DONATE: bc1qgxxrl2frnzx9x98l07un790jwptq6slexkzfa7

 •  

  JAK DZIAŁA BITMEX?

  DAWNO CHCIAŁEM PORUSZYĆ TEN TEMAT, ALE WIEM ŻE 99% Z LUDZI TU OBECNYCH MYŚLI INACZEJ I NIE ZROZUMIE, WIĘC NAWET NIE CHCIAŁEM ZACZYNAĆ. Jednak rozpisałem się w komentarzu, więc przeklejam na osobny wątek. I chuj mnie obchodzi że uważacie inaczej, ja jedynie przedstawiłem moją opinię na ten temat - nie musicie jej rozumieć, ani się z nią zgadzać, ALE MNIE NIE PRZEKONUJCIE ŻE JEST INACZEJ (że 2+2=3)!!! Nie zaczynam nawet, na ten temnat dyskusji...

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  Jaki ten bitmex jest spiżdżony, dzisiaj order STOP (po ostatniej cenie) uruchomił mi się 100$ poniżej triggera i dopiero 40 sekund po osiągnięciu trigger price. Zamiast 5% lossa dostałem 20%. Okazuje się, że bitmex ma specjalne zasady dotyczące obsługi stop orderów - nie trafiają one od razu do orderbooka, tylko na osobną kolejkę, z której powoli, z określonym rate (throttle) trafiają do silnika giełdy. Kompletnie nie wiadomo kiedy i z jaką ceną uruchomi się stop order, więc korzystanie z tego przy algorytmicznym tradingu nie ma sensu. Spróbuje jeszcze ostatni raz z "ręcznym" stop lossem - wysyłając order typu 'Close' zlecenie ma niby wchodzić od razu do orderbooka i nie być blokowane przez overload. Jak to nie zadziała, to kończę z tym gównem i przeniosę się na jakąś normalną giełdę.

  Nie poniżej triggera. Tam macie tylko jedną jednostkę - BTC. Nie rozumiesz jak działa zakład skalowalny w jednej jednostce. Ty patrzysz na cenę BitMexa, która nie jest absolutnie istotna. To tylko odchł względem rynku (NIE O SENTYMENT!!!) spowodowany różnicą w średniej dzźwigni shortujących do longujących. Ich jest zawsze tyle samo 1:1 i zawsze stawiają to samo 1:1. Jedynie wysokość dźwigni ma wpływ na odchył.

  Wracajc do sedna i tego co cię interesuje. Nic ci się nie uruchomiło o 100$ za nisko, tylko idealnie co do centa, tyle że DO CENY RYNKOWEJ, TEJ NIEBIESKIEJ ŚREDNIEJ Z FIATOWYCH GIEŁD (BO KURWA W NIEJ MUSI BYĆ REALIZACJA!!!!). Musicie się rozliczać tzn maker i taker sprzedający i kupujący w cenie rynkowej, bo tylko wtedy na koniec wyszłaby suma zerowa!

  Gdyby wszyscy pozamykali nagle pozycje, aż by nikt nie został to musielibyście się rozliczyć 1:1 i skończyć na cenie rynkowej (bo od niej startował handel). Gdyby BitMex rozliczał was według swojej ceny (odchulonej z powodu róznic dźwigni) to na koniec ostatnie pozycje by się nie mogły zamknąć a dlaczego?

  BO KURWA JACYŚ UŻYTKOWNICY PO TAKIM ROZLICZENIU MOGLIBY ZOSTAĆ Z USD NA PLUSIE A DRUGA STRONA NIE MOGŁABY IM ICH ODDAĆ, BO TYCH KURWA NIE MA NA PLATFORMIE!!!!!!!!!!!!!!

  Wiem że kurwa i tak tego nie zatrybicie, ale tak musi być bo macie tylko stałą liczbę BTC a żadnego handlu, zmian kursowych tam tak naprawdę nie ma. Cały czas macie stałą identyczną ilość tylko BTC i jedynie zmieniają one właścicieli! Nieważne czxy kurwa BTC by spadł do 100$ (i wasza "virtualna" wycena też) na BitMexuie byście mieli tyle samo BTC ttylko by zmieniły ręce. Tam nie ma ani centa z fiata a wasza wycena rozliczania pozycji to to tylko odbywa się na podstawie wyceny ryynku (NA KTÓRY KONTRAKTY NIE MAJĄ PRAWA MIEĆ WPŁYWU! - TAK WIEM ŻE TEGO TREŻ KURWA 99% JANUSZY SPECÓW STĄD NIE ZATRYBI BO TU URWA WSZYSCY MYŚLĄ ŻE BITMEX RZĄDZI RYNKIEM FIATOWYM - pierdolę was i tak będziecie dalej myśleć błędnie po swojemu, tak na wyczucie :))

  Więc cena zamknęła się idealnie i tak zawsze się dzieje, tylko że to było rozwiczenie z drugim użytkownikiem ale w cenie rynkowej a ty się patrzyłeś na cenę BitMexową, która nie jest istotna!!!

  Oooo, może to przekona choć odrobinę z was geniusze: Skumajcie że przy mocnym odchyle ceny od rynkowej wasza pozycja nieraz POTRAFI WYJŚĆ NA MINUS 100% I NADAL NIE BYĆ ZLIKWIDOWANA!!!!! Prawda? :D
  Przy wysokiej dziźwigni, i sporym odchyle ceny, można mieć pozycję nawet -110% i nie zostaje ona zamknięta. Innym razem przy scenariuszu odwrotnym DOSTAJECIE LIKWIDAJĘ POZYCJI NIE NA 100%, tylko NP NA 90%!

  BO KURWA KONTRAKTY ROZLICZANE SĄ ZAWSZE PO CENIE RYNKOWEJ, TEJ NIEBIESKIEJ LINII. PO TO KURWA ONA TAM JEST DLA WASZEGO WGLĄDU!

  I nie jęcz że BitMex zjebany bo działa, dobrze. To wy nie rozumiecie co tam robicie, bo tak naprawdę nie macie żadnego handlu a ni żadnych dźwigni. Równanie matematyczne 1 BTC = 1BTC

  #kryptowaluty #bitcoin #bitmex #cybertag
  pokaż całość

  źródło: steemitimages.com

  •  

   @cyberpunkbtc: Super że powstał ten wątek. Bo wielu nie rozumie działania bitmex. Zaraz wczytam się w Waszą rozmowę i na koniec napiszę. Szkoda tylko że jesteś trochę takim przygłupem który irytuje się i obraża innych na wykopie.

