Wpis z mikrobloga

Pociśnijmy trochę bekę z januszy krypto, którzy wykręcają na shitach jakieś ogromne profity i twierdzą ze ciągle są na plusie i zarabiają. Albo na specach tradingu, którzy się chwalą jakimiś screenami jak na dźwigni x50 udało im się zrobić 2000%, którzy oczywiście nie pokazują jak się zerowali 5x wcześniej, tylko te które udało im się złapać. I tych wszystkich którzy szukają drogi na skróty, wierzą w jakieś AT i inne voodoo, albo płatne sygnały, lub poradniki speców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyjmijmy że nasz janusz startuje z kwotą 10k PLN. Załóżmy bardzo skromnie że codziennie będzie powiększał swój kapitał tylko o 1 marny procent. Co to jest dla was? Jak na wasze standardy to bardzo mało. Wystarczy raz dziennie wejść na chwilę na giełdę i zrobić +1%. Nawet z niską dźwignią kilka minut max... Sprawdźmy teraz ile nasz przykładowy janusz zrobi z tych 10k w rok. Gotowi?

377 834 PLN

Całkiem spoko, prawda? Ale, to nic. Załóżmy że nasz inwestor nie poprzestanie na jednym roku i będzie tradował trochę dłużej. Np. 5 lat. Ile zrobi z 10k PLN?

770 028 945 510 PLN

Będzie drugim najbogatszym człowiekiem na świecie zaraz za Bezosem. Jeszcze ze dwa tygodnie i by go przebił...

Tutaj możecie się pobawić kalkulatorem

Nie zamierzam się tu ścierać z januszami, którzy będą mi wciskać swoje farmazony w komentarzach, bo to bezsens. Po prostu cisnę z was bekę. Pieprzcie sobie co chcecie, że zarabiacie lepiej niż hodlowanie BTC. Nie zamierzam wam nic udowadniać. Bawcie się dalej i #!$%@? sobie kity nawzajem ile robicie na shitach albo dźwigni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja noe robię z siebie jakiegoś tradera jak wszystkie przegrywy tutaj. Nie łapię dołków ani górek i nie zeruję się jak wy do czego się nie przyznajecie a co jest oczywiste. Hodluję BTC od lat, długoterminowo i stabilnie rośnie. Wiem dokąd BTC zmierza. Tradować można zawsze na wszystkim. Krypto do tego niepotrzebne a tym czasem najlepsza inwestycja ostatnich dekad #!$%@? wam przed nosem.

Bawcie się dalej, lambo na was czeka ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #gielda #pieniadze #januszebiznesu #smiesznekreski
Opposition_Fuhrer - Pociśnijmy trochę bekę z januszy krypto, którzy wykręcają na shit...

źródło: comment_1631361346eUxuncRD6PJ6luZbhO7mgt.jpg

Pobierz
  • 47
@Opposition_Fuhrer no niestety, z szitami jest taki problem, że to zyski na papierze. Może wydawać się, że zyski na szitach są lepsze niż na BTC, ale problem jest taki, że zdecydowana większość osób nie zrealizuje zysków i zostanie z bagami, gdzie taki szit poleci -95% i nie ma żadnej gwarancji, że dotrwa do kolejnej hossy (a jak już to z bagholderami, którzy chętnie zrzuca bagi). Przy BTC nie ma absolutnie żadnego problemu,
@wersalski_kasztan: Ich jest masa, ale żeby nie być gołosłownym, przyda się jakiś przykład. Tyle że tag krypto zaspamowany i ciężko się przedzierać. Postanowiłem odrobinę odfiltrować takich największych dzbanów i na tagu solana ledwo wczoraj trafił się przykład.

No proszę, jeden szybki shorcik z rana i zrobił 180%. Dźwignia x20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/60333731/kryptowaluty-kryptohazard-solana-kryptoheheszki-sh/

Short na solana z rana jak śmietana, dzień kolejny. Któryś tam ostatnio coś
OppositionFuhrer - @wersalskikasztan: Ich jest masa, ale żeby nie być gołosłownym, pr...

źródło: comment_1631365412DgfM4086cEIjN0nvFT3UEC.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Opposition_Fuhrer: O co chodzi bo nie chce mi się czytać całości a weekend mam bez wypoku. Hejtujecie mnie czy o ki #!$%@? chodzi? Jak poszukasz historie komentarzy to masz tam wykres z ostatnich 2 miesięcy i można zobaczyć czy się da czy nie. Gram na 'grosiki' jak to niektórzy powiedzą, ale są ludzie którzy i 2 lata pracują żeby tyle zarobić nie mówiąc o odłożeniu. Na szybkie lambo nie liczę, z
@Opposition_Fuhrer: potwierdzam. Ja kiedyś też trochę chwaliłem się zyskami na lewarze. Później mnie wyzerowalo, a żeby to jeszcze raz. Szkoda że nie słuchałem @cyberpunkbtc od początku. Chciał dobrze a ja głupi przed siebie na upór.
A najbardziej mnie śmieszą zielonki które dopiero stawiają 1 wsze kroki w tym świecie i inna zielonka akurat wstawi że mu się udało zakladzik zrealizować i ta 1 wsza zachwycona, jak tu to zrobiłeś, łooo panie,
@inXe: Na takich dźwigniach nie da się zarabiać. To nieralne.

I nawet mi nie pieprz że wystarczy być tylko odrobinę lepszym od rynku i mieć trochę przewagę. Żeby nie tracić musiałbyś z 90% tradów mieć profitowych i 10% stratnich. Inaczej będziesz się zerował.

Masz trade -50% to żeby odrobić stratę musisz zrobić +100% itd.

Kisnę z was. Doskonale wiemy że się zerujecie i gówno zarabiacie ( ͡° ͜ʖ ͡
Opposition_Fuhrer - @inXe: Na takich dźwigniach nie da się zarabiać. To nieralne. 

...

źródło: comment_1631367629zYwwcztna9VuqLa2YFQ5es.jpg

Pobierz