podbiegłem to nie było ani jednego... Chciałbym żeby to był zbieg okoliczności. Na nasze szczęście menel sam się ocknął i wstał. Na nasze nieszczeście truł nam potem dupę łażąc za nami o flaszkę i że to nasz obowiązek mu pomóc, uwolniliśmy się od niego dopiero wskakując do tramwaju. Od tamtej pory mam to gdzieś i dołączyłem do dumnego grona znieczulonych społecznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @dadam: dzwoniłem w takich przypadkach na Straż Miejską dwa razy i za każdym razem widziałem interweniujący patrol. Miałem także okazję rozmawiać z jednym strażnikiem i oprócz picia wódki oraz wlepianiem mandatów za niewłaściwe parkowanie to mają trochę zgłaszanych takich problemów z menelami. Zresztą nie ma co oceniać sytuacji po pojedynczym kontakcie.

 •  

  pokaż komentarz

  Ci ludzie co robią takie zdjęcia chyba nigdy w życiu nie zasmakowali pracy i nie wiedzą że gdy rodziców zabraknie decyzją jednego człowieka (szef) mogą skończyć tak samo.

 •  

  pokaż komentarz

  Już był tu, na wykopie, taki jeden co zasmakował krytyki :D

 •  

  pokaż komentarz

  Szczytna akcja. Teraz proponuje zacząć robić zdjęcia dresom...
  Zaraz, przecież można w pysk dostać, nie to co od jakiegoś menelika.

 •  

  pokaż komentarz

  Jasne, nikt nie chce być zaczepiany. Ale czy rzeczywiście chce, żeby margines społeczny całkowicie zniknął mu z oczu? Przecież ludzie uwielbiają dowartościowywać się poprzez oglądanie spitych wykolejeńców z połamanymi nosami i w czapkach w środku wiosny, zwisających we śnie z ławek w iście akrobatyczny sposób. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że każda z tych 500 osób rzeczywiście dołączyła do fanpage'a z powodu idei walki z menealami poprzez fotografowanie (w której skuteczność szczerze wątpię).