  •  

   @cyberpunkbtc: @split Przeczytałem Panowie Waszą rozmowę. Sprawa bitmex jest naprawdę banalna. Każdy kto skończył chociaż podstawówkę - rozumie że cena jest zamykana tak jak CYBER napisał czyli po cenie MARK PRICE to co wskazał na screen CYBER. I tutaj jest to tak proste do zrozumienia że nie wiem jak bardzo tempym trzeba być by tego nie zrozumieć.Także - moim zdaniem ewidentnie @split nie ma tutaj racji - i powiewa debilizmem to co on wypisuje. pokaż całość

   +: etutuit
  • więcej komentarzy (30)

 •  

  Najpierw w Senacie, terz już w słownikach :D
  #kryptowaluty

  źródło: pbs.twimg.com

 •  

  Wenezuelczycy stworzyli sprytny sprzęt, aby używać Bitcoinów podczas awarii zasilania

  W dniu 7 marca 2019 r. Wszystkie światła zgasły w Wenezueli. Całkowite zaciemnienie .

  Chociaż kryzys energetyczny był już częścią codziennego życia, zaciemnienie nadal utrudniało komunikację w całym kraju. Zainspirowało również Wenezuelczyka Randy Brito do pełnego skupienia się na inicjatywie Locha Mesh, projekcie typu open source, którego celem jest umożliwienie prywatnych wiadomości i płatności bez połączenia z Internetem.

  Podczas przerwy w dostawie energii na początku tego roku dla Brito stało się jasne, że słaba infrastruktura internetowa stanowi wiodącą barierę dla przyjęcia kryptografii. Ludzie używali dolarów podczas zaciemnienia nie dlatego, że woleli gotówkę, ale dlatego, że brakowało im alternatyw.

  „W Wenezueli przyjęcie kryptowaluty może być bardzo skomplikowane”, powiedział Brito CoinDesk, dodając:

  „Ludzie mogą mieć problemy nawet z pobraniem portfela z powodu braku infrastruktury”.

  Do tej pory Locha Mesh stworzyła dwa prototypy sprzętowe, Turpial i Harpy, które działają jak małe routery, które nie polegają na lokalnej sieci Wi-Fi. Zamiast tego przekazują wiadomości wokół „siatki”, dopóki jedno gniazdko nie będzie w końcu mieć połączenia z Internetem. (Nie różni się to od pracy nowojorskiego startupu goTenna .)

  „Urządzenia te umożliwiają handel [podczas awarii zasilania], umożliwiając użytkownikom wysyłanie i odbieranie płatności za pomocą sieci bitcoin”, powiedział Brito, opisując urządzenia jako „łatwe do przenoszenia i ukrywania” ze względów bezpieczeństwa.

  W marcu te małe urządzenia stworzyły eksperymentalny system, który działał przez 22 kolejne godziny, nawet łącząc urządzenia Harpy z satelitą Blockstream i przekazując tę łączność innym użytkownikom za pośrednictwem urządzenia Turpial. Następnie skupiono się na umożliwieniu małych, szybkich płatności za pomocą rozwiązania skalującego o nazwie Lightning Network .

  „Sieć Lightning wymaga połączenia, w przeciwnym razie nie wiedziałbyś, czy twój odpowiednik kłamie” - powiedział Brito. „Te węzły, te urządzenia są zawsze podłączone do Lightning Network”.

  Ta walka o wykorzystanie bitcoinów bez elektryczności jest szeroko rozpowszechniona na rynkach wschodzących, od Wenezueli, Libanu i terytoriów palestyńskich . Tak więc Brito zaprezentował swoje najnowsze narzędzia sprzętowe do sieci takich transakcji na Lightning Conference 2019 w Berlinie, ponieważ Locha Mesh szuka obecnie inwestorów i darczyńców. Jego sześcioosobowy zespół zamierza rozpocząć sprzedaż tych urządzeń w pierwszym kwartale 2020 roku.

  „Obecnie kończymy drugi prototyp i zestawy rozwojowe” - powiedział.

  Oczekiwania zespołu dotyczą zapewnienia dostępnej i bezpiecznej formy komunikacji dla każdego na świecie, powiedział Luis Ruiz, CTO i współzałożyciel Locha, powiedział CoinDesk.

  Powiedział Ruiz:

  „Zasadniczo zapewniamy dostępne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma dostępu do energii lub internetu i potrzebuje bezpiecznego, zdecentralizowanego i odpornego na cenzurę sposobu komunikacji”.

  #bitcoin #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: static.coindesk.com

 •  

  ⚡⚡⚡ WHATSAT ⚡⚡⚡

  Forget WhatsApp, this developer built encrypted messages on Bitcoin
  The project, named “whatsat,” utilizes Bitcoin's Lightning Network to send peer-to-peer, encrypted messages.


  https://decrypt.co/11361/forget-whatsapp-this-developer-built-encrypted-messages-on-bitcoin

  #bitcoin #kryptowaluty #lightningnetwork
  pokaż całość

  źródło: cdn.decrypt.co

  •  

   @lunax: Nic. Nie miał zablokowanych BTC, tylko jes stracił z własnej winy. Tak działa LN, to system karania za próby oszustwa. Skutecznie odstrasza, od dwóch lat nikt nie oszukał nikogo dzięki niemu :D

   Chodzi o to że każda strona kanału musi mieć możliwość samodzielnego zamknięcia kanału, gdyby druga strona nie była aktywna. Wtedy samodzielnie można to zrobić. Rozgłasza się wspólnie podpisaną transakcję zobowiązania z której odpowiednia część salda leci do jednej strony kanału na jego adres i tak samo druga strona dostaje swoją należną część BTC z kanału na swój adres. Tyle że jak się to robi samodzielnie, bez udziału drugiej strony, to nasze BTC które odzyskamy mają dodatkowy warunek w Skrypcie SCV do spełnienia żeby móc je wydać - musi minąć 48h. Czyli po samodzielnym zamknięciu kanału dostajemy swoja część, ale ruszyć przesłać ich nie możemy przez dwie doby. To jest zabezpieczenie żeby druga strona kanału miała czas na reakcję w razie gdybyśmy chcieli ją oszukać. Tzn. moglibyśmy zamknąć kanał ale z jakiejś starszej tx, kiedy saldo z tego kanału było korzystniejsze dla nas. Jeżeli ta tx nie jest najnowszą, to druga strona kanału otrzymuje klucz który umożliwia jej wydanie BTC z naszego adresu, przez ten czas 48h kiedy są zablokowane w CSV :D
   W skrócie, to zabezpieczenie, że jeżeli któraś strona kanału będzie pod nieobecność drugiej strony chciała ją oszukać, zamykając kanał ze starszym saldem, to moze zostać ukarana, utratą wszystkich BTC z tego kanału. Dodatkowo są teraz watchtowery, tzn usługi gdzie za jednorazową opłatą ok 2000sat, jakieś węzeł ma nasze klucze do starszych CSV i obserwuje mempool, czy taka tx z naszego kanału nie została rozgłoszona. Jak zobaczy, to za nas odzyska środki tym kluczem. Te watchtowery są już z automatu w większości portfeli, nawet nic nie musisz robić, więc nawet jak będziesz długo offline a druga strona będzie cię chciała oszukać, to i tak watchtower za ciebie go ukarze... WIęc nikt nie próbuje nikogo oszukiwać, system działa...

