Grafika 3D. Stały bywalec #nocnazmiana

 •  

  Mireczki bierzcie po jednym. Mój mały sukces. jak na razie najtrudniejszy przepis jaki w życiu zrobilem. Francuskie Croissanty, dwa dni roboty ale warto bylo bo wyszły meeega.

  Przepis dla chętnych
  https://youtu.be/2OAUM0MRgQw

  #gotujzwykopem #pieczzwykopem #tworczoscwlasna #chwalesie
  Bonus w komentarzu
  pokaż całość

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  TL:DR Nie ufaj kobiecie, szczególnie jak ci mówi, że zatankuje samochód.

  Wzięła wczoraj wieczorem nasz jedyny, właściwie tylko mój samochód, bo nagła sytuacja zmusiła ją do pojechania do psiapsiółki którą tego samego dnia rzucił facet.
  Ja rano do zrobienia prawie 90km w jedną stronę. Jedyne o co prosiłem to żeby zatankowała samochód.

  Teraz jakie mi combo zafundowała. Z przyjaciółką wypiły wino więc wróciła taksówką samochód zostawiając pod domem psiapsiółki. To jeszcze nic zanim walnęły wino to pomogła jej przewieźć parę gratów do rodziców bo psiapsióła się wyprowadza od niebieskiego. Tak mi opowiadała. Ale to ja muszę dymać pół miasta taksówką po swój samochód, żeby jeszcze odkryć, że rezerwy wystarczyło na dojechanie do wyjazdu z parkingu osiedlowego a potem z kanistrem muszę zap.....ć po benzynę na stację taksówką żeby tylko podjechać na tankowanie i stracić godzinę po to by się spóźnić do pracy i dostać zjebę od szefa.

  Jak bym jeszcze dostał mandat za prędkość to chyba bym udusił różową. I teraz pierdolnięcie z przytupem, OBRAZIŁA się na mnie bo ją okrzyczałem, nosz k...a ona chyba zaraz dołączy do swojej przyjaciółki jako singielka.
  Ta jej przyjaciółka którą dobrze znam to jest dopiero typowa logika różowych, ja się jej facetowi zupełnie nie dziwię, że kopnął ją w tyłek. Jak dziś nie usłyszę choć odrobiny skruchy od swojej różowej i nie zamigocze tam iskra rozumu to autentycznie mówię jej, że ma się pakować i wyp...ć, nie zamierzam się z pustakiem męczyć całe życie i brać na klatę jej fanaberii.

  Ciśnienie najbardziej skoczyło mi po jej "no przecież nic takiego się nie stało", nosz k..a!

  #logikarozowychpaskow #zalesie

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  pokaż całość

 •  

  Post ten jest skierowany do wszystkich #rycerzekomody i tych którzy nie wiedzą o co chodzi z tagiem #mocnyvlog
  (UWAGA długie)

  Jak sami możecie sprawdzić nie piszę tego jako osoba anonimowa. Moja wypowiedź nie ma też nic wspólnego z mową nienawiści. Jest to analiza przeprowadzona zupełnie na chłodno.

  Byłem kiedyś widzem. Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że wiernym widzem ponieważ oglądałem vlogi na bieżąco. Zacząłem subować kanał Szafy gdy widzów było jeszcze mniej niż te 30k wspomniane ostatnio przez niego w komentarzu. Co więcej - częściowo to jego filmy zainspirowały mnie aby stworzyć własny kanał na Youtube. W jednym ze swoich filmów polecałem nawet #mocnyvlog swoim widzom.

  Uprzedzając komentarze "nie podoba się to nie oglądaj" pragnę zaznaczyć, że widzem kanału Szafy przestałem być jakiś czas temu (co nie znaczy, że czasem nie zerknę co się dzieje na jego filmach i czy posty z tego tagu nie należą do gatunku sci-fi).
  W odpowiedzi dla wszystkich zaciętych obrońców, którzy tu wchodzą mogę wytoczyć ich własne działa i napisać "nie podoba się to tu nie wchodź i nie czytaj. Ot takie błędne koło.

  Do rzeczy...

