Tworzymy aplikacje. Dla was. Aplikacja Zakop do obsługi Wykopu: https://www.wykop.pl/tag/aplikacjazakop

 •  

  Da się jakoś przeglądać listę wpisów obserwowanych użytkowników? (Mój Wykop - użytkownicy z oficjalnej apki).

  Widzę tę opcję Mój Wykop, ale to pokazuje wszystko razem z tagami.

  #aplikacjazakop

 •  

  #aplikacjazakop: można jakoś podejrzeć same ostatnie komentarze do wpisów? Po wybraniu „komentarze do wpisów” wyświetlają się tylko wpisy a nie komentarze.

 •  

  Zainstalowałem z ciekawości, trochę używałem a teraz kupiłem premium. Do ta robota, mimo brakujących paru funkcji. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  Mam nadzieje że prace nad rozwojem nie ustaną.

  #aplikacjazakop

  •  

   @MacDev: Dziękujemy za miłe słowa!
   Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi opcjami to możesz dołączyć do testowania bety, dziś albo w ciągu kilku następnych dni dodamy nową wersję apki, jeszcze lepszą niż poprzednie!

 •  

  Mirki. Co robicz? Mam w tej chwili iPhone SE i chcę go w końcu zmienić. I mam problem, który telefon wybrać. Xr mi się podoba ze względu na różne kolory i ma też A12 natomiast X ma A11 ale za to lepszy ekran i jest bardziej premium. Mógłby się ktoś wypowiedzieć czy warto dopłacić do zwykłego Xs? Czy ten OLED bardzo się różni od LCD w Xr? Jaka jest jakość dźwięku? Żywotność baterii?
  #apple

 •  

  Witam, mam taki problem, kupiłem nowego iPhone 8 plus i nie mogę zalogować się przez aplikację do Facebooka oraz Instagrama( w Facebooku wyskakuje kod błędu 2, w Instagramie błąd sieci), próbowałem przez przeglądarkę i również nic nie działa gdy kliknę przycisk zaloguj po wpisaniu danych nic się nie dzieje ? Czy ktoś spotkał się z czymś takim ? #iphone #apple

 •  

  Zakop to najlepsze co spotkało mnie na iOSie od bardzo dawna, dobra robota panowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #aplikacjazakop

  •  

   @RudyLis: Kolejna wersja będzie jeszcze lepsza - dodamy obsługę wielu kont, automatyczną zmianę motywu na nocny, znacznie poprawiliśmy wydajność (będzie to widoczne w kolejnej wersji), jest też opcja odtwarzania filmików w małym okienku i kilka innych fajnych zmian. Będzie tylko lepiej!

   Dziękujemy za uznanie!

 •  

  Nowa wersja #aplikacjazakop, naszej aplikacji do przeglądania Wykopu na #apple #ios wkrótce trafi na #testflight !
  Myśleliśmy, że stanie się to od razu ale niestety Apple postanowiło ją zatrzymać na testy ;-) Post już przygotowaliśmy więc informujemy was o zmianach, a plusujących zawołamy gdy nowa wersja będzie dostępna do pobrania.

  W wersji 1.2 chcemy dodać kilka nowych rozwiązań stąd najpierw wersja testowa. Ciekawi jesteśmy też waszej opinii co do nowych funkcji - duża część z nich jest dostępna tylko dla osób wspierających rozwój Zakopu, a w testach beta wszystkie opcje są dostępne za darmo. Nadal są to tylko małe dodatki, ale nie chcemy też ciekawszych funkcji zamykać za ścianą płatności. Dopiero gdy wszystko będzie dopracowane, znajdziemy złoty środek i każdy będzie zadowolony to wydamy aktualizację dla wszystkich.

  Oto co zmieniliśmy względem poprzedniej wersji:

  - Dodaliśmy automatyczne włączanie trybu nocnego
  W ustawieniach znajdziecie nową opcję, która pozwoli wam aktywować tryb nocny automatycznie gdy poziom jasności waszego ekranu nie przekroczy wybranego progu. W skrócie - gdy będziecie mieć ciemny ekran to Zakop automatycznie włączy tryb nocny :-)

  - Dodaliśmy odtwarzanie filmików w małym okienku (Picture in Picture)
  Postanowiliśmy zrezygnować z systemowego odtwarzacza na rzecz własnego. Natywny jest szybki i łatwy do dodania, ale nie pozwala na jakąkolwiek modyfikację, a my mamy plany na ciekawe dodatki i rozszerzenia. Pierwszą taką opcją, którą chcieliśmy dodać, jest tryb Picture in Picture. Pozwala on zminimalizować filmik do postaci małego okienka w rogu ekranu, które nie przeszkadza w dalszym przeglądaniu treści na Wykopie.
  Oprócz tego dodaliśmy udostępnianie linku wprost z filmu i przyspieszyliśmy buforowanie.

  - Dodaliśmy obsługę wielu kont
  W ustawieniach dodaliśmy zakładkę, wewnątrz której możecie zapisać swoje konta do logowania na Wykopie. Po wybraniu takiego konta zostaniecie na nie zalogowani automatycznie, bez potrzeby ponownego wpisywania swoich danych. Zapisujemy tylko wasz login oraz otrzymany z Wykopu token, bez wykorzystania waszego hasła, więc zachowane dane są bezpieczne a w ustawieniach na Wykop.pl możecie w każdej chwili usunąć powiązanie z Zakopem (tak jak w przypadku normalnego logowania).

  - Dodaliśmy tryb kompaktowy we wpisach i komentarzach
  Dla osób, które chcą widzieć więcej treści na raz, przygotowaliśmy funkcję, która zmniejsza nagłówki z autorami komentarzy/postów i redukuje odstępy pomiędzy poszczególnymi elementami wiadomości.

  Poprawiliśmy również wybieranie memów, które nie działało w poprzedniej wersji, wyszukiwarka pozwala teraz przejść do krótkich tagów (które nie są rozpoznawane przez Wykop.pl) a okienka kontekstowe otwierają się zdecydowanie szybciej.

  Chcemy też znacząco usprawnić prędkość działania aplikacji oraz usunąć błędy, które powodują, że treść czasami przeskakuje dlatego też aplikacja w obecnej wersji może działać nieco gorzej niż poprzednie wersje Zakopu.

  Tak jak pisaliśmy, plusujących ten wpis zawołamy gdy nowa wersja pojawi się na #testflight.
  Zapraszamy do głosowania ;-)
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika CodoDodoApps

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)