   No i ten typek spierdolił. Stracił nowsze stany kanałów i całe dane ze swojego noda LN, ale sobie ręcznie zrobił backup jakiś czas temu (portfele oferują już na bierząco backupy automatyczne), więc użył tego starego backupa i kliknał ręczne zamykanie kanałów... Nie chciał oszukać, ale rozgłosił po prostu transakcje ze starszymi stanami kanałów. Wtedy nody z którymi miał te kanały, ukarały go podpierdalając mu jego części sald z tych kanałów, czyli te ~4BTC :D No chłop dał dupy i tylko on jest temu winny a LN zadziałał tak jak powinien. I tak dziwne że nie było więcej takich przypadków przez te 2 lata LN...

   Za niedługo będzie softfork i zbiorczo wiele rzeczy się w nim zrobi a wśród nich będą nowe funkcje skryptów, które umożliwią "Eltoo" zmianę dzięki której nie będzie już potrzebny ten system karania, bo nie będzie można już użyć starszej transakcji niż najnowsza. To już od dawna gotowe, tylko czekamy na softfork Schorrów, taprootów, mastów itp. to wszystko to za jednym razem zrobią. Jak widzisz nawet i taki problem udało się wyeliminować i tak cały czas BTC się rozwija i zmienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  •  

   @cyberpunkbtc dzięki za merytoryczną wypowiedz

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Bitcoin Has Been Profitable for More Than 94% of its Existence

  According to data collected by LookIntoBitcoin, Bitcoin has had a trackable price for around for 3,368 days as of today (Nov 07, 2019). In all this time, Bitcoin has had a total of 3,170 profitable days, while investing during just 198 would put you in the red.

  This is calculated by looking at the number of days Bitcoin had a value lower than its current value of around $9,200. Based on this, if an investor had purchased Bitcoin on over 94% of days throughout its trading history, and held until today, that investment would now be in a profit.

  #bitcoin #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: 3xz7gj47vd1t2zgr1q19hmwl-wpengine.netdna-ssl.com

 •  

  #kryptowaluty #bitcoin

  źródło: comment_8y2yUuCUwQPDy8lFJezt140RLGJ7BHzO,w400.jpg

 •  

  Mało znane nagranie Satoshiego Nakamoto
  #kryptowaluty

  źródło: streamable.com

 •  

  #kryptowaluty #bitcoin #lisk #thebestofkrypto

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: sidechains.jpg

 •  

  Już wiadomo na co przepierdolili 12mln ETH, bo deweloperzy nic nie zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #bitcoin #kryptowaluty #ethereum

  źródło: comment_Z6zpjfDYwHDG1n8iFLDMKJRSsRXPLzzr.jpg

 •  

  #bitcoin #kryptowaluty

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: tether.jpg

 •  

  #bitcoin #kryptowaluty

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: rumunek.jpg

 •  

  HASH CASH / DOWÓD PRACY

  To daje pewne właściwości blockchainowi. Bez nich jest gówno warty.

  #kryptowaluty #bitcoin

  •  

   @cyberpunkbtc: chociaż też nie do końca, bo przy płatności lightning BTC również jest zablokowane w kanałach płatności, a końcowe rozliczenie dzieje się już później na głównym łańcuchu.

  •  

   @kamil-wasniewsk: To nie tak...

   Słuchaj załóżmy że masz kanał i jest całkowicie pusty, masz saldo zero. W omomencie kiedy ktoś do ciebie przesyła BTC i dostajesz je na saldzie tego kanału to w tym momencie możesz go zamknąć i natychmiast zostaje rozgłoszona tx gdzie depozytowe BTC są wypłacane z multisiga. Node jest aktywny normalnie zamykasz to masz tx. rozgłaszaną gdzie na twój adres są po prostu wysyłane BTC. Tx onchain jets wykoonywana natychmiast. Możesz dostać BTC po LN i po sekundzie zamknąć kanał i od razu masz tx w mempoolu. To że musisz czekać na dodanie jej do bloku to zupełnie inna kwestia. Jeżeli mempool jest pusty, trafi sie blok po minucie to i tx zostanie dodana do bloku to juz je masz. To jedynie kwestia czasu dodania tx zobowiązania do bloku.

   Kolejna różnica, to że środki które dostałeś w LN faktycznie masz natychmiast i możesz ich uzyć w LN bez zamykania kanału możesz nastychmiast wysłać przez LN sekudę po otrzymaniu tx. Możesz zapłacić nimi i użyć ich. przesłać je gdzie indziej.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

  •  

   @cyberpunkbtc: Szczepan odpłynął zrobi wszystko by zarobić kase

  •  

   @Sune: Wiem że ciezko ci w to bedzie będzie uwierzyć ale on nie nagania. On naprawdę tak myśli. Wiem, wiem i tak nie uwierzysz.... też nie potrafiłem pogodzić się z tym że można tak na powaznie... ale tak jest.

   A w sumie ciekawy przykład odnośnie Benzyna. Z pewnością wiesz że on od dawna pierdoli że BTC będzie po mln$... W sumie nic niezwykłego, nie rzadkie twierdzenie. Tyle tylko że on jakieś pół roku temu został zapytany na kiedy przewiduje ten mln. On z całą powaga odpowiedział że ok 2 laya po halvingu. Mniej więcej cos takiego. @dla_zabawy: pamięta pewnie ten filmik bo podrzucałem tutaj :D pokaż całość

   źródło: benzyn.png

   +: Blacc
  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Moje stare dzieło. Wspaniały content, wtedy miałem dobry styl... Przypomina stare czasy tzw. "goły age". Nie zapomnę tej epoki nigdy... I rumun siedzący na wielkim kutasie z napisem ethereum (╯︵╰,) Kiedyś były czasy, dziś już nawet z eth szydzenie jest nudne i niczym kopanie lężącego :/
  #kryptowaluty #bitcoin #ethereum

  GIF

  źródło: eth.gif (1MB)

  +: Dantte, hash6785 +1 inny
  •  

   @public_html:
   WIem że to niewiarygodne dla ciebie ale jak widziałeś np. mówie o tym że cvzytałem przed chwilą whitepaper MW to się nagle okazuje że tak... no nie wszyscy pierdolą takie głupoty kłamiąc innym bo nie mają takich potrzeb.... Nawet by mi nie przyszło do głowy coś takiego. A jakbym miał komuś ytak ściemniać to sam bym siuę czuł przed soba jak żałosny prymityw... no kurwa dno robić z siebie :D

   Tak bo ronię to napokaz wszystko! Atencji u przygłupów jakichś :D
   Bo jak ty tak robisz to niemożliwe że inni tak nie robią!

   I niemożliwe że mozna interesować się BTC. Udaje że coś wie
   Bo wszyscy są dla hajsu!
   pokaż całość

  •  

   @public_html: KURWA CO ZA BURACTWO, PROSTACKA DZIECIARNIA. PRZYKRE

  • więcej komentarzy (46)

 •  

  DALIŚCIE MI PEWNOŚĆ ŻE BÓG NIE ISTNIEJE. KAŻDY KONSTRUKTOR ŚWIATA GDYBY ZOBACZYŁ CO ODJEBAŁ I JAKICH LUDZI STWORZYŁ TO BY ZROBIŁ RESTART I ZACZĄŁ OD NOWA.... DZIĘKI TO NAPRAWDĘ CENNE INFO!!! NICZYM LICZBA 42 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Przepraszam nie czytałem tego naprawdę. Nie mysałem że ktoś gadając to nie trolluje, byłem pewien że to spam i głupoty o BCH. Teraz oodkryłem co tu było.... Czekam narewolucyjny fragment kodu i różnice które zna public. Pobiję rekord ICO!!!! Niktg tego nie implementuje. BTC nioe kopiuje.

  2008: Satoshi wymyśłił jak zapowbiedz double spendowi dzięki blockchainowi i PoW.
  2017: Wszystkie krypto pozamiatane. Nieznany geniusz wymyślił jak zapobiegać double spendowi bez PoW, blockchaina tylko kodem w nodach!!!!! Jestę programista, hehehehe czytałem kod, cyber zaorany :D Ja pierdoolę co za niedowartościowany dzieciak. O kurwwa

  DAWAJ KOD CZEKAM. TEN FRAGMENYT ZAPOBIEGAJHĄCY DOUBLE SPENDOWI!!!!!!!!!!!!!!

  Naprawdę mógł mi ktoś powiedzieć że to nei trolling że oni naprawdę. Teraz odkryłem że to na poważnie było. Myślałem że on spamuje i jaja sobie robi dalatego gadałem że się naćpał...

  JESTEM NAPRAWDĘ CIEKAW JAK TEN KOD POTRAFI ODRÓŻNIĆ KTÓRA TX JEST PIERWSZĄ WŁAŚCIWĄ A DRUGA PRAWDZXIĄ! NO JAK ROZPROPAGUJESZ DWIE JEDNOCZEŚNIE W SIECI TO KAŻDY NODE NIE DOSTAJE JEJ NATYCHMIAST, W BCASHU TO TRWA NA DODATEK BARDZO DŁUGO. CIEKAW JESTEM JAK NODY DECYDUJĄ KTÓRA Z DWÓCH TX JEST FAKE A KTÓRA NIE

  TEN KOD W BCH KTÓRY WIDZIAŁEŚ ROZJEBAŁ SYSYTEM. NIE WIEM JAK TO DIZŁA NA JAKIMŚ POZIOMIE KWANTOWYM? TZN SUPERPOZYCJA? NODY W BCH KOMUNIKUJĄ SIĘ SPLĄTANIEM KWANTOWYM??????

  NO ja sobie spinam jeden node z outem do jednego noda. Drugi do innego noda. W jednej chwili rozsyłam do obu tx, jedną oszukaną a drugą double spend... Oba nody rozgłaszają te tx dalej. W jednym momencie cześć ma jedną wersję tx a druga część nodów ma inną wersję tx.

  NO I TY ZNASZ TEN KOD. JA NIE SMIE WWĄTPIĆ. ZNASZ RÓŻNICE W CH I ZNASZ MAGICZNY PROTOKÓŁ KTÓRY ZAPOBIEGA TEMU...

  Błagam powidz mi jak, bo to kurwa logicznie niemożliwe. No pieprzona magia. Komunikacja szybcienj niz światło. Nody w BCH JASNOWIDZĄ. DAWAJ TEMN KOD. JAK TO OPRACOWANO?!?!?!?! BŁAGAM DAJ MI GO PROGRAMISTO. KURWA TO JEST REEWOLUCJA. NIE WIEM JAK MOŻNA OSZUUKAĆ SYSTEM. ROZJEBAŁEŚ PRPOBLEM BIZENTYJSKICH GENERAŁÓW W REAL TIME!

  No i jestem ciekaw jescze drugiego jasnowidztwa nodów w BCHJ dizęki temu protokołowi który jest świętym gralem IT. Niczym perpettum mobile, mało kto próbował zrobic, bo trzeba byc debilem żeby nie rozumieć że nie jest możliwe... BCH ma rozwiązanie!

  Jeden node BCH jest w Chinach, drugi node BCH jest w USA. Do jednego rozgłaszma jedną tx, do drugiego fałszybą, zmienioną. Te dalej propagują je w sieci. To trwa kilka sekund. Następuja kolzjie. CZęść nodów odrzuca jedne tx bo dostała je jako drugie, reszta nodów odwrotnie....

  Błagam wyskomcz mi ze znacznikiem czasowym który każdy moze edytować :DDDD <

  No i teraz ok, jak siec ustala która tx to ta prawidłowa a która to oszustwo!
  Tak się rzogłąsz double spenda geniuszyu. Nikt nie rozwiązał problemu teleportacji, jasnowidztwa i wszelkich magicznych sztuczek potrzebnych do tego. ALE TY WIDZIAŁEŚ ZE TO OSIĄGNIĘTO KODEM. DAWAJ KOD. HARRY PŁOTER!

  Spierdalam. Co tu się odjebało. Mogliście mówić że on nie żartuje, a ja myslałem że jaja sobie robi i się naćpął. A RESZTA NIE LEPSZA. NIKT KURWA NIE ZADAŁ SOBIE PROSTEGO PYTANIA, NIE PRZEMYŚLAŁ. NO KURWA WYSTARCZY ZNAJOMOŚĆ FIZYKI, PRĘDKOŚĆ ŚWIATŁA ,PING W NECIE... Ale zapomniałem, tu nikt nie mysli, shiciarstwo.

