•  

  A więc to stąd tyle kasy z dropów ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #heheszki #streetwear #modameska #takbylo

  źródło: 1639228187773.jpg

 •  

  TLDR:

  pokaż spoiler 18.09.2021 godz, 19:00, Aldacraft – serwer minecraft Roleplay 1.16.5, link do dc w komentarzu


  Cześć! Chcę wam przedstawić serwer minecraft 1.16.5 o nazwie AldaCraft.
  AldaCraft to serwer Roleplay z elementami RPG oraz pluginem Towny.
  18.09.2021 o 19:00 ruszamy z 5 edycją która wprowadza wiele nowości, np. questy od NPC oraz system bossów z którymi można walczyć w wielu miejscach na mapie. Cała akcja dzieje się pół roku po zakończeniu wydarzeń z poprzedniej edycji.
  Spaczenie – Dziwne choróbsko które zaatakowało Aldę, spowodowało katastrofalne zniszczenia i zmusiło mieszkańców do zejścia do podziemi. Tam, jak się okazało, istnieje już cywilizacja znana jako Myrianie. Czy przyjmą oni uchodźców? Dlaczego wśród ludzi nastąpił kryzys wiary? Sprawdź to!
  Serwer jest całkowicie darmowy, istnieje opcja zakupu rangi donator jednak nie daje ona żadnej przewagi w grze, nie posiada lepszego kitu ani nie daje żadnych itemów dodatkowych. Jedyne co ma donator to komenda /hat która pozwala zakładać customowe czapki oraz rezerwację slota w przypadku pełnego serwera.
  Żeby z nami grać, musisz wejść na naszego discorda i stworzyć Kronikę Postaci. Po zaakceptowaniu jej zostanie nadana Ci ranga „Kolonizator” która uprawnia do wejścia na serwer.
  LINK DO DC W KOMENTARZU

  W dużym skrócie co oferujemy:
  - Serwer w klimacie średniowiecznego fantasy gdzie możesz stworzyć postać na jaką masz ochotę. Możesz być wojownikiem, kowalem, bardem, prowadzić swoją karczmę lub po prostu być obieżyświatem i odgrywać RP z innymi graczami,
  - Całkowicie autorską mapę świata tworzoną przez nasz zespół (mini-dungeony, system jaskiń jako że edycja dzieje się całkowicie pod ziemią, kapliczki, customowe biomy)
  - Około 40 bossów i mini-bossów ukrytych na mapie w dungeonach za których pokonanie można otrzymać nagrody i rzadkie przedmioty,
  - Czat lokalny – brak spamu na czacie, kiedy odgrywasz to widzą to tylko osoby blisko ciebie,
  - Plugin na alkohol i customowe receptury do jego wytworzenia z owoców dodanych do paczki zasobów serwera,
  - Autorska paczka zasobów serwera! – Mnóstwo wariantów broni jak halabardy, pazury, miecze, łuki ale również czapki (skóry wilka dla wojowników z mroźnych krain, czapka błazna dla lokalnego przygłupa, słomiany kapelusz dla farmera), stosy monet, skarby, jeszcze więcej broni! Na tej edycji nowość – bronie i pancerze mają podział na klasy zwykłe, rzadkie, epickie, legendarne i mityczne.
  - NPC którzy chętnie opowiedzą ci jakąś ciekawostkę nt. Aldy i jej mieszkańców lub dadzą płatnego questa,
  - Tworzymy lore całego świata które jest dostępne na naszej wiki, już teraz możecie tam znaleźć opowieści i mapy z poprzednich edycji!
  - Rozbudowany regulamin z opisanymi wszystkimi mechanikami (np. mechanika pluginu na rzut kością, mechanika prowincji)
  I naprawdę wiele więcej – wszystkie linki i szczegółowe informacje znajdziecie na naszym discordzie.

  #minecraft #gry #roleplay
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika VEEX_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)