  FAST FOOD DIET
  Zaciekawiła mnie jego dieta FFD. Sam lubię czasem zjeść burgera ale niestety unikam tego typu posiłków ponieważ mam tendencje do nabierania tkanki tłuszczowej. Tym bardziej byłem ciekaw efektów stosowania takiej diety przez dłuższy czas. Wówczas Gubernator Miedzianej Góry wydawał mi się naprawdę sympatycznym grubaskiem z niecodziennym pomysłem na vlogi.
  Z czasem niestety coraz częściej zaczęły się odstępstwa od jego diety. Limit FFD coraz częściej był przekraczany. Uzależnienie od śmieciowego jedzenia zaczęło brać górę więc zaczął wymyślać kolejne preteksty gdy jego dieta cud nie obowiązuje.
  Pomijam fakt, że sam zadeklarował się przedstawiać swoim widzom efekty takiego odżywania w postaci wykresów wagi.
  Ok. Skoro tak bardzo kocha jeść nie widzę problemu. Likwiduje dietę, je co chce, jak chce i wszystko jest w porządku.
  Nic bardziej mylnego. Główny bohater tej telenoweli brnął w zaparte i wmawiał swoim widzom na każdym kroku, że on się trzyma swojej diety z tym, że nie zawsze ta dieta obowiązuje. A tak prawdę mówiąc to nie obowiązywała już praktycznie w żaden dzień.
  Ludzie przypominali mu o założeniach FFD, o tym, że miał informować o efektach, pokazywać wykresy, mówić o swojej wadzę. Oczywiście pozostało to bez żadnego sensownego komentarza Szafy.
  Nie mam nic przeciwko zmienia założeń odżywania. Nie mam nic przeciwko temu, że nabiera rozpędu i tyje w zastraszającym tempie. Jego organizm - jeśli chce to niech go niszczy. Zawał już za rogiem. Odpowiedzcie mi tylko na pytanie:
  Dlaczego robi głupków z własnych widzów i wmawia, że ta dieta nadal obowiązuje i jej przestrzega?

  SZAFA I JEGO PINIONDZE ZA LAS
  Nie pamiętam w którym to było roku jego działalności, ale pojawił się u innego YouTuber'a (nie będę go tu reklamował ponieważ uważam, że żeruje na innych i jego content jest beznadziejny) gdzie wypowiadał się, że kręcenie vlogów to dla niego przyjemność, pasja i nie robi tego dla pieniędzy. Jakoś nie wydawało mi się to do końca szczere ponieważ sam jako twórca też robię to z pasji, jest to dla mnie przyjemność ALE nie ukrywam, że chciałbym coś kiedyś z tego mieć (czy to pieniądze czy inne dobra materialne). Myślę, że to uczciwe - dawać coś i coś za to otrzymać. Grunt być szczerym i mówić o tym otwarcie. Po co gierki i oszukiwanie, że on z tego nic nie chce skoro w każdym filmie podany jest jego PayPal, nr konta bankowego, Patronite, itd.
  Gdzie tu konsekwencja i logika? Otóż nie uświadczycie takowych. Wiele jego zagrań jest pod publiczkę. Marcin nie jest taki głupi za jakiego go macie. On dobrze wie co robi i jest bardzo cwany. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że jest z niego niezły cwaniaczek.

  Zauważyłem, że bardzo umiejętnie stosuje zagrywki z socjotechniki.
  Ciągłe powtarzanie, że jest na jego kanale 100k, 200k widzów i jeśli każdy wpłaciłby mu tylko 50gr za miesiąc to byłby szczęśliwy to nic innego jak sugerowanie abyście to zrobili. Pamiętajcie - on robi to dla przyjemności, z pasji i nie potrzebuje mieć z tego żadnych korzyści majątkowych.

  Zwróćcie uwagę również na zwrot "przydałoby mi się..." (np. wiertarka) powtarzane przez 'x' odcinków. Chyba wszyscy widzieli jak to działa.
  Jak widać są osoby podatne na takie sugestie. Szacunek dla nich, że potrafią coś od siebie dać innemu człowiekowi. A z drugiej strony trochę mi przykro, że dają się tak manipulować.