  A JAKI KOZAK. JESTĘ PROGRAMISTĄ. ZNAM KOD JAKI KAŻDA KRYPTO CHCE MIEĆ I NIKT GO NIE BIERZE. CYBER NIE WIDZIAŁEŚ, JA TAK. BCH ZAORAŁ CIE CYBER, RAWA FIZYKI, LOGIKI I PO PROSTU JEST MAGICZNY :D

  Wy jesteś cie upośledzeni, nie powinienem się nabijać. Przepraszam. Jest jakiś fundusz? Szkoda mi was... A jak przygarnąć taką jarzynę? :D Chodziłby do kina...

  #bitcoin #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: PUBLIC_ZLOTO.jpg

 •  

  dpc8 miał rację, to totalny ściek. Nie ma sensu...
  Powodzenia z poziomem atariego i widelca.
  Pierdolony ściek... Po to stworzył alternatywę, żeby odseparować się od was.

  Sam sobie będę robił double spendy, pierdole was. Zawijam się stąd i portfel też czyszczę... a specjalnie kupowałem po to.

  Powodzenia, będzie drugi facebook, forum.bitcoin.

  Inwestujcie w pralki bosha i volkswageny, internet od things... No I shitereum ;)

  #bitcoin #kryptowaluty
  pokaż całość

  •  

   @kamil-wasniewski: tu wielu nie wytrzymuje i błędnie leczy pozory rzeczywistości, głupimi ograniczającymi głębiej wpisami. Tacy trochę więźniowie nienawiści z was, a prawda wcale nie wyzwala, bo w tym swiecie jej brak. Mimo to, ciekawie czasem się to czyta.

  •  

   @: Całuski na drogę. Wszędzie będą cię kochali tak samo, w każdej społeczności. Możesz (-‸ლ), ლ(ಠ_ಠ ლ) albo nawet i (╯°□°)╯︵ ┻━┻ ale prawda jest taka, że to z tobą jest problem a nie z ludźmi dookoła

  • więcej komentarzy (10)

 •  

  Co wy na to? Mam taki pomysł, może to się wam wyda ciekawsze... Chętni podaliby mi swoje adresy btc. Jutro zrobiłbym jakaś zbiorczą (albo dwie) transakcje na te wszystkie adresy. Wszystko na żywo opisane na mirko, podałbym Id tx I napisał kiedy będzie rozgłoszona. Wszyscy by mogli ją widzieć w mempolu, w exploratorze itd. Właściciele mogliby ewentualnie w swoich portfelach sprawdzać co pokazują, co widać itd (przetestowalibyśmy za jednym zamachem różne portfele). No i ta tx by nie doszła ostatecznie do skutku.

  Co najlepsze to jak teraz testowałem, to jakoś dziwnie to wygląda i szczerze bardzo nędznie....
  Na test dzisiaj wziąłem mycelium I coinomi na szybko i tragedia... Żadnego info o double spendzie, nawet kiedy już tx przestawała być poprawna pod potwierdzeniu double spends, to w portfelach dalej była widoczna tx przychodzącą, czekająca na potwierdzenia. Żadnej reakcji... Restartowałem portfele, odświeżam i nic :/
  Dopiero jak wymusiłem resynchronizację, to zniknęły te niepotwierdzone przychodzące tx.
  W samouraiu trochę lepiej, bo przynajmniej po odświeżeniu znikała tx... ale bez niego sam nic nie pokazywał. Tyle że robiłem to z rbfem, myślę że z tx bez rbf inaczej to powinno wyglądać, bo obecnie to bardzo dziwnie, wychodzi. Większość eksploratorów po rozgłoszeniu drugiej tx Po prostu poprzednia z niższym fee wywala, znika jakby jej nie było! Najgorsze ze Mempool nie był na tyle zapchany żebym długo mówił się bawić, testować to, bo szybko ta doublespendowa się potwierdzała... Muszę więcej testów zrobić, to wygląda bardzo dziwnie. Wręcz jakby pomagało w doublespendzie. Prawie nic nie pokazuje że jest konflikt, węzły nie odrzucają, a starsza po prostu kasują jakby jej nie było, tyle że w portfelach jest widoczna! :)

  Cholera, muszę więcej testów. Potrzebuję mocno zapchany mempool bo to dziwne wszystko... Kiedyś to wyglądało inaczej (lepiej?!?!??).

  Co byście powiedzieli na tego typu wspólny na mirko wielki test? Więcej oczu, więcej portfeli, analizy, byłoby lepsze. No i każdy mógłby na żywo obserwować jak to wygląda... Jedynie problem to z zaufaniem do większości. Jak część osób stąd mi podrzuci adres, to spoko wiem że to ich i nic takiego. Jednak z większością ludzi wolałbym jakaś weryfikację, bo zaraz masa dzbanów popodrzuca adresy jakichś giełd, płatności za coś itp. a później będzie tu na mnie że pomogłem kogoś oszukać (w końcu upublicznię wszystko co robię).... Wiec, większość osób musiałaby mi udowodnić że jest właścicielem podanego adresu, najlepiej podpisać coś kluczem i mi podrzucić. Wiem że większość ludzi będzie miała z tym problem, więc można jeszcze zrobić jakiś ruch na tym adresie, np powiem przesłać z niego jakąś wartość byle gdzie (sami do siebie). Podobnie jak ze słynnym dowodem depozytu mt.gox :P

  https://www.smartbit.com.au/tx/7a2a6f66e87ed4e72d85ba7a82eda1572605c3330c461e171f58d7ff2763ac63

  Accounts with the equivalent of more than $8,750,000 were affected.[25] In order to prove that Mt. Gox still had control of the coins, the move of 424,242 bitcoins from "cold storage" to a Mt. Gox address was announced beforehand, and executed in Block 132749

  Ktoś chętny?

  #bitcoin #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: helpmychildatschool.com

 •  

  Odnośnie wpisu o doublespendzie: https://www.wykop.pl/wpis/44410225/czy-bylby-ktos-zainteresowany-opisem-jak-zrobic-do/
  Na razie testowo się bawiłem (ukrywam dane, bo robiłem podręcznymi btc z których można coś wywęszyć. Na docelowy opis tego dla was muszę użyć btc nie powiązanych ze mną, sam na przykładzie atariego wam kiedyś pokazałem jak wiele można wyśledzić :P) ale poszło... Problem w tym że większość nodów w sieci po prostu nie rozgłasza tx jeżeli zobaczy że to doublespendowa, więc myślałem że będzie trudniej (w końcu na co dzień nie robię double spednów, ostatnio kilka lat temu), ale jak widać nie jest tak źle...

  #bitcoin #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: doublespend.jpg

  •  

   No to teraz sam sobie przeczysz. Zmniejszenie ryzyka double spenda to nie to samo co jego wykluczenie.

   @xinn: tak. Trzy komentarz niżej uzupełniłem/(sprostowałem?) to pisząc

   źródło: wykop.pl

  •  

   @public_html: Przyznaję, nie dotarłem już do tego fragmentu.
   Ogólnie prawdopodobieństwo ataku wcale nie jest "takie małe", w zasadzie wysyłając 2 sprzeczne transakcje w 2 różne miejsca sieci będziesz miał 25% szans na udane przeprowadzenie double spenda. A przy odpowiednim przygotowaniu i dobraniu początkowych punktów propagacji, ta szansa może wynosić 100%.

  • więcej komentarzy (33)

 •  

  Czy byłby ktoś zainteresowany opisem jak zrobić double spend na BTC i pokazać przykład w działaniu?

  Od razu zaznaczę ocb, bo wiele osób nie rozumie. Kiedy wysyłamy tx w BTC ta jest rozgłaszana w całej sieci wszystkich nodów w max kilka sekund i widoczna dla wszystkich. Zazwyczaj kiedy gdzieś przesyłacie BTC to musicie czekać na potwierdzenie takiej transakcji w 1-6 bloków, właśnie z powodu żeby nie oszukać robiąc double spend. Można wydać te same BTC i jeżeli ta druga transakcja zostanie włączona do bloku przed pierwszą, to druga przestaje być poprawna i niegdy nie zostanie potwierdzona.

  Double spend każdy może zrobić bardzo łatwo. Niektóre serwisy nawet akceptują płatności bez potwierdzeń. Już robiłem testowo double spendy. Nawet w eksploratorach blockchaina jest ostrzeżenie ze jest double spend przy tych tx :D

  Pomyślałem że może ktoś by chciał zobaczyć jak to zrobić (edukayjnie). Zrobilbym double spenda sam do siebie, pokazał krok po kroku i udokumentował. Jest zainteresowanie?

  Sam też jestem ciekaw czy mobilne popularne portfele ostrzegają odbiorcę kiedy wykryją double spend. Przetestowałbym kilka...

  #bitcoin #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: coinsutra.com

  •  

   @: @fervi: UUuu cyber skasował konto, może ogarnął że jednak da się inaczej.
   1) nie ma systemów bezpiecznych w 100%. Im coś jest bardziej bezpieczne, to też najpewniej jest dużo droższe do wdrożenia.
   2) Na bitcoinie można zrobić double spendy, ale nie dlatego że protokół jest kiepski, ale dlatego że implementacja rozwiązań jest nieprawidłowa.
   3) W transakcjach między tobą a sklepem, to sklep powinien wysyłać transakcję, a nie ty
   4) Sklep powinien mieć możliwość zweryfikowania z górnikami czy próbujesz double spenda tych środków
   5) Transakcje double spend nie powinny być odrzucane z mempoola, powinny siedzieć w dodatkowej bazie
   6) Sklep powinien rozpropagować transakcję bezpośrednio do górników, a nie do durnych, małych, wolnych nodów. Sieć small world ogranicza możliwość double spenda
   7) W najgorszym przypadku, gdyby DS nadal był możliwy, ilość takich oszustw byłaby wiele razy mniejsza niż obecnie za pomocą kart kredytowych.
   8) PS. Double spend do kolegi to zabawa, double spend w sklepie to kradzież.

   Dlaczego BTC jest do niczego? Bo nie robi żadnej z tych rzeczy, a dodatkowo ma cuda jak replace by fee, oraz sieć luźno powiązanych nodów opartych na kalkulatorach gdzie łatwo jest wysłać transakcję na dwa różne krańce :)

   Dlatego BSV ma przyszłość, tam ludzie rozumieją jak należy implementować rozwiązania, żeby działały.
   pokaż całość

  •  

   @Rozjemca35: Można robić double spendy, ale można też się zabezpieczyć przed nimi. Green Wallet to robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Tak mamy insider dev info. Kolejny coraz mniejszy pump & dump. Za chwilę Larsen zrzuci kolejną partię. To najbardziej dodrukowywany z top shitów.
  #kryptowaluty #xrp

  źródło: sripple.jpg

 •  

  Zajebisty odcinek. Pięknie opisał i podsumował działanie ulicy i was was wszystkich shiciarze. Jakie dzbany.
  Dokładnie tak się zachowujecie i tak wyglądają wasze "analizy" i decyzje inwestycyjne w scamy :D
  Absolutny brak zrozumienia technologii, zero poznania tematu, zainteresowania się tym. Chuj, ale wiecie najlepiej i kupujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #bitcoin #kryptowaluty

  źródło: youtube.com

 •  

  Na temat testu synchronizacji Ethereum przez Erica Walla na najnowszym Macbooku Pro 2019 z 32GB ramu i z dwu modułowym bardzo szybkim dysku SSD M2: https://appleinsider.com/articles/19/06/10/apple-is-using-a-custom-connector-for-the-ssd-in-the-new-mac-pro Synchro zajęło kilka tygodni, tu cała relacja:

  https://twitter.com/ercwl/status/1159940020331040770?s=20

  #bitcoin #kryptowaluty #ethereum
  pokaż całość

  źródło: streamable.com

 •  

  Eth od zawsze żyje fantazjami o przyszłośc ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  Zawsze coś kiedyś będzie, że już za chwilę, tokenizacja wszystkiego, miliardowe defi, chuje muje, , dzikie węże, flippeningi, amejzingi i orgazmy ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  BTC nie wciska kitu o jakichś nadzwyczajnych zastosowaniach, BTC ma po prostu służyć do zwykłych płatności.
  Przy cudownych projektach, daspsach za setki mln na shitereum, zwykłe płatności to skarjnie prymitywne zastosowanie, ale prawqda jest taka że ETH nie jest używane nawet do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Żaden milionowy projekt, żaden daps na shitereum ostatecznie nie był tak użyteczny jak zwykłe BTC za które można kupić zimby browar... I to nie w legendach o tym że kiedyś tak będzie, to się dzieje już dziś, może nie na ogromną skalę, ale małymi krokami z każdym dniem posuwamy się coraz dalej i dalej... Shity co takl naprawdę robią? Stoją w miejscu, tylko obiecują coraz więcej.

  Tak proste a kurwa żadne ETH, EOS czy IOTA tego nie potrafią. Za nie możesz kupić tylko marzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  To jest prawdziwa adopcja. #bitcoin #kryptowaluty TUTAJ BERNO ϟϟϟ
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Kolejny fejkowy film blockstreamu. Słabe CGI (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  #kryptowaluty #bitcoin

  źródło: streamable.com

  +: Dantte
 •  

  OPTYMALIZACJA BITCOINA, PODEJŚCIE DO JEGO ROZWOJU ORAZ TROCHĘ O BUG DOBLESPENDA INFLACYJNEGO Z 2018

  Obecnie podczas dyskusji z tzw. Januszami krypto, nadal słyszę opinię że jak rządy będą chciały, to skutecznie zniszczą Bitcoina. Pomijając już kwestię, że jest to absurdalne stwierdzenie, bo obecne podejście rządów jest wręcz niewiarygodnie przyjazne dla BTC i widać jedynie że próbują dostosować się do współżycia z BTC a nie zwalczania go, myślę że za jakiś czas usłyszę zupełnie inne stwierdzenie.
  Podczas gdy będę wspominał o tym jak ważne dla bezpieczeństwa BTC są jak najmniejsze bloki nie częstsze niż 10 minut w końcu któryś z "Januszy" powie "ale po co tak paranoicznie dbać o bezpieczeństwo BTC, jeżeli nic mu nie zagraża, nikt go nie chce zwalczać?" Hmmm, jestem przekonany że w końcu na takie opinie przyjdzie pora. Błędem myślowym takiego "Janusza" będzie to że nie zastanowi się czy może do tej pory nikt nie próbował zdelegalizować BTC, właśnie dlatego że był on tak paranoicznie rozwijany do tej pory... ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Tego czy tak się potoczyły losy BTC, dzięki dbaniu o jego bezpieczeństwo nigdy się nie dowiemy, ale nie można ryzykować. BTC to może być jedyna szansa ludzkości aby wspólnie rozwinęła korzystanie z niepodległego pieniądza. Jeżeli ją zmarnujemy drugiej takiej świat już może nie dostać... Nie interesuje mnie opinia ludzi, którzy nie rozumieją tego podejścia, wielokrotnie już je tu opisywałem, choć nie jest to jedynie moja opinia, jak wielu ludzi zaangażowanych w kryptowaluty a powodów jest sporo, jednak nie jestem w stanie poruszyć każdego tematu a ten wpis dotyczyć będzie czegoś innego.

  Lekkość bloków, szybka weryfikacja, niewielkie wymagania przepustowości sieci, wymagania sprzętowe są bardzo istotne dla takiego projektu jak BTC. Jak zwykle nie mogę tu zbaczać z tematu i tłumaczyć dlaczego (na szczegółowe poruszenie tej kwestii przyjdzie jeszcze czas). Ludzie nie zdają sobie sprawy jak istotne podczas rozwoju BTC są kwestie tego, aby transakcje były jak najmniejsze, jak najwydajniejsze i często deweloperzy walczą o naprawdę niewielkie jak mogłoby się wydawać optymalizacje. Sumarycznie jednak, sieć jako całość już będzie znacząco wydajniejsza, bezpieczniejsza.

  Jeżeli BTC ma stanowić rodzaj kontenera wartości, w którym sporo ludzi ma trzymać naprawdę ogromne majątki, musi być nadzwyczaj bezpieczna, odporna nawet na różnego rodzaju ewentualne problemy, które mogłyby jej zaszkodzić. Nie chodzi jedynie o próby zbanowania przez rządy, ale naprawdę wszelkiej maści zdarzenia. Może to być blackout energetyczny, jakiś większy rozbłysk na słońcu, problem z infrastrukturą telekomunikacyjną na większą skalę... Problemem jest zdecentralizowana struktura. Przy tego typu problemach scentralizowane usługi bankowe, po prostu przestaną działać, ale nic się z nimi nie stanie. Nie będziesz mógł przesłać pieniędzy do czasu rozwiązania problemu, ale później cały system będzie funkcjonował jak wcześniej. Przy globalnym konsensusie, od którego zależy cały system, takie ewentualne problemy mogą doprowadzić do nieodwracalnych konsekwencji, błędów... Jak już wspomniałem nie jestem w stanie tu tłumaczyć każdej z tych kwestii dokładnie, staram się pobieżnie rzucić na nie trochę światła.

  Nieistotne co ty czy kto inny "publiczki" myśli na ten temat. BTC jest rozwijany pod tymi względami, gdzie bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Możesz się z tym nie zgadzać, możesz tego nie rozumieć, możesz twierdzić że to bzdury ale nikogo nie interesuje twoja opinia, bo BTC i tak jest rozwijany w według tych założeń. Ty sobie możesz myśleć co ci się podoba na ten temat, to nie ma znaczenia....

  INFLACYJNY BUG BITCOINA CVE-2018–17144

  Mniej więcej rok temu było głośno o odkryciu i załataniu buga w Bitcoinie, który umożliwiał górnikom pewnego rodzaju double spend inflacyjny. Nie zamierzam tu opisywać dokładnie samego buga, chcę tu zwrócić uwagę na powody przez które on powstał :D

  Ja się bardzo cieszyłem z powodu że takie zdarzenie miało miejsce. Dlaczego? Bo nic się nie stało, nikt go nie wykorzystał, został załatany, ale według mnie deweloperzy dostali "kontrolnego plaskacza na pobudkę". To że dopuścili do jego powstania, miał na nich bardzo duży wpływ. Od lat rozwijali spokojnie BTC i rutyna, może z czasem trochę gubić ludzi. Dobre jest takie przypomnienie, że naprawdę muszą być ostrożni i uważać, bo przez mały szczegół mogą doprowadzić do naprawdę ogromnych konsekwencji. Dobrze że wyszedł taki bug i został załatany, lepsze to niż gdyby później z powodu zmniejszonej czujności, miałby powstać inny bug wykorzystany przez kogoś... Ja to nazywam technologicznym UASF. Tak jak UASF miał wymiar polityczny, naprawdę sporo zmienił w postrzeganiu całego systemu przez wszystkie jego odłamy i wszyscy, czy to deweloperzy, użytkownicy, czy górnicy dzięki niemu zmienili całkowicie postrzeganie ich roli w BTC, co tylko wszystkich "wyprostowało"... tak ten bug był podobnym "wyprostowaniem" deweloperów odpowiedzialnych za techniczne bezpieczeństwo systemu. Przypomnieniem że musza być bardzo ostrożni... Tu tweety Johna Newberego, który czuł się odpowiedzialny za ten bug, ponieważ nie dostrzegł go podczas weryfikacji zmian w kliencie BTC: https://twitter.com/jfnewbery/status/1044016889117192194?s=20

