•  

  Taka sytuacja - Schodzę w sobotę rano do samochodu, a te stoi lekko przestawione, opierając się tyłem o samochód sąsiada, który parkuje zaraz obok mnie. Wszystko stało się na zamkniętym parkingu za kamienicą w której mieszkam. Pierwsza myśl WTF? Przecież nie tak zaparkowałem moje perłowe Ferrari.
  Szybki rekonesans i okazuje się, że ktoś przywalił w tylni bok, na tyle mocno, że przestawiło mnie o jakieś 0.5m uszkadzając mój bok i przy okazji lekko furę sąsiada. Ślady zbrodni zostały na miejscu, bo kawałki rozbitej lampy gagatka, który to zrobił leżały pod samochodem. Porobiłem zdjęcia, popytałem sąsiadów czy coś widzieli, niestety bez skutku.
  Na szczęście jedyna brama, którą idzie wjechać na podwórku ma zamontowane kamery. W poniedziałek mam mieć dostęp do nagrań. Dodatkowo dziwnym trafem Volvo sąsiada z kamienicy obok ma całkiem nowy lewy reflektor. Przypadek? Możliwe, ale mam nadzieję, że sprawca siedzi teraz obsrany, mając świadomość, że istnieją nagrania.
  Jak będę wiedział na 100% kto to zrobił, to video od razu trafia na bagiety łącznie ze zdjęciami które zrobiłem.
  Gdyby sprawca od razu się zgłosił, to pewnie nawet nie drążył bym tematu, bo mój samochód jest wart mniej niż karton fajek. No ale że sprawca wziął nogi za pas i zachował się jak ostatnia menda, to jade z nim i nie odpuszczę.
  Osoby plusujace postaram się zawołać jak rozwinęła się cała sprawa.
  #afera #wypadek #wykop
  pokaż całość

  źródło: 20210307_173109.jpg

  •  

   Zrobiłem dokładnie to samo, za dokładnie to samo W oc się nie bawiłem, ale podjebalem sukę bo walnęła, i uciekła bez zastanowienia, a całą sytuację nagrała miła Pani swoim rejestratorem. W podzięce Dałem jej baryłki z alkoholem XD Po kilku miesiącach dostałem list że sprawcą złapany i ukarany grzywną Czuję dobrze konfident (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง

  • więcej komentarzy (53)

 •  

  W co warto teraz wejść waszym zdaniem na bananie?
  #gielda

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Gabewu

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)