  @eSUBA94 jako jeden ze sponsorów kanału #mocnyvlog oraz sponsor na Patronite napisał tutaj również o tym, że aktualnie Szafa ma gdzieś osoby, które go wspierają - od ponad 2 miesięcy nie napisał nawet posta swoim patronom/sponsorom nie mówiąc już o obiecanych gadżetach z wyjazdów dla nich.
  Tak samo jeśli chodzi o sponsorów kanału - w wymogach YouTube jest aby raz w miesiącu sponsorzy dostali coś ekstra od twórcy. I to jest warunek aby móc mieć włączoną opcję sponsoringu na swoim kanale.
  Pytanie do @eSUBA94 - czy dostałeś coś ekstra (np. dodatkowy live stream tylko dla sponsorów) w każdym miesiącu wspierania jego kanału?

  Czy długośc filmów 10:02, 10:03 to przypadek?
  Nie moi drodzy. Szafie tak bardzo nie zależy na pieniądzach, że każdy film zmontowany jest tak aby trwał dłużej (często na siłę) niż 10min. Dlaczego? Ano dlatego, że można wówczas upchnąć tam więcej reklam.

  Nie zaglądam nikomu do kieszeni, nie sprawdzam na Patronite ile mu wpłynęło. Szczerze? Może mu wpływać nawet 10tys zł dziennie i nie mam z tym problemu - to nie ja mu płące (a co robią inni ludzie z własnymi pieniędzmi to już ich sprawa). Zwracam jedynie uwagę na sprzeczność komunikatów wysyłanych przez Szafę do swoich widzów i wmawianie im, że on to robi dla nich tylko i wyłącznie z pasji i przyjemności. Chcę jedynie podkreślić kolejny raz brak konsekwencji w tym co się mówi i w tym co się robi.
  Znacie określenie na takie zachowanie? Bo ja tak.

  KASZANKOWA AFERA
  Zapewne pamiętacie jak Szafa wrzucił numer telefonu swojej partnerki do jednego ze swoich filmów.
  Jakie było wielkie oburzenie, że ktoś śmiał wysyłać później do niej smsy. Dla mnie to był moment, w którym powiedziałem dość.

  Wszyscy dookoła byli winni tej afery. Wszyscy tylko nie sam Szafa, który jak widać nawet nie przegląda materiału, który montuje. Od dawna miałem wrażenie, że jest to robione 'na pałe' a ta sytuacja tylko to potwierdziła.

  Przy tej okazji poruszę inny temat czyli brak odpowiedzialności za swoje czyny, zrzucanie winy za własne błędy na innych oraz totalny brak pokory.

  Czy wszyscy obrońcy Gubernatora z Miedzianej Góry gdy popełnią błąd idą w zaparte, że to cały świat zawinił tylko nie oni? Czy też tak jak Wasz bohater nie potraficie się NIGDY przyznać do błędu?
  Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią "TAK", to spieszę wyjawić Wam sekret. Czerpiecie przykład ze złej osoby.

  Każdy człowiek jest odpowiedzialny przede wszystkim za siebie i za to co robi. Gdy coś zrobię źle - to ja jestem za to odpowiedzialny. Nie ktoś inny. Pomyślcie o tym w wolnej chwili.
  Szafa z kanału #mocnyvlog nie potrafi przyznać się do błędu i powiedzieć: "Słuchajcie, to ja spieprzyłem" tylko zawsze będzie szukał wymówek i usprawiedliwień.
  Takich sytuacji było o wiele, wiele więcej.
  Kolejne pytanie: Czy tak się zachowuje dorosły, odpowiedzialny facet? A może rozwydrzony bachor?

  EKSPERCI
  Tutaj chciałbym naziązać do tematu, który poruszyłem powyżej.
  W momencie popełnienia gafy (które zdarza mu się popełniać dość często) zrzucenia winy na wszystkich ludzi na planecie często zdarzało się, że ludzie w komentarzach pisali "Szafa, nie masz jednak racji" argumentując swoją wypowiedź dość konkretne i z sensem.
  Co się wówczas działo? Wielki artysta, twórca video HEHE zaczynał HEHE śmieszkować.
  Eksperci HEHE co Wy tam wiecie HEHE. Znalazł się ekspert HEHE.