  Ten wpis nie dotyczy samego buga i tego na czym on polegał, mogę jedynie napisać w skrócie że był on łatwy do przeoczenia, gdyż błędnie postrzegano funkcję ponownej weryfikacji transakcji, która kiedyś pełniła rolę bardziej "nadmiarową", ale z czasem niezmiennie została ona wykorzystana podczas rozwoju, do weryfikacji ze względów bezpieczeństwa. Po prostu deweloperzy błędnie zakładali że nadal pełni ona taką rolę jak niegdyś. To tak w dużym uproszczeniu. Błąd polegał nie tyle na double spendzie, co double spendzie inflacyjnym, tzn. że w jednej transakcji, jeden input mógł zostać dwa razy wydany temu samemu odbiorcy, mnożąc go ostatecznie. Ten bug istniał w większości nodów górników (to górnicze nody miały znaczenie, ponieważ z błędu mógł skorzystać jedynie górnik) przez blisko dwa lata... Powstał w momencie kiedy usunięto ponowną weryfikację transakcji bloku w jednej z aktualizacji w 2016 roku. Dlaczego usunięto te funkcję? No i tu dochodzimy do sedna, bo to może się wydawać niektórym ludziom absurdalne. Chodziło o marginalną optymalizację. Takiego rodzaju dbanie o naprawdę niewielkie oszczędności w rozwoju BTC nie są niczym niezwykłym. Ot choćby obecnie przygotowywany softfork, implementujący Taproot, Mast itd. są tworzone z bardzo dużym uwzględnieniem oszczędności pamięci, mocy obliczeniowej a nie samych efektów, dla których są implementowane...

  Paranoiczne dbanie o każdy bajt? Myślicie że wielkiej różnicy nie robi czy BTC ma blok 2MB, czy 4MB, czy jest weryfikowany w 200ms, czy w 400ms, czy jest propagowany w większości nodów w 10 czy w 12 sekund, czy blok wpada co 10 minut, czy co 8 minut...??? (-‸ლ)
  Usunięcie drugiej weryfikacji transakcji zostało zaproponowane przez Matta Corrallo z powodu chęci przyspieszenia weryfikacji bloku przez węzły o 0,5 - 0,7ms! Tak, według testów Matta weryfikacja byłaby szybsza o mniej niż jedną milisekundę. Request Matta z githuba, od którego się zaczęło: Remove duplicatable duplicate-input check from CheckTransaction #9049

  Benchmark results indicate this saves about 0.5-0.7ms during CheckBlock.

  Tu jeszcze screenik z IRCa na ten temat: https://i.imgur.com/SmCtjPi.png

  Jak wspomniałem nie interesuje mnie opinia shiciarzy, dla których skalowanie onchain jest ok i nie widzą w tym nic złego, nie interesuje mnie ani całego środowiska BTC co myślą o tym Etherowcy. Fakty są takie że BTC jest w ten sposób rozwijany cały czas, bez względu na to co myślą o tym alciarze, toksyczni maksymaliści mogą być nienormalni ale tego właśnie chcą. Dokładnie takiego rozwoju Bitcoina, sami taki wybrali i długo o niego też walczyli...

  Czytaj #cybertag
  Możesz zmotywować symboliczną tx: bc1qgxxrl2frnzx9x98l07un790jwptq6slexkzfa7

  #kryptowaluty #bitcoin
  pokaż całość

  źródło: bug.jpg

 •  

  Bitcoin to nie bank w kieszeni, który może posiadać KAŻDY...
  Bitcoin to bank w twojej kieszeni, który może posiadać każdy, ale on jest jego CEO!
  Możesz zakładać miliony kont, robić wielkie międzynarodowe przelewy. KYC? Done... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #bitcoin #kryptowaluty

  źródło: youtube.com

  +: xgre, Dantte
 •  

  Stare czasy... Kiedy jeden z shiciarzy pojawił się tu na pompie w 2017, kupił sobie dwie karty AMD Vegi i kopał nimi. W 2018, kiedy ETH zaczęło mocno lecieć i dochody również, shiciarzowi kopane ETH przestały już pokrywać koszta prądu. Zaczął tu szukać kupca na swoje karty. Na pytanie czy mu się juz nie opłaca, odpowiedział że opłaca, ale ma koparkę w piwqnicy a w niej też pędzi wino i za wysoka temperatura się robi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Kiedy już skumał że z krypto nie dorobi się lambo i jest na minusie za samo kupno kart, oczywiscie jak wielu innych po prostu olał temat i uciekł w niebyt. Oczywiście był wściekły na toksycznych Bitcoinowców, bo zgodnie z tym co mówiliśmy, został wyleszczony na shitach, no a że my tylko dobrze radziliśmy a racja okazała się po naszej stronie, to tylko gorzej dla racji i dla nas, więc klasycznie cebulacko nas nienawidził niewiadomo za co, ale tak to juz jest z shiciarzami... Niby nic niezwykłego, przykład sfrustrowanego shiciarza jakich tu setki były. Standardowo usunał swoje konto, ale na chwilę przed tym w swojej frustracji napisał ostatni post, który był na tyle wybitny że specjanie dla niego założyłem tag #thebestofkrypto.
  Genialne:

  #bitcoin #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Zjeburek klasycznie. Napisał kolejny swój zjebany wpis, pousuwał wszystkie komentarze a po chwili usunął cały wpis i zrobił nowy identyczny... To niedowartościowany atencjusz, fanatyk liska, który tworzy o sobie legendy...
  #bitcoin

  źródło: wykop.pl

  •  

   @cyberpunkbtc: Jak czytam posty tego naganiacza, to się zastanawiam co on ma w głowie. Na szczęście obecnie obserwujemy tylko korektę, przed kolejnymi dużo większymi spadkami. Poniedziałek może być dniem bardzo dużych spadków, gdy część ludzi zobaczy ile wtopiło i przez weekend podejmi kroki w celu cięcia strat. Jeżeli jurekogórek ma longi to nieźle go wyczyści. Żeby rosło musi spadać, nie ma innej opcji.

  •  

   @cyberpunkbtc: Podoba mi sie to jak go nazywasz „zjeburek” xD pasuje

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika cyberpunkbtc

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)