  Szkoda, że Szafa kreuje się na wielkiego eksperta w każdej dziedzinie a tak na prawdę doskonale wiemy jaki z niego ekspert.
  Fakt! Nie można mu zarzucić, bo są rzeczy na których się bardzo dobrze zna. Ale udawanie wielkiego eksperta od wszystkiego jest słabe, bo niejednokrotnie ludzie udowadniali mu w komentarzach, że totalnie nie ma pojęcia o czym mówi.

  Prześmiewcze traktowanie opinii osób znających się na danym temacie, które zwracają uwagę, że się jest w dużym błędzie to nic innego jak infantylne odwracanie kota ogonem.

  HEHE eksperci się znaleźli, co?

  DEJLI VLOGI?
  Jakie to są dejli vlogi to chyba wszyscy już wiecie. 1 dzień rozbijany na 7 filmów.
  Być może to ja jestem w błędzie i dejli vlog oznacza po prostu wrzucany codziennie.

  Niemniej uważam, ze dzielenie 1 dnia na 7 filmów jest brakiem poszanowania widzów. Coraz mniej w tych filmach jakiej kolwiek treści coraz więcej 'niczego'
  Są to tzw. zapychacze - byleby były.

  Z DYSTANSEM czyli USUWANIE KOMENTARZY I SHADOWBANY
  Usuwanie komentarzy i shadowbany są dla mnie czymś nie do pomyślenia.
  Oczywiście nie mówię tu o komentarzach wulgarnych, nad wyraz obraźliwych, prostackich, itp. (choć ja ze swojego kanału nie usuwam nawet i takich)
  Mówię tutaj o komentarzach gdzie jest konstruktywna krytyka. Zwrócenie uwagi na jakiś problem wraz z argumentacją.

  Jako twórca uważam, że jest to bardzo słabe i pokazuje, że Szafa akceptuje tylko takie komentarze, które łechcą jego ego.
  Oczywiście być może jest to kwestia słabej psychiki. Nie wiem, nie mi to oceniać. Tak czy inaczej jest to totalny brak szacunku dla własnych widzów.

  #mocnyvlog - nie wygrasz w ten sposób z krytyką a wręcz przeciwnie - jeszcze bardziej ją nakręcasz.
  A ja nie dziwie się ludziom, że coraz bardziej ich to wkurza, bo pisząc (często w dobrej wierze) negatywny ale konstruktywny komentarz (nie obraźliwy) chcą zwrócić na coś uwagę, to w momencie gdy jest on usuwany to tak jakby autor tej wypowiedzi dostał w pysk. Tak się nie traktuje widzów.

  To społeczność tworzy ten kanał - ludzie przede wszystkim - nie Ty Gubernatorze.
  Bez ludzi nie istniejesz. Weź sobie do serca, to co mówi osoba z 1400 subami.

  Jak widać liczą się tylko #rycerzekomody - jeśli nie piszesz pozytywnie, nie pisz wcale.
  Cenzura, usuwanie niewygodnych, przyzwolenie na pisanie tylko w superlatywach... Jak dla mnie zalatuje trochę Koręą.

  WIELKI TWÓRCA TREŚCI VIDEO
  "Wpierajcie twórcę! Jeśłi lubisz czyjąś muzykę to kupujesz jego płytę. Jeśli lubisz patrzeć jak jem hamburgjery to zarzuć 50gr na miesiąc!"

  Zajmuje się montażem i z czystym sumieniem mogę Wam powiedzieć, że montaż takich filmów z kanału #mocnyvlog to mniej więcej 30min (max).
  Nazwywanie siebie twórcą jest tu moim zdaniem mocno przekoloryzowane. Może jeszcze "Artystą"?

  Filmy tworzone na odwal się. Bez przemyślenia. I OK - taka stylówka. Ale nazywanie się "Twórcą" i proszenie o wsparcie za taką twórczość to chyba lekka przesada.

  Dużo bardzo dobrego sprzętu nie uprawnia do nazywania siebie twórcą video. Ten sprzęt jeszcze trzeba umieć wykorzystać.
  On nawet ujęcia z drona potrafi spieprzyć (choć wystarrczyłoby tylko dobrze je powycinać żeby nie było skoków).

  Marcin vel. Szafa nawet nie patrzy co wrzuca do swoich video (co nie raz mogliście zauważyć), montuje filmy "na kolanie".
  Na siłę szuka takich sensacji (pamiętacie te mianiaturki? Kobieta z bananem w buzi. Tyłek przypadkowej kobiety - i można by mnożyć tego typu zagrywki). I to uważam jasno pokazuje, że tu chodzi jedynie o pieniądze.

  Nieczyste zagrywki. Kanał Turbulencja na topie - słowo "turbulencja" w tytule.
  Przypadek? Jeśli tak, to takich przypadków było całkiem sporo.

  Wydaje mi się, że jego znajomi powoli ucinają z nim kontakt. Czemu? Można się domyślić. Gość nie ma totalnie wyczucia co nagrywać (a może wręcz wprost przeciwnie - robi to z premedytacją).
  Ludzie na offroad mieli go dość - na obydwóch wyjazdach - było to widać jak na dłoni. I nic dziwnego.

  Przytoczę też sytuację gdy obsmarował jakiś lokal z Sushi i nagrał obsługę tego lokalu (z ukrycia bo mial kamerę pod jakąś ulotką).
  Sorry, ale od 25maja przepisy są jeszcze ostrzejsze i z tego tytułu puściłbym go z torbami na miejscu tych osób.

  Sytuacje możemy mnożyć - nie o to chodzi. Chcę pokazać tylko pewne tendencje.

  Na koniec tego akapitu ustalmy coś. Szafa jest dla ludzi? Ludzie dla Szafy? Czy może jeszcze inaczej?

  FILM NA 100K SUBÓW
  To po części kłamstwo, po części próba wybielenia się.

  Szafa przedstawił się w takim świetle w jakim chciał się przedstawić pomijając jego główne biznesy.

  Wszyscy już dobrze wiemy jakie #mocnyvlog prowadzi interesy i raczej nikt w jego Forexa nie wierzy.
  Tłumaczenie, że nie zdążył przerejestrować tych porno interesów na siebie przez tyle lat, to słaby argument.
  W razie przypału z jego stronami z pornografią kto za to beknie? On czy jego mama?

  LOKOWANIE PRODUKTÓW
  Żeby była jasność - nie mam nic przeciwko takim praktykom. Jeśli są uczciwe.
  Niestety po 1 #mocnyvlog robi to nieudolnie ponieważ każdy od razu widzi, że w danym filmie mamy do czynienia z płatną promocją, po 2 łamie on prawo nie zaznaczając tego, że film właśnie taką płatną promocją jest.

  To kolejny dowód na to jak Was szanuje. "Mela na pysk" widzów - tak bym to ujął.

  Na koniec sprawdźcie tagi na tym kanale - nie mają często nic wspólnego z treścią filmu. Ot to tylko takie śmieszkowanie #mocnyvlog

  Ewidentnie mamy tu do czynienia z ciągłymi zagrywkami pod publikę. Na szczęście rzeczywistość to weryfikuje i coraz więcej osób otwiera oczy. Najgorszy jednak jest dla mnie brak szacunku dla widzów, brak pokory i ego, które jest już mocno poza skalą. Upadek będzie bolesny...
  Wiem, że #rycerzekomody nie nawrócą się po moim poście ale może chociaż zaczną samodzielnie myśleć i przestaną być zapatrzeni w #mocnyvlog jak w bożka ponieważ czytając komentarze, które tu wklejacie otwieram oczy ze zdziwienia bardzo szeroko.

  W razie gdybym coś pominął śmiało możecie dopisać w komentarzu - ale proszę nie wylewajcie pomyj tylko piszcie konkretnie. Chamskie komentarze będą usuwane z odpowiedzi tego posta.
  I pamiętajcie, przede wszystkim "z dystansem".

  Z wyrazami szacunku,
  Biosy
  pokaż całość

 •  

  O cholera, projekt o nazwie Cyberpunk 2077 to moze byc naprawde konkretna produkcja. O ile nie okroja jakosc w dniu premiery...

  #pcmasterrace #komputery #gry #cdprojektred #cyberpunk

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika krysc